Jakie buty wybrać do sukni ślubnej?

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
vika
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jakie buty wybrać do sukni ślubnej?

Postautor: vika » 25 cze 2017, 20:04

Buty na tą uroczystość przede wszystkim muszą być wygodne.
Może to być na przykład tego typu damskie obuwie
W tym sklepie kupisz buty o bardzo dobrej jakości, a jak wiadomo jak jest jakość to również jest wygoda.

kiffi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kiffi » 29 lip 2017, 21:06

Ja mialam bezowe szpilki https://multu.pl/bezowe-szpilki-drupi-at4ukv3bm-a11 i bezowe dodatki :) moim zdaniem fajnie wybrac takie buty, ktore bedzie jeszcze opcja po slubie wynosic - a te szpilki sa swietne - wygodne, modne i pasuja do wielu rzeczy.
Awatar użytkownika
marihref2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marihref2 » 25 paź 2017, 21:25

Hm... No ja jestem zdania, że właściwy wybór sukni ślubnej to w dzisiejszych czasach zadanie bardzo trudne. Kiedyś to było tak, że brało się raczej to co było na rynku, a dziś na rynku jest taki wybór, że bardzo trudnym zadaniem jest znalezienie właściwej sukni ślubnej. Ale, jak to mówią, nie ma rzeczy niemożliwych :) Spójrzcie sobie choćby na ofertę tej galerii mody ślubnej w Katowicach przy ulicy Andrzeja 21 http://kwiatlotosu.pl/

Po pierwsze – mają bardzo duże doświadczenie. Po drugie – szyją na miarę. Po trzecie – gwarantują najwyższej jakości materiały jak choćby muśliny i szyfony, satyny, tafty, tiule, delikatne hiszpańskie koronki, czy też gipiury. Choćby z tych powodów warto bliżej się przyjrzeć ich ofercie. Śmiało można powiedzieć, że jest ona bardzo ciekawa i kusząca :)

Choć tak czy owak warto mieć więcej tego typu miejsc w zanadrzu, więc z góry wilekie dzięki za wszelkie sugestie i propozycje innych galerii mody ślubnej :) Wybór właściwej sukni ślubnej łatwy na pewno nie jest, ale razem możemy dać radę :)
monikabert90
Level 1
Level 1

Postautor: monikabert90 » 21 mar 2018, 21:07

Albinos pisze:Zawsze możesz zaszaleć i ubrać do ślubu czerwone buty i zamówić w kwiaciarni czerwony bukiet kwiatów. Wszystko razem będzie pasować i świetnie się prezentować podczas ślubu.

Wydaje mi się, że czerwień jest zbyt wyrazista. Ja zdecydowałabym się raczej na jasnoróżowy bukiet wykonany z piwonii, które idealnie nadają się do bukietów ślubnych ;) Nahttp://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-piwonii/ są wskazówki odnośnie tego, jak taki bukiet skomponować. A Wam jak się podobają akurat te kwiaty? Czy wedle Waszej opinii nadają się one na ślub, czy jednak wybralibyście inne?
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 06 cze 2018, 12:36

A jaki kolor butów do sukni ślubnej? Białe? Beżowe? Różowe? Czy może jeszcze inny? Zerknijcie Tu: http://cafeteria.pl/jak-wybrac-buty-slubne-jaki-kolor-jaki-obcas-butow-do-slubu/ by dowiedzieć się, jak wybrać buty ślubne.
jankamor
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jankamor » 11 cze 2018, 13:03

Wszystko zależy od tego jaką masz sukienkę. Dla mnie najważniejsza jest wygoda.
koliszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koliszka » 02 paź 2018, 15:04

Ja bym chyba postawiła na klasykę - białe, kremowe, albo pudrowy róż, o ile oczywiście taki kolor pasowałby do sukienki. No i wybrałabym jakieś lekkie buty na niezbyt wysokim obcasie. Najważniejsze, żebym czuła się w nich komfortowo i pewnie, bo jednak wesele to dość długa impreza :D
sabinawolska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sabinawolska » 11 paź 2018, 15:45

Przede wszystkim wybierz te najwygodniejsze. :)
Iwuś
Level 1
Level 1

Postautor: Iwuś » 16 paź 2018, 10:11

Ja też bym stawiała na klasyczne białe. Do sukni ślubnej pasują szpilki, ale wytrzymać w nich prawie całą noc, raczej trudno. Więc może jeszcze jedna para na zmianę butów na niższym obcasie. Warto zerknąć do sklepu https://www.czasnabuty.pl/ Tu na pewno znajdziesz odpowiednie buty dla siebie. A i nie zaplacisz majątku, bo ceny są przyzwoite i cząsto można trafić na promocje.
kamienklaudia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kamienklaudia » 24 paź 2018, 14:35

Ja sama postawiłam na białe szpileczki, które idealnie pasowały do sukienki i o dziwo były wygodne i bawiłam się w nich całą noc. Oczywiście się tego nie spodziewałam i miałam jeszcze przygotowane na zmianę cały zestaw. Ale jak postawić na buty to znacznie wcześniej je sobie wybrać i jakiś czas pochodzić.

Wróć do „Ślub i Wesele”