Organizacja ślubu

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Organizacja ślubu

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 09:55

Podczas organizowania swojego ślubu zapomniałbym o paru rzeczach, gdyby nie ten artykuł: KLIK. Może wam też się przyda? Polecam. :D
dondom22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2017, 17:20

Re: Organizacja ślubu

Postautor: dondom22 » 15 wrz 2017, 00:07

Dla mnie podstawą dobrej organizacji wesela, jak już wiele z Was wspomniało jest sala bankietowa. Jestem właśnie w trakcie jej poszukiwań i szczerze przyznaję, że to nie lada wyzwanie. Mamy swoje typy, a jednym z nich jest Hotel Lamberton (http://www.hotellamberton.pl/wesele/), podoba mi się to, że można wybrać jedno z trzech pomieszczeń oraz jeden z wariantów menu. Wizualnie również na plus. Myślicie, że wesele w tym miejscu to dobry pomysł?
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Agronauta » 20 wrz 2017, 08:13

Lepszy kamerzysta czy fotograf na ślubie ? To pytanie zawsze zadręcza parę młodą, a raczej pannę młodą przed ślubem i weselem. Otóż moim zdaniem lepszy jest kamerzysta ponieważ filmy są o wiele ciekawsze niż zdjęcia, a na dodatek jeżeli nagrywane filmy będą w dużej rozdzielczości i jakość, a zapewne będą to można z filmu wyciągnąć mnóstwo zdjęć, ponieważ filmy to tak naprawdę miliony zdjęć puszczone chronologicznie z dużą prędkością. Tak jak już wcześniej wspomniałem można wyciągnąć fotki z filmu, wywołać i cieszyć się udanymi ujęciami.
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Agronauta » 20 wrz 2017, 13:06

Warto na ślubie zorganizować zdjęcia 360, które ostatnimi czasu są hitem w sieci i nie tylko, jest to wspaniała pamiątka. Mając zdjęcie tego typu wkraczamy w zupełnie nowy wymiar rzeczywistości fotograficznej. Kiedy byłem ostatnio na weselu swojej cioci, zamówiła właśnie ekipę, która specjalizuje się w tego typu zdjęciach 360, efekt na prawdę godny polecenia.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Organizacja ślubu

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 12:23

Kamerzysta obok fotografa na ślubie jest niezbędny. Kamerzysta może uwiecznić naprawdę ważne chwile. Samo zdjęcie czasami nie jest w stanie zastąpić pełnego obrazu sytuacji, który mamy dzięki temu, że widzimy ruch. Dodatkowo kamerzysta czasami uchwyca śmieszne sytuacje i potem jest z czego się śmiać. :D
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Arkadiusz1 » 23 wrz 2017, 15:46

Chyba każdy ma świadomość, ile to zajmuje czasu i energii. Właśnie dlatego warto pomyśleć o tym już o wiele wcześniej. Polecam Wam wybierać na ten wyjątkowy dzień miejsca takie jak sala weselna pod Warszawą, gdzie macie pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak byście tego chcieli. To dobre rozwiązanie.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Organizacja ślubu

Postautor: trylogia » 28 wrz 2017, 22:58

Zajmuje bardzo dużo. Właśnie dlatego warto zlecać takie prace.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Ola78 » 30 wrz 2017, 11:41

A my się wszystkim sami zajmujemy począwszy od znalezienia sali po organizacje sali i kuchni. Mamy swoją kucharkę bardzo dobrą i zależy nam na tym aby to ona gotowała dla gości, talerze, porcelanie i sztućce wynajmujemy w tej firmie http://horecaservice.pl/ wypożyczalnia sztućców Kraków bo mają nie drogo i bardzo duży wybór różnej zastawy. Dodatkowo też sami będziemy dekorowali kościół. Robimy to wszystko sami bo chcemy zapamiętać ten dzień na zawsze :)
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Organizacja ślubu

Postautor: daniellozo » 30 wrz 2017, 21:14

Podczas wesela świetną opcją jest fotobudka. Ludzie bawią się przy niej w wolnej chwili od tańca i nawet osoby, które nie lubią za bardzo być w centrum fleszy to jakoś lżej podchodzą do sprawy i pozwalają robić sobie zdjęcia - nawet w głupich czapkach czy innych gadżetach. :D
DanielaMT77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2017, 08:59

Re: Organizacja ślubu

Postautor: DanielaMT77 » 12 paź 2017, 11:16

Byłam na jednym weselu gdzie była właśnie fotobudka i uważam, że jest to super atrakcja. Kto chce to się tam pobawi a kto nie to wcale nie musi ;) Sama ostatnio szukałam czegoś na moje wesele i chyba zdecyduje się na firmę z Warszawy https://www.mimofoto.pl Dojadą na moją impreze za darmo, robią to do 50 km od Warszawy, mają bardzo dużo fajnych gadżetów i gwarantują animatora. Również w ich ofercie jest barman ale na to chyba sie nie bede decydować
Zuzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2017, 12:57

Re:

Postautor: Zuzka » 16 paź 2017, 13:09

svbfw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:33

Re: Organizacja ślubu

Postautor: svbfw » 17 paź 2017, 11:00

Jeśli chodzi o film to warto się zainteresować firmą cordi. Znają się na filmowaniu jak mało ktoś.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Organizacja ślubu

Postautor: archiwald » 17 paź 2017, 12:12

Przy organizacji ślubu jest tyle ważnych kwestii do zaplanowania, że nie sposób je wszystkie zapamiętać, a tym bardziej na poczekaniu wymienić. Dlatego warto zajrzeć na jakieś strony, które traktują właśnie w tych tematach. Możemy sobie spisać potrzebne rzeczy i nosić taki spis przy sobie.
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Michauuu337 » 18 paź 2017, 08:45

Przy organizacji ślubu ważne jest wybrać odpowiednią oprawę muzyczną czyli zespół. Wesele będzie udane jeśli muzyka na weselu bedzie każdemu w duszy grała. Jest to najważniejszy dzień w życiu 2 osób.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Organizacja ślubu

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 10:44

Pamiętam jak organizowaliśmy swoje wesele. Jest tyle rzeczy, o których trzeba pamiętać, że nie sposób mieć je wszystkie w głowie. Na szczęście z pomocą przychodzi internet, gdzie wszystko jest po kolei wypunktowane. Łatwiej jest się połapać we wszystkim, jeśli mamy gdzieś na twardo zaznaczone co trzeba zrobić.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość