Usuwanie rozstępów?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: mariolaGT » 20 wrz 2017, 23:18

Z rozstępami trzeba działać szybko, zdaje się tylko do kilku miesięcy po ich powstaniu można je skutecznie usunąć. Metodami laserowymi, bo kremy mam wrażenie że sobie nie poradzą. Mogą nieco zamaskować problem, ale nic wiecej.

Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 10:50

Lasere to w dzisiejszych czasach można chyba już wszystko zrobić :D Kto by pomyślał, że będzie aż taki wszechstronny i popularny. :P
archiwald
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: archiwald » 20 paź 2017, 12:26

Nie są to przyjemne zabiegi, ale jak najbardziej da się pozbyć rozstępów.
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 23 paź 2017, 17:25

Oczywiście, że się da. Jednak to czasochłonne i dość kosztowne.
suterena
Level 1
Level 1

Postautor: suterena » 24 paź 2017, 09:17

Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.
minella
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: minella » 26 gru 2017, 10:50

Na rozstepy to nie ma lepszej metody jak laser. Jesli zabieg jest wykonany pod fachowym okiem i ręka z doswiadczeniem i umiejetnosciami to efekty beda super. Ja po ciazy mialam koszmarne rozstepy i usunelam je w klinice Miracki w Warszawie http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwani ... -picosure/ teraz nie wygladam jak zebra i nie wstydze rozebrac sie na basenie :D
KarinaM
Level 1
Level 1

Postautor: KarinaM » 01 sty 2018, 23:15

Kiedy już rozstępy się pojawią, to jedyną szansą na ich likwidację jest zrobienie tego w klinice medycyny estetycznej, sprawdź dokładniej tego typu oferty http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/medyc ... -na-cialo/ , poczytaj o tym, ale oczywiście kluczowe będzie umówienie się na konsultacje i ocenę kondycji Twojej skóry, rozstępów i dopiero będzie można podjąć decyzję o zabiegu,więc tak naprawdę nie musisz niczego się obawiać, bo na pewno wszystko zostanie przy takiej wizycie Tobie profesjonalnie wytłumaczone.
kreatywny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreatywny » 24 sty 2018, 12:26

Laser oczywiście będzie najskuteczniejszy. Tak przynajmniej mówi mój znajomy chirurg medycyny estetycznej. Współpracuje z jednym super salonem kosmetycznym. Pytałem go ostatnio o sprzęt, to powiedział, że taki laser z wyższej półki, który naprawdę potrafi zdziałać cuda, kosztuje mnóstwo pieniędzy. Wiecie, jak sobie radzą mniejsze salony? Wypożyczają lasery. Same sprawdźcie na http://wypozyczlaser.pl/. Ja sobie nie zdawałem sprawy, że taki laser można wypożyczyć. Prawie, jak auto...
kiffi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kiffi » 26 lut 2018, 23:47

Zamiast laseru mozna sie jeszcze zdecydowac na http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/triwings-led-system - fotomodulacje, ktora pomaga wlasnie np przy rozstepach czy bolesnych bliznach. Efekt jest -sprawdzilam DOSLOWNIE :D na wlasnej skorze :)
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 13 mar 2018, 10:08

Na rozstępy bardzo dobre jest masło kakaowe.
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 14 mar 2018, 15:21

Zgadzam się ale też dużo dobrego słyszałam o olejku bio-oil, też podobno pomaga na rozstępy, ja go stosowałam na blizny i faktycznie są mniej widoczne a rozstępy i blizny to dość podobny problem
michachalina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: michachalina » 16 kwie 2018, 09:57

Niestety, walka z rozstępami nie jest uczciwa. Mam z nimi do czynienia od dawna i jestem przekonana, że usunięcie ich w 100% jest niemożliwe, a na pewno bardzo trudne. Stosowałam derma roller z ampułkami na blizny, olejki i kremy. Największe efekty uzyskałam po serii zabiegów laserem w http://esteticon.pl/. Wyglądają dużo lepiej, są mniej widoczne, ale dalej są. Na początku bardzo przeżywam, że je mam i nie rozumiałam jak można zaakceptować takie "ble". Aktualnie przez większość czasu nie pamiętam, że je mam. Jeżeli mogę coś zrobić, żeby usunąć niedoskonałości i wyglądać lepiej, chętnie skorzystam. Jeżeli się nie da - trudno. To nie koniec świata. :)
ewelina8393
Level 2
Level 2

Postautor: ewelina8393 » 26 kwie 2018, 03:33

Ja będę robiła całą plastykę brzucha i liposukcję, więc liczę, że by takiej operacji rozstępy po prostu zostaną wycięte łącznie z niepotrzebną skórą. jeśli nie, to na pewno zdecyduję się na jakiś laser. Operacje będę miała wykonywaną w Krakowie, u dr Rafała Pabiańczyka.
joannasroka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: joannasroka » 02 maja 2018, 09:52

Warto zapobiegać rozstępom i smarować ciało dobrymi kremami. Ja w trakcie ciąży smarowałam brzuch maścią z apteki Melissa, którą poleciła mi koleżanka i faktycznie jestem zadowolona z wyglądu mojego ciała. A jeśli masz już powstałe rozstępy to spróbuj smarować je odpowiednim kremem, powinny się rozjaśnić. Chyba, że chcesz całkowicie się ich pozbyć to wtedy najlepiej usunąć je laserem.
kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 23 maja 2018, 06:17

zabiegi kosmetyczne takie jak karboksyterapia są moim zdaniem najskuteczniejsza metodą jeśli chodzi o walkę z rozstępami zarówno tymi świeżymi, jak i tymi, które powstały dużo wcześniej. Jak jesteście z Wrocławia to polecam wybrać się do salonu COCO-TIME. Robiłam tam wspomnianą wcześniej karboksyterapię i widzę znaczną poprawę wyglądu skóry a rozstępy zniknęły niemal zupełnie :)

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”