Jak pozbyć się cellulitu?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Reberiqq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2019, 11:40

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: Reberiqq » 17 sty 2019, 11:53

Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest właśnie odpowiednia dieta i sport.
honkabiedronka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2019, 13:59

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: honkabiedronka » 03 lis 2019, 23:53

Myślę, że podstawa to aktywność fizyczna i odpowiednia dieta. Bez tego nie da rady :) A do tego zestawu warto dołożyć zabiegi, bo one pozwalają szybciej zobaczyć efekty na ciele i efekty te sa intensywne. Zeszłej wiosny chodziłam do Melitusa na karboksyterapię, do Agatki :) Efekt- rewelacja :) Zabieg sam w sobie troche boli, ja czułam takie dziwne pieczenie, rozpieranie. Ale taki dyskomfort czułam tylko w czasie zabiegu, potem było już OK. Dla niektórych minusem może być fakt, że trzeba kilka razy taki zabieg sobie zrobić, żeby rezultaty były widoczniejsze i trwalsze. A to się wiąze z kosztami. Ja miałamłącznie 7 takich zabiegów. Całkiem sporo pieniędzy, ale mialam na to pieniądze i liczyłam się z tym, że jeden zabieg to będzie za mało. Zresztą jak wykupisz sobie pakiet zabiegów to ostatni zabieg masz gratis!
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: PaulinkaMik » 16 mar 2020, 10:29

ja się zapisałam na te zabiegi antycellulitowe - https://klinikamiracki.pl/alidya/ i jestem po dwóch a różnica już jest widoczna! także nic tylko czekać na następne zabiegi :D
wiolaisak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2019, 15:22

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: wiolaisak » 25 mar 2020, 12:36

Zacznij ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Zobaczysz jak szybko zauważysz efekty. Ja tak zrobiłam i widzę, że moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej.
bianca14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:42

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: bianca14 » 27 mar 2020, 17:49

Polecam laseroterapię w Gdyni, naprawdę wspaniałe miejsce do robienia jakichkolwiek zabiegów medycyny estetycznej. :) Polecam z dośiwadczenia.
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: persona » 09 cze 2020, 13:50

znam te klinike, bo kiedys tam chodzila moja mama i efekty były takie ze praktycznie nic sie nie zmienilo
kaja44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:39

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: kaja44 » 25 lis 2020, 11:10

Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się cellulitu jest ruch. Ćwicząc regularnie na takim sprzęcie jak https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1026.html czy rowerek treningowy po pewnym czasie można zauważyć efekty. Warto też stosować kosmetyki antycellulitowe i ujędrniające skórę. Podczas aplikacji kosmetyków powinno się wykonać masaż. No i trzeba zadbać o dietę.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: Nesi » 23 sty 2021, 13:38

Przede wszystkim dieta i aktywność fizyczna, to jest najważniejsze. Dodatkowo warto zdecydować się na zabiegi ujędrniające. Ja chodzę o Centrum Neonia, w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/us ... cellulitu/ jestem zadowolona z efektów, skóra faktycznie jest zdecydowanie bardziej napięta.
edziulak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 lis 2020, 22:15

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: edziulak » 03 maja 2021, 22:00

Przy cellulicie bardzo polecam olejek Busajna, sama natura. Znakomite działanie i nawilzające i właśnie ujędrniające
Toron
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2021, 17:21

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: Toron » 21 lip 2021, 23:21

Bardzo skuteczny jest Olejek Busajna, polecam także. I wydajny, super się rozsmarowuje, wchłania, mega nawilża no i ujednia skóre z cellulitem czy rozstepami
MonaLissa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 11:34

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Postautor: MonaLissa » 02 wrz 2021, 12:03

ćwiczenia na nogi, rowerek dużo daje, krem na cellulit, szczotkowanie na sucho, peelingi ;)

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość