Usuwanie rozstępów?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: minella » 26 gru 2017, 10:50

Na rozstepy to nie ma lepszej metody jak laser. Jesli zabieg jest wykonany pod fachowym okiem i ręka z doswiadczeniem i umiejetnosciami to efekty beda super. Ja po ciazy mialam koszmarne rozstepy i usunelam je w klinice Miracki w Warszawie http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwani ... -picosure/ teraz nie wygladam jak zebra i nie wstydze rozebrac sie na basenie :D
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: kreatywny » 24 sty 2018, 12:26

Laser oczywiście będzie najskuteczniejszy. Tak przynajmniej mówi mój znajomy chirurg medycyny estetycznej. Współpracuje z jednym super salonem kosmetycznym. Pytałem go ostatnio o sprzęt, to powiedział, że taki laser z wyższej półki, który naprawdę potrafi zdziałać cuda, kosztuje mnóstwo pieniędzy. Wiecie, jak sobie radzą mniejsze salony? Wypożyczają lasery. Same sprawdźcie na http://wypozyczlaser.pl/. Ja sobie nie zdawałem sprawy, że taki laser można wypożyczyć. Prawie, jak auto...
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: kiffi » 26 lut 2018, 23:47

Zamiast laseru mozna sie jeszcze zdecydowac na http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/triwings-led-system - fotomodulacje, ktora pomaga wlasnie np przy rozstepach czy bolesnych bliznach. Efekt jest -sprawdzilam DOSLOWNIE :D na wlasnej skorze :)
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: szyna » 13 mar 2018, 10:08

Na rozstępy bardzo dobre jest masło kakaowe.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: kamai » 14 mar 2018, 15:21

Zgadzam się ale też dużo dobrego słyszałam o olejku bio-oil, też podobno pomaga na rozstępy, ja go stosowałam na blizny i faktycznie są mniej widoczne a rozstępy i blizny to dość podobny problem
michachalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2018, 09:48

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: michachalina » 16 kwie 2018, 09:57

Niestety, walka z rozstępami nie jest uczciwa. Mam z nimi do czynienia od dawna i jestem przekonana, że usunięcie ich w 100% jest niemożliwe, a na pewno bardzo trudne. Stosowałam derma roller z ampułkami na blizny, olejki i kremy. Największe efekty uzyskałam po serii zabiegów laserem w http://esteticon.pl/. Wyglądają dużo lepiej, są mniej widoczne, ale dalej są. Na początku bardzo przeżywam, że je mam i nie rozumiałam jak można zaakceptować takie "ble". Aktualnie przez większość czasu nie pamiętam, że je mam. Jeżeli mogę coś zrobić, żeby usunąć niedoskonałości i wyglądać lepiej, chętnie skorzystam. Jeżeli się nie da - trudno. To nie koniec świata. :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: ewelina8393 » 26 kwie 2018, 03:33

Ja będę robiła całą plastykę brzucha i liposukcję, więc liczę, że by takiej operacji rozstępy po prostu zostaną wycięte łącznie z niepotrzebną skórą. jeśli nie, to na pewno zdecyduję się na jakiś laser. Operacje będę miała wykonywaną w Krakowie, u dr Rafała Pabiańczyka.
joannasroka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 maja 2018, 09:46

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: joannasroka » 02 maja 2018, 09:52

Warto zapobiegać rozstępom i smarować ciało dobrymi kremami. Ja w trakcie ciąży smarowałam brzuch maścią z apteki Melissa, którą poleciła mi koleżanka i faktycznie jestem zadowolona z wyglądu mojego ciała. A jeśli masz już powstałe rozstępy to spróbuj smarować je odpowiednim kremem, powinny się rozjaśnić. Chyba, że chcesz całkowicie się ich pozbyć to wtedy najlepiej usunąć je laserem.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: kitka66 » 23 maja 2018, 06:17

zabiegi kosmetyczne takie jak karboksyterapia są moim zdaniem najskuteczniejsza metodą jeśli chodzi o walkę z rozstępami zarówno tymi świeżymi, jak i tymi, które powstały dużo wcześniej. Jak jesteście z Wrocławia to polecam wybrać się do salonu COCO-TIME. Robiłam tam wspomnianą wcześniej karboksyterapię i widzę znaczną poprawę wyglądu skóry a rozstępy zniknęły niemal zupełnie :)
olgajaroczynska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2016, 12:56

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: olgajaroczynska » 27 maja 2018, 19:05

No nie wiem czy zabiegi to dobra opcja, bo po pierwsze sa drogie, po drugie potrzebujesz serii zabiegow, a po trzecie to i tak co jakis czas trzeba wykonac z jeden-dwa zabieg przypominający, zeby efekty sie utrzymały. Jakich kosmetykow dotychczas uzywalas? Ja tez wiele testowalam i trzeba sie nameczyc, zeby znalezc cos skuteczego. Od miesiaca stosuje koncentrat wyszczuplajacy z eveline i moge z czystym sumieniem polecic. Ujedrnia, napina, wygladza.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: trylogia » 29 maja 2018, 21:36

Nie wiem, czy to faktycznie działa. Chyba tylko na świeże rozstępy.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: kamai » 08 cze 2018, 20:17

Bio-oil działa też na stare rozstępy ale wiadomo że na te świeże będzie skuteczniejszy, już po 2 tygodniach są wyraźnie bledsze i płytsze a te najmniejsze mogą nawet całkowicie zniknąć po 3 miesiącach smarowania.
Awatar użytkownika
Rymar43
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2018, 15:32

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: Rymar43 » 09 cze 2018, 16:03

Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym temacie. Z całą pewnością przydadza mi się one :)
michalina92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2018, 00:06

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: michalina92 » 30 lip 2018, 00:12

Ja mam swój sprawdzony sposób na rozstępy jakim jest olejek bio oil. Fajnie ujędrnia skóre, jest nawilżona i ładnie pachnąca.Stosuje po 2-3 razy dziennie i widoczne są rezultaty
olejek szybko się wchłania, ma praktyczne opakowanie z aplikatorem i jest wydajny. Warto spróbować zacząć najpierw od takich metod zanim zdecydujesz się na lasery itd
Awatar użytkownika
kordiancc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:18

Re: Usuwanie rozstępów?

Postautor: kordiancc » 03 sie 2018, 12:11

Dermarollery są naprawdę fajne. Pomogły mi pozbyć się zmarszczek. Zajrzyjcie tutaj. Naprawdę warto walczyć o ładną cerę. Mi się udało, Wasza kolej. :) - http://castaway.com.pl/zabiegi-z-derma-rollerem/

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość