Organizacja ślubu

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Albinos
Level 1
Level 1

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Albinos » 09 sie 2017, 14:07

Sama niedawno brałam ślub to musi być bardzo dobra organizacja wszystkiego, najważniejsza jest sala, ja swoje wesele zrobiłam w hotelu Forum w Lublinie, byłam bardzo zadowolona, piękna sala, super jedzenie i obsługa na poziomie.

wujekstrzala
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wujekstrzala » 09 sie 2017, 19:21

Dużo zależy od wyboru miejsca gdzie odbędzie się zabawa i uroczystość. Najlepiej wybrać takie, które klimatem nie kłóci się z naszym stylem życia, bycia. Jedni lubią bale, inni wiejskie klimaty, a jeszcze inni skromne uroczystości. Ja jestem planem tych pierwszych i najlepiej podobają mi się sale w stylu balowym, pałacowym tak jak np w https://www.hotelponiatowski.pl/. Wesele w takiej sali, to coś wyjątkowego na pewno do zapamiętania na lata.
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 11 sie 2017, 18:42

Miejsce jest bardzo ważne, tu się zgodzę. Aczkolwiek na każdym weselu na którym byłam, goście najlepiej bawili się z wodzirejem, dobrym zespołem lub przy atrakcjach. Kilka tygodni temu na weselu koleżanki niespodzianką było otwieranie szampana szablą. Zrobiło to na weselnikach ogromne wrażenie i wprowadziło w świetny nastrój. Atrakcje przygotowane były przez firmę z Krakowa http://www.imprezowyraj.pl/otwieranie-szabla/. Naprawdę świetnie się spisali. Myślę więc, że organizacja zabaw czy atrakcji dla gości jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza.
majaa862
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: majaa862 » 19 sie 2017, 11:03

Organizację ślubu najlepiej zacząć od wybrania odpowiedniego miejsca, a to dlatego, że najlepsze miejsca trzeba zarezerwować na wiele miesięcy naprzód, niekiedy lata. Dla oszczędności warto wybrać miejsca pod miastem, pod Warszawą mogę polecić Dwór Afrodyta, tu http://www.afrodytaspa.pl/wesela jest trochę o nim - to jedno z bardziej eleganckich miejsc w okolicy, robi niesamowite wrażenie.
FraniaKo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: FraniaKo » 19 sie 2017, 14:20

Ja już prawie zapomniałam, jak to było organizować swój ślub :) Nie poeiwm była to ciekawa przygoda i dobrze się przy tym bawiłam :) ALe moje zachcianki trochę przekroczyły założony budżet. No ale w końcu od czego są pożyczki przez internet . Po ślubie szybko je spłaciliśmy, a samo wesele było dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Każda kobieta powinna mieć taki swój dzień :)
Awatar użytkownika
magggie27
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: magggie27 » 21 sie 2017, 11:08

A ja mogę powiedzieć, że na ślub dobrze wziąć fotografa, ale na wesele lepiej wziąć fotobudkę! Przecież wesele to głównie zabawa. A to zapewniła mi http://foto-kabina.pl :P Powiem tak: nikt się nie nudził na moim weselu. Z kolei na siostry weselu było już trochę inaczej, a ona nie zamawiała fotobudki. Generalnie, z tego, co zauważyłam, jak tylko sytuacja wymykała się z pod kontroli, jeśli chodzi o zainteresowanie gości, to zawsze uciekali do budki się trochę powygłupiać i porobić zdjęcia. I to oczywiście też nie tak, że fotobudka była główną atrakcją haha, aż taka leniwa nie byłam :super: Gorąco polecam
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MattBrody » 28 sie 2017, 07:47

Pierwszą rzeczą gdy wyprawia się wesele jest organizacja i wybór sali weselnej, bez tego żadne wesele nie ma prawa istnieć. Bardzo dużo zawsze się zastanawiałem w jakim miejscu ma odbyć się moje wesele, nie może być to coś z dolnej półki, ale też na górną mnie nie stać, więc wybrałem złoty środek. Sale weselne w Polsce są jedne z najlepszych do wyboru, jeżeli mówimy o normalnych cenach.
Adrianna
Level 1
Level 1

Postautor: Adrianna » 28 sie 2017, 09:00

My wesele organizowaliśmy sami. Nie chcieliśmy korzystać z konsultanta, bo to niepotrzebny wydatek. Zarezerwowaliśmy termin w sali best western efekt express w krakowie. Czekaliśmy na ten dzień przygotowując całą resztę.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 14:59

Jak wesele to i musi być fotobudka. Świetnie ludzie się przy niej bawią. Znakomicie integruje. Sam mam opory, jak ktoś robi mi zdjęcia, ale do takiej formy fotografowania to i mnie ciągnęło. Super zabawa, świetna pamiątka dla gości.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2017, 11:05 przez danielozzo, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dzennika5 » 07 wrz 2017, 15:08

U mnie już na szczęście po najgorszych rzeczach. Załatwiłam sale i DJa. A jak już to jest zaklepane to reszta idzie jakoś z górki. Teraz kolejnym krokiem jest wysyłanie zaproszeń. Już oglądałam ofertę firmy, z której moja siostra zamawiała - Moje Zaproszenia i raczej też tam zamówie. Mają bardzo ładne wzory, w dobrych cenach
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 09:55

Podczas organizowania swojego ślubu zapomniałbym o paru rzeczach, gdyby nie ten artykuł: KLIK. Może wam też się przyda? Polecam. :D
dondom22
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dondom22 » 15 wrz 2017, 00:07

Dla mnie podstawą dobrej organizacji wesela, jak już wiele z Was wspomniało jest sala bankietowa. Jestem właśnie w trakcie jej poszukiwań i szczerze przyznaję, że to nie lada wyzwanie. Mamy swoje typy, a jednym z nich jest Hotel Lamberton (http://www.hotellamberton.pl/wesele/), podoba mi się to, że można wybrać jedno z trzech pomieszczeń oraz jeden z wariantów menu. Wizualnie również na plus. Myślicie, że wesele w tym miejscu to dobry pomysł?
szam
Level 1
Level 1

Postautor: szam » 17 wrz 2017, 15:08

Jeśli chodzi o fajną salę weselną w Łodzi, to bardzo fajne jest Venge :)
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 17 wrz 2017, 21:23

Ślub to poważne wydarzenie jest! Tyle rzeczy na głowie, ale ostatnio znalazłam fajną książkę, https://www.inbook.pl/p/s/1129318/ksiaz ... cyjny-slub o tym mjak przygotować ślub! bardzo fajnie się ją czyta.
Ada33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ada33 » 18 wrz 2017, 09:54

Organizacja ślubu to zawsze ogromne wyzwanie, bo jednak musimy zatroszczyć się o bardzo wiele kwestii. Moim zdaniem nie możemy jednak zapominać przede wszystkim o dobrym jedzeniu, muzyce jak i atrakcjach dla gości. Jeżeli o te ostatnie chodzi, ciekawą opcją na pewno będzie tutaj pokaz pirotechniczny https://www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu . Takie show doskonale uświetni tak wyjątkową okazję, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego:).

Wróć do „Ślub i Wesele”