Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: saraa » 21 sty 2016, 09:53

Czy są tutaj może osoby z Gdańska? Od dłuższego czasu staram się usunać cellulit na udach ale zarowno zabiegi jak i kosmetyki nie daja takich efektów jakie chciałabym uzyskać. Wprawdzie udało mi się schudnąc ale skóra jest pofalowana oraz nie jest to zbyt reprezentacyjne. Może ktoś z Was jest z Gdańska albo z okolic oraz poleci jakiś skuteczny zabieg na cellulit?
ariela
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2015, 12:27

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: ariela » 21 sty 2016, 20:26

Ja chodziłam do ośrodka medycznego Clinica Cosmetologica. Znajduje się on w Gdańsku na Wrzeszczu, konkretnie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie.
Możesz się do nich udać, to na pewno ci coś doradzą. ja tak zrobiłam i ostatecznie zdecydowałam się na serię zabiegów urządzeniem Maximus. Wiesz, to było naprawdę skuteczne.
Miałam 8 zabiegów, ale za to teraz, po ostatnim nie mam już cellulitu.
Uważam, że było warto.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: saraa » 22 sty 2016, 07:37

No to sporo tych zabiegów sobie wzięłaś. W jakim casie na nie chodziłas? Czy jeśli na przykład teraz bym się zapisała to czy zdążę przed wiosna z usunięciem cellulitu? Czy cellulitu nie widać na żywo? Oraz jak jest jak sprawdzisz cellulit ręką? W sensie jak ściśniesz skórę? Bo jak na to robię to jest bardzo pofalowana. Sprawdziłam sobie i jest tak dosłownie w każdym miejscu na moim udzie. Jak byłam gruba to można było to zrozumieć ale obecnie jestem szczupła i też tak mam :mur: :mur:

Możesz dać jakiś kontakt? To ewentualnie sama sie dopytam.
ariela
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2015, 12:27

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: ariela » 28 sty 2016, 08:55

Miałam 8 zabiegów, bo od razu kupiłam cała serię, tak jest taniej. Robiłam je z około tygodniowymi przerwami, więc w dwa miesiące było po wszystkim.
Spokojnie zdążysz do wiosny, jak teraz zaczniesz.
Teraz tego cellulitu nie widać, jak nie ściskam skóry. A jak ściskam, to coś tam jest, ale nie tak jak wcześniej i nie ma tragedii.
Tu masz do nich numer telefonu: +48 791 604 604
A jak chcesz dodatkowo poczytać, to tu jest ich strona internetowa: http://clinicacosmetologica.pl/
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: sowbar81 » 15 wrz 2016, 13:32

Moje koleżanki bywają na takim zabiegu. Gdzie w Gdańsku go robią nie wiem, ale warto się nim zainteresować, bo podobno jest bardzo skuteczny.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: Manuela » 30 sie 2017, 13:02

Teraz dużo reklamuje się tych gabinetów, gdzie oferują usuwanie cellulitu i ok, ale wydaje mi się, że najlepiej byłoby zadziałaś samodzielnie, bo przecież naturalnych metod na walkę z cellulitem też jest wiele, choć są bardziej czasochłonne i jeden sposób to za mało. Można zresztą i warto o tym poczytać https://podpowiadamy.pl/jak-sie-pozbyc-cellulitu/, bo świadomość tego, czym w ogóle jest cellulit, co go powoduje i jakimi sposobami można się go pozbyć, wcale nie jest żadną tajemną wiedzą.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: jjusti18 » 21 wrz 2018, 16:27

Myślę, że najlepiej zgłosić się przykładowo na taki zabieg http://jadoreinstytut.com/wyszczuplanie/ . Przy użyciu najlepszych technologii oraz odpowiednich kosmetyków na pewno efekt będzie zadowalający. Na pewno bardziej efektywny, jakbyśmy mieli wykonywać jakieś zabiegi sami w domu. Sama też myślałam nad takim zabiegiem. Pozytywne opinie o salonie kosmetycznym J'adore Instytut dlatego planuję się zgłosić do nich i oni na pewno doradzą mi w tej kwestii.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: pawelek34 » 26 wrz 2018, 15:44

Dzisiejsza oferta gabinetów kosmetycznych jest tak rozwinięta, że każdy znajdzie tam coś dla siebie! Podsyłam mój ulubiony http://www.pracownia-piekna.pl/
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 23:02

W Gdyni jeden ze swoich oddziałów posiada klinika https://klinikiurody.com.pl/ z Gdańska masz niewiele kilometrów, więc myślę, że warto tam podskoczyć, żeby pozbyć się problemu.
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: lenka » 18 sty 2019, 16:20

Skutecznym zabiegiem jest liposukcja ultradźwiękowa. Moja siostra robiła sobie ten zabieg w Care Medica w Gdyni ,więć niedaleko Gdańska. Efekt naprawdę super. No i bardzo dobrzy specjaliści tam przyjmują. Naprawdę wrto zajrzeć.
Kinga2020
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:07

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: Kinga2020 » 26 lut 2019, 10:18

Bardzo długo zastanawiałam się czy zrobić liposukcje body jet na brzuch. Miałam duży problem ze schudnięciem i niestety ćwieczenia mi nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na taki zabieg i to był dobry pomysł, efekty od razu zobaczyłam po zabiegu i moj obwód bardzo się zmniejszył. Zabieg robiłam u dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie
karolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:41

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: karolka » 30 kwie 2019, 12:10

Witam, powiem Wam, że przetestowałam na swoich udach i brzuchu już wiele zabiegów, ale zazwyczaj efekt się długo nie utrzymywał, ale w końcu trafiłam do Małej kliniki urody w Gdańsku i muszę o tym napisać bo jestem tak pozytywnie zaskoczona, przeszłam serię zabiegów Nici PDO First Lift to jest chyba cud moja skóra jest nie do poznania, rezultat cały czas się utrzymuje po prostu bomba https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/ szczerze zachęcam, te Panie które się już poddały i myślą, że nie ma dla nich ratunku
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: jankamor » 10 cze 2019, 09:51

Jakie macie sposoby żeby się go pozbyć?

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość