Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
saraa
Forumowicz
Forumowicz

Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: saraa » 21 sty 2016, 09:53

Czy są tutaj może osoby z Gdańska? Od dłuższego czasu staram się usunać cellulit na udach ale zarowno zabiegi jak i kosmetyki nie daja takich efektów jakie chciałabym uzyskać. Wprawdzie udało mi się schudnąc ale skóra jest pofalowana oraz nie jest to zbyt reprezentacyjne. Może ktoś z Was jest z Gdańska albo z okolic oraz poleci jakiś skuteczny zabieg na cellulit?

ariela
Forumowicz
Forumowicz

Re: Skuteczne usuwanie cellulitu Gdańsk

Postautor: ariela » 21 sty 2016, 20:26

Ja chodziłam do ośrodka medycznego Clinica Cosmetologica. Znajduje się on w Gdańsku na Wrzeszczu, konkretnie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie.
Możesz się do nich udać, to na pewno ci coś doradzą. ja tak zrobiłam i ostatecznie zdecydowałam się na serię zabiegów urządzeniem Maximus. Wiesz, to było naprawdę skuteczne.
Miałam 8 zabiegów, ale za to teraz, po ostatnim nie mam już cellulitu.
Uważam, że było warto.
Awatar użytkownika
saraa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: saraa » 22 sty 2016, 07:37

No to sporo tych zabiegów sobie wzięłaś. W jakim casie na nie chodziłas? Czy jeśli na przykład teraz bym się zapisała to czy zdążę przed wiosna z usunięciem cellulitu? Czy cellulitu nie widać na żywo? Oraz jak jest jak sprawdzisz cellulit ręką? W sensie jak ściśniesz skórę? Bo jak na to robię to jest bardzo pofalowana. Sprawdziłam sobie i jest tak dosłownie w każdym miejscu na moim udzie. Jak byłam gruba to można było to zrozumieć ale obecnie jestem szczupła i też tak mam :mur: :mur:

Możesz dać jakiś kontakt? To ewentualnie sama sie dopytam.
ariela
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ariela » 28 sty 2016, 08:55

Miałam 8 zabiegów, bo od razu kupiłam cała serię, tak jest taniej. Robiłam je z około tygodniowymi przerwami, więc w dwa miesiące było po wszystkim.
Spokojnie zdążysz do wiosny, jak teraz zaczniesz.
Teraz tego cellulitu nie widać, jak nie ściskam skóry. A jak ściskam, to coś tam jest, ale nie tak jak wcześniej i nie ma tragedii.
Tu masz do nich numer telefonu: +48 791 604 604
A jak chcesz dodatkowo poczytać, to tu jest ich strona internetowa: http://clinicacosmetologica.pl/
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1

Postautor: sowbar81 » 15 wrz 2016, 13:32

Moje koleżanki bywają na takim zabiegu. Gdzie w Gdańsku go robią nie wiem, ale warto się nim zainteresować, bo podobno jest bardzo skuteczny.
Manuela
Level 1
Level 1

Postautor: Manuela » 30 sie 2017, 13:02

Teraz dużo reklamuje się tych gabinetów, gdzie oferują usuwanie cellulitu i ok, ale wydaje mi się, że najlepiej byłoby zadziałaś samodzielnie, bo przecież naturalnych metod na walkę z cellulitem też jest wiele, choć są bardziej czasochłonne i jeden sposób to za mało. Można zresztą i warto o tym poczytać https://podpowiadamy.pl/jak-sie-pozbyc-cellulitu/, bo świadomość tego, czym w ogóle jest cellulit, co go powoduje i jakimi sposobami można się go pozbyć, wcale nie jest żadną tajemną wiedzą.
jjusti18
Level 2
Level 2

Postautor: jjusti18 » 21 wrz 2018, 16:27

Myślę, że najlepiej zgłosić się przykładowo na taki zabieg http://jadoreinstytut.com/wyszczuplanie/ . Przy użyciu najlepszych technologii oraz odpowiednich kosmetyków na pewno efekt będzie zadowalający. Na pewno bardziej efektywny, jakbyśmy mieli wykonywać jakieś zabiegi sami w domu. Sama też myślałam nad takim zabiegiem. Pozytywne opinie o salonie kosmetycznym J'adore Instytut dlatego planuję się zgłosić do nich i oni na pewno doradzą mi w tej kwestii.
pawelek34
Level 1
Level 1

Postautor: pawelek34 » 26 wrz 2018, 15:44

Dzisiejsza oferta gabinetów kosmetycznych jest tak rozwinięta, że każdy znajdzie tam coś dla siebie! Podsyłam mój ulubiony http://www.pracownia-piekna.pl/

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”