Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: monisiaprzylesna » 29 lis 2018, 11:41

Ostatnio przeczytałam genialny artykuł właśnie co dobierania makijażu do ubrań. Zachęcam się z nim zapoznać, jest dostępny na stronie https://modnenewsy.pl/styl-gwiazd/jak-dobrac-makijaz-do-ubrania/. W moim przypadku zwrócił uwagę na rzeczy, na które zwracałam wcześniej znacznie mniej uwagi. Moim zdaniem wpis jest ciekawy i każda kobieta jest w stanie dzięki niemu coś wyłapać dla siebie. Tym bardziej jak była ta promocja wspomniana powyżej można było właśnie znaleźć fajne rzeczy;)
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 13 sty 2017, 16:23

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: mamakaroliny89 » 20 gru 2018, 21:22

Chyba kazda z nas ma podstawowy zestaw kosmetyków, który uzywa każdego dnia. Ja nie lubie być zaniedbana i codziennie rano wykonuje podstawowy makijaż dzieki któremu czuje sie naprawde atrakcyjna. Od dłuższego czasu uzywam rzęs na pasku https://noblelashes.pl/rzesy-na-pasku-oraz-kepkic597771 które znacznie przyśpieszają wykonywanie mojego makijażu, jestem naprawde zadowolona. Oko wygląda rewelacyjne, jest duze i podkreślone.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 00:24

Szczerze, to nie mam żadnych swoich urodowych tricków. Po prostu regularnie chodzę do kliniki urody https://klinikiurody.com.pl/ wtedy nie muszę praktycznie nic robić w domu, ponieważ takie zabiegi same dają sobie radę.
monika3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 04 sty 2019, 08:52

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: monika3 » 14 sty 2019, 15:49

Dla mnie najważniejsze są rzęsy, uwielbiam mieć przedłużane i doczepiane. I przez to moim "trickiem" makijażowym jest profesjonalny klej do rzęs. Dzięki niemu mogę się długo cieszyć gęstymi rzęsami i prawie zapominam, że to nie są moje naturalne.
Rubinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:39
Lokalizacja: Flombork

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: Rubinka » 15 cze 2019, 10:57

Świetnie się składa, że wymieniacie się takimi sprawdzonymi poradami. Na pewno coś sobie wprowadzę do swojej codzienności.
Helena
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:58

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: Helena » 09 sie 2019, 12:17

Moim sposobem kosmetycznym na skórę jest krem do depilaji Veet swietnie nawilża, długi efekt bez odrastania włosków no i piekny zapach
Awatar użytkownika
kravviola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:34

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: kravviola » 11 sie 2019, 10:42

Jeśłi macie problem ze smokey eye, to warto zrezygnować z eyelinera. Na górnej powiece malujemy czarną kredką kreskę - potem rozmazujemy ją pędzelkiem oraz nakładamy delikatnie ciemny cień. Wychodzi perfekcyjnie.
paulaup1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 01 lut 2019, 10:21

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: paulaup1 » 29 sie 2019, 11:41

Chyba sprawdzonego triku nie mam, ale zawsze nakładam krem nawilżający pod podkład. Zauważyłam, że wtedy makijaż lepiej się trzyma i lepiej wygląda.
uhuel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:59
Lokalizacja: Bieruń

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: uhuel » 06 wrz 2019, 15:03

Lubię testować nowości, na pewno wykorzystam wasze triki urodowe, jestem strasznie ciekawa, czy się sprawdzą u mnie.
ebba24
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2019, 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: ebba24 » 14 wrz 2019, 12:27

Powiedzcie mi co sądzicie o brwiach metodą ombre? Brwi zawsze były moją zmorą, mam cienkie i krótkie włoski więc ciężko mi się je maluje na codzień. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad makijażem permanentnym https://www.permanentny.com/makijaz-per ... e-warszawa, przyznam, że byłoby to dla mnie duże ułatwienie w makijażu i wygoda. Miałyście kiedyś taki makijaż?
Joanna123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:40

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: Joanna123 » 18 wrz 2019, 15:51

Długo zastanawiałam się jaki wpływ ma ajurweda a pielęgnacja :) zaczęłam stosować naturalne kosmetyki, które oferują na stronie https://chicchiq.com/pl/ajurweda-codzienna-pielegnacja-cery/;) sprawdziły się świetnie ;)
uleczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 cze 2019, 06:51

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: uleczka » 24 wrz 2019, 09:10

Ja mam brzydkie rzadkie jasne brwi. Henna moim zdaniem dodaje im sztucznosci. Koleżanka mi poleciła taką ofertę https://beautyandyou.com.pl/ Można tu zagęścić brwi i prawdo podobnie wyglądają po tym zabiegu naturalnie. Biję się z myslami, ale chyba się zdecyduję, bo chcę wreszcie ładnie wyglądać. A piszecie też o rzęsach tu mozna je wydłużyć.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: anettka » 03 gru 2019, 15:18

ja ,,wyczarowałam" sobie mocne i długie rzęsy za pomocą kurasji odzywką Art Lash z Christiana Laurenta. Serio taka 2 miesięczna kuracja wystarczyła by rzęsy przestały nagminnie wypadać, stały się dłuższe i mocniejsze. Teraz wystarczy tylko dobry tusz i rzęsy wyglądają jak po liftingu ;p

Obrazek
malwinagawenda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2018, 12:06

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: malwinagawenda » 30 mar 2020, 08:51

Iwonka23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:39

Re: Wasze ulubione i sprawdzone urodowe triki?

Postautor: Iwonka23 » 25 cze 2020, 11:46

Ja od czasu do czasu lubię wybrać się do Instytutu Piękna Bielenda i zafundować sobie jakiś zabieg kosmetyczny.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość