Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: trylogia » 22 cze 2017, 18:57

A ile coś takiego kosztuje? Sama bym się nad czymś takim zastanowiła.
wujekstrzala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2017, 19:16

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: wujekstrzala » 05 wrz 2017, 21:14

Nie wiem, jak w Krakowie, ale w praktycznie wszystkich większych miastach są kliniki https://www.tourmedica.pl/kliniki/chirurgia-plastyczna/. Najlepiej przejrzeć samemu i poczytać opinie. Z tego, co wiem wiele osób poleca ich specjalistów. Może i Tobie uda się coś znaleźć.
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: MaryAnn84 » 24 paź 2017, 18:04

Jest wiele różnych sposobów na usuwanie blizn. Można sobie o tym poczytać tutaj: http://wszystkoobliznach.pl/. Na niektóre blizny wystarczy na przykład plaster silikonowy i zawsze warto spróbować takich delikatniejszych metod, zanim zdecydujecie się na coś bardziej inwazyjnego. Najważniejsze, że blizny są usuwalne i nie jesteśmy na nie skazani do końca życia :)
luizaportak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:32

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: luizaportak » 01 gru 2019, 22:22

Hmm, ja mogę polecić we Wrocławiu klinikę Medbeauty i doktora Andrzeja Kępę. Chodzę do niego na mezoterapię a niedługo zaczynam wlaśnie terapię laserową na blizny. Pan doktor mówił, że świeże blizny najłatwiej usunąć, ale na stare też może taki zabieg zadziałać, tylko możliwe że trzeba będzie ich zrobić więcej.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: domnia » 30 paź 2020, 16:41

4 miesiące to rana nie jest jeszcze zagojona. Można kremami i maściami spłycić, rozjaśnić. Będzie znacznie mniej widoczna. Ja po takim wypadku na rowerze stosowałam Octenicare i szczerze szczerze polecam. Jak już rana się pokryje nowym naskórkiem to od razu smarować. Skład bogaty, i regeneruje, nawilża, działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: Nesi » 12 lis 2020, 02:01

Jeśli usuwanie blizn, to w Krakowie najlepiej wybrać się do dr Kopycińskiej https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/usuwanie-blizn/ jest naprawdę świetna. Ja jestem po takim zabiegu i jestem pod wrażeniem efektów.
Agnieszka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2020, 09:31

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: Agnieszka89 » 16 lis 2020, 15:58

Co prawda nie z Krakowa, ale polecam OT CO CLINIC w Warszawie. Rewelacyjna Pani dermatolog, poradzi sobie z każdą blizną. Wiem po sobie, sama szukałam pomocy żeby usunąć tego brzydala. Udało się to z pomocą Pani doktor Osipowicz.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość