pyt do panów - pianka dla męża

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
itoma
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2016, 21:55

pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: itoma » 23 paź 2016, 19:44

hej, pytanie raczej do facetów :) chociaż może i kobiety co nieco wiedzą na ten temat, potrzebna mi pianka do golenia dla męża, jakaś dobra, bo ta co do tej pory używa go uczula... ale zawsze jak staje przed półką pełną tych pianek i żeli to nie wiem co wybrać :/ może jest tu ktoś kto powie co może polecić, a czego powinniśmy unikać? (niestety w domu robię zakupy ja, więc nie ma szans żeby mężuś sam sobie wybrał :-) zresztą pewnie zna sie tyle co ja )
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: innocent » 24 paź 2016, 16:00

weź mężusia na zakupy i niech wybiera. rączki ma? ma. więc niech sobie poradzi. skąd ty biedna masz wiedzieć co dla niego dobre? :( oczywiście możesz coś zasugerować, z mojej strony mogę tę piankę polecić http://lorealparis.pl/mezczyzni/men-exp ... lenia.aspx , bo mój ją używa i mu służy.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: trylogia » 10 lis 2016, 15:02

Mój kupuje z Gillette. Ma pomarańczowe opakowanie.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: mariolaGT » 01 cze 2017, 10:40

Pamiętaj, że panowie mają czasami problem taki, jak podrażniona skóra po goleniu, więc warto przejrzeć skład kosmetyków albo doczytać coś. Polecam blog kosmetyczny http://www.vichy.pl/blog/masz-podraznie ... 60847.aspx który pomaga mi przy robieniu zakupów, bo wiem, na co mam przy nich zwracać uwagę.
plaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:35

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: plaster » 01 cze 2017, 20:38

Ja ostatnio kupiłem w Rossmannie piankę do golenia (nie żel!) z rossmanowskiej firmy Isana dla skóry wrażliwej, sprawdza się dobrze, a też często miałem podrażnioną twarz po goleniu. Wcześniej używałem z Biedronki i tej nie mogę polecić. Isana jest tania i dobra, śmiało wypróbuj.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: trylogia » 22 cze 2017, 18:54

A to muszę o niej powiedzieć mojemu. On zawsze bierze zieloną z Gillette.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: bella3 » 21 sie 2017, 19:37

Podrażnienia po goleniu to nie jest wina źle dobranej pianki, zachęcam panów do lektury tego artykułu Męskim okiem – jak walczyć z podrażnieniami po goleniu twarzy na mokro? Mój mężczyzna od kiedy zaczął przestrzegać wymienionych tam punktów na podrażnienia nie narzeka, ale oprócz pianki kupuje dodatkowo żel zmiękczający. I obowiązkowo woda po goleniu do skóry wrażliwej L'Oreal.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: pyt do panów - pianka dla męża

Postautor: mariolaGT » 20 wrz 2017, 23:16

Mój mąż ma od dłuższego czasu fazę na produkty marki Gillette i jak na razie nic nie wskazuje na to, że miałoby mu się coś odmienić. Na stronie https://strefagolenia.pl/ raz na jakiś czas robię dla niego zakupy, bo on niespecjalnie przepada za sklepami nawet, jeśli ma coś wybrać tylko dla siebie.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość