dobry fotograf

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
zilion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:39

Re: dobry fotograf

Postautor: zilion » 29 cze 2017, 19:07

Warto przejrzeć oferty na https://www.planujemywesele.pl/katalog/ ... rszawa,776 - sporo fotografów się tam ogłasza i można przynajmniej zrobić sobie rozeznanie jeśli chodzi o ceny. Przed podpisaniem umowy polecam też przeczytać ten artykuł żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę: https://www.planujemywesele.pl/poradnik ... kamerzysty mi to sporo poukładało w głowie :)
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: dobry fotograf

Postautor: szal » 21 lip 2017, 23:36

Ja też wpisałam "fotograf ślubny Poznań", a potem porównywałam portfolia, najbardziej przekonał mnie Fotoluka :)
Bazylia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 03 sie 2017, 17:45

Re: dobry fotograf

Postautor: Bazylia » 05 sie 2017, 14:55

Najprostszym sposobem poszukiwania fotografa na ślub jest moim zdaniem przejrzenie internetu. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę do wyszukiwarki. Jeśli ktoś jest z Poznania, to może wybrać na przykład hasło: usługi fotograficzne poznań i wyświetlą mu się wyniki, dajmy na to http://flash-group.pl/ Wchodząc po kolei na kolejne strony internetowe trzeba przejrzeć przede wszystkim zdjęcia, żeby sprawdzić ich jakość i stylistykę. Jeśli coś nam przypadnie do gustu, sprawdzamy cennik, kontaktujemy się z firmą i ustalamy szczegóły. No i cała filozofia.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: dobry fotograf

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 11:04

Na swoje wesele zamówiłam profesjonalnego fotografa, który upamiętnił mój dzień w tak przepiękny sposób, że obiecałam temu panu, że będę polecała jego firmę do końca mojego życia. Zdjęcia były tak dobrze ujęte i wyłapał takie chwile że to się w głowie nie mieści.
Awatar użytkownika
magggie27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2017, 11:59

Re: dobry fotograf

Postautor: magggie27 » 14 sie 2017, 12:09

Ja wybrałam takiego: żadnego! :hurra: Zamawiałam fotobudkę, która była o wiele lepsza! Dziewczyny zazdrościły, że na swoich weselach nie miały takiej budki! Ja zamawiałam z
http://foto-kabina.pl. Gorąco polecam, chłopaki odwalają super robotę! :ok: Zapewnili, że wszyscy byliśmy zadowoleni, a koleżanki zazdrościły ha ha! :mad: Nie psuło to zabawy
:piwo: , bo tak bardzo zaczęły zazdrościć dopiero po zobaczeniu zdjęć! :luka:
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: dobry fotograf

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 12:48

Czytałem ostatnio dobry artykuł na temat wyboru odpowiedniego fotografa. Może się przyda? :) Łapcie! :super:
KLIK
kojot1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2017, 15:00

Re: dobry fotograf

Postautor: kojot1 » 07 paź 2017, 13:47

Najważniejsze, żeby zdjęcia Ci się podobały :) Warto też poczytać opinie, a poza tym najważniejsza jest chemia między Tobą, a fotografem. My będziemy mieć duet fotografów i uważam, że to świetna opcja, bo żadne ważne dla mnie momenty nie zostaną pominięte ;)
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: dobry fotograf

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 15:46

Dobry fotograf ma kilka szczególnych cech, których lepiej, żeby nie zabrakło jeśli chcemy, żeby wspomnienia były niezapomniane. Ja długo wybierałem odpowiedniego, ale stracony czas zaowocował świetnymi zdjęciami.
za9ks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:12

Re: dobry fotograf

Postautor: za9ks » 17 paź 2017, 10:24

Polecam sprawdzić fotgrafa z Poznania. Jego portfolio opiewa się na artystycznych zdjęciach ślubów oraz weseli.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: dobry fotograf

Postautor: wschodnia5 » 08 gru 2017, 15:42

Każdy chce mieć pamiątkę z wesela, dlatego warto wybrać profesjonalnego fotografa, który zrobi nam świetne zdjęcia. Warto się zapoznać ze zdjęciami tego fotografa- zdjęcia ślubne wrocław. Ten fotograf zna się na robieniu zdjęć i ma oko.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: dobry fotograf

Postautor: kreatywny » 13 gru 2017, 13:18

Warto to przeglądnąć czasami nawet setki, czy tysiące zdjęc, żeby wybrać takie, których autor zdobędzie nasze zainteresowanie i zaufanie. Wbrew pozorom to nie jest takie proste. Proponuję usiąść wygodnie, zarezerwować trochę czasu i być cierpliwym. Na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/ wybrać swoją miejscowość i do dzieła! Oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać...
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: dobry fotograf

Postautor: nydiss » 17 sie 2018, 12:42

Moim zdaniem na sesje zdjęciowe warto się wybierać w najważniejszych momentach życia, jakim jest np ciąża. Każda jest inna, każda kobieta w trakcie ciąży czuje się inaczej, wygląda inaczej, reaguje inaczej. Fotografia ciążowa Bydgoszcz oferuje szereg różnych dodatków do sesji, a także zdjęcia w plenerze, które będą wyglądać naturalniej, a po latach będą wspaniałą pamiątką.
majaa862
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:28

Re: dobry fotograf

Postautor: majaa862 » 30 sie 2018, 15:20

Dobry fotograf z pewnością ma portfolio, także wystarczy je obejrzeć. Warto też sprawdzić doświadczenie fotografa. Większość ma swoje strony, co ułatwia poszukiwania, w Opolu warto zgłosić się do Tomasza Doszaka http://www.doszak.pl/strefa-klienta/ - robi całkiem dobre zdjęcia, głównie na ślubach i weselach.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: dobry fotograf

Postautor: Pestka » 01 paź 2018, 12:34

Teraz bardzo modne sa różne sesje zdjęciowe. W sumie to całkiem fajnie, że jest taka możliwość, że mozna uwiecznić ważne dla nas momenty na zdjęciach. Ja zdecydowałam sie na sesję noworodkową a także później na roczek synka bo to naprawde piękna pamiątka. Zdjecia wykonywałam w studio sorkowska.com. Pani Justyna, która robi zdjęcia jest wielką profesjonalistką. Wykazała wiele cierpliwości przy realizacji zdjęć a także zaproponowała ciekawe stylizacje dla malucha :) Polecam.
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:16

Re: dobry fotograf

Postautor: rafaal091 » 29 paź 2018, 15:22

Dobrego fotografa łatwo rozpoznać po portfolio - to pierwsze co powinno się sprawdzić. Jeśli szukacie dobrego fotografa zajmującego się fotografią produktową, to w Częstochowie dobre opinie ma firma Blik, na fotograf Częstochowa jest do niego kontakt.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość