Wieczór panieński w Rzeszowie

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Wieczór panieński w Rzeszowie

Postautor: koja » 15 lip 2019, 20:26

Macie jakiś pomysł na zorganizowanie tego najważniejszego dnia dla mojej sis? chcemy zaszaleć jak nigdy :) striptiz, dużo alkoholu i na pewno nie domu :D ale sama nie wiem jakie kluby organizują takie wieczory, wieki już w Rzeszowie nie mieszkam.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wieczór panieński w Rzeszowie

Postautor: bella3 » 16 lip 2019, 07:22

Cześć, ja jestem z Rzeszowa to Ci mogę napisać co i jak. Jak chcesz tak naprawdę bardziej niegrzecznie to wiadomo kluby nocne najlepsze. Jak najbardziej w nich można zrobić taki wieczór. Oczywiście z wcześniejszą rezerwacją. Polecam Ci Rasputin na 3 maja, najlepsze opinie mają i możesz za sensowne pieniądze zorganizować taki wieczór. Mają też drinki w dobrych cenach i bezpiecznie jest. Tancerz będzie i to jaki :D
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Wieczór panieński w Rzeszowie

Postautor: Dolka920 » 17 lip 2019, 21:26

Nie znam Rasputina ale na pewno nie polecam ci Boss exclusive club. Mają tam dosyć drogo z tego co wiem. Drinki lekko chrzczone że tak powiem. No i ogólnie tam każdy może wejść z ulicy.A jak już ma to być impreza w stylu panieński lub kawalerski to nie chcemy chyba aby nam ktoś przeszkadzał...

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość