Wielkie sprzątanie skóry

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: abrakadabra » 22 sty 2013, 20:56

itoma
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2016, 21:55

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: itoma » 27 paź 2016, 22:35

apropo sprzątania skóry można dodać także problemy z rozszerzonymi porami, co większość kobiet i mężczyzn niestety zna bardzo dobrze... http://hipoalergiczni.pl/rozszerzone-po ... mi-radzic/ i włala :) dzięki takim prostym radom można w ogóle się nie malować :super:
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: szyna » 16 lis 2016, 07:50

Co do braku makijażu to tu bym polemizowała, ale dobre oczyszczanie skóry na pewno się przyda.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: trylogia » 15 gru 2016, 15:43

Moim zdaniem najlepiej iść na mikrodermabrazję. Ona wiele zdziała.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: mariolaGT » 01 cze 2017, 10:34

U mnie podstawą sa zabiegi złuszczające naskórek. Musze je stosować zwłaszcza po zimie, bo wtedy kondycja mojej skóry jest najgorsza. Czytam sporo na ten temat http://www.vichy.pl/blog/kwasy-na-twarz ... 60659.aspx bo staram się być na bieżąco z nowinkami w temacie.
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: kaszka6 » 19 cze 2017, 15:04

Zabiegi zabiegami, ale czasem warto przede wszystkim skonsultować się z jakimś dobrym dermatologiem.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: Marek87 » 20 cze 2017, 08:22

Zgadzam się, tego typu wizyta bywa naprawdę niezbędna. A jeżeli zastanawiacie się gdzie z tym tematem iść, wypróbujcie tego dermatologa, ma bardzo dobre opinie.
Brabella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2017, 11:29

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: Brabella » 21 cze 2017, 21:12

Sprzątanie skóry podobno najlepiej zacząć od usuwania martwego naskórka, tak twierdzą Koreanki, które zdzierają z siebie go w specjalnych saunach i łaźniach i mają najgładszą i najdelikatniejszą skórę na świecie. Postanowiłam więc wziąć sobie do serca ich porady i stosować regularnie przynajmniej peelingi, np. ten z olejkiem argnaowym, cukrem i masłem shea, który jednocześnie doskonale nawilża skórę.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: trylogia » 22 cze 2017, 18:52

Ja w środę idę na takie "sprzątanie skóry" do kosmetyczki. Najpierw oczyszczanie manualne, potem mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny.
paluch686
Level 1
Level 1
Posty: 296
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:24

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: paluch686 » 28 wrz 2017, 20:28

Miałam wykupiony pakiet zbiegów na twarz w pobliskim hotelu, który ma super strefę spa i wellnes i jest bardzo zadowolona, po 3 zabiegach juz widziąłam różnicę a do konca było jeszcze 7. Pani poleciła mi kosmetyki, które urzymują twarz w dobrej kondycji i rzeczywiśćie, juz minął miesiąc od konca zabiegów a twarz nadal jest super. To był prezent od męża. Może któraś z Was też skorzysta http://bristolbusko.pl/
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: trylogia » 28 wrz 2017, 23:02

Jak wielkie sprzątanie skóry, to pakiet zabiegów. Najlepiej miesiąc po miesiącu.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: monikabert90 » 24 kwie 2018, 10:15

A wiedzieliście o tym, że na stan i wygląd skóry bardzo duży wpływ mają również toksyny i inne szkodliwe związki, które mogą zanieczyszczać nasz organizm? Dlatego też, kiedy stosowanie dobrych kosmetyków nie przynosi spodziewanych rezultatów, warto zastanowić się nad jakąś kuracją oczyszczającą cały organizm - od wewnątrz. Jedna z takich kuracji jest kuracja FIVREN - słyszeliście o niej? Składa się z 3 etapów i trwa zaledwie miesiąc, a można dzięki niej nie tylko poprawić stan skóry, ale również pozbyć się różnych przykrych dolegliwości ze strony układu trawiennego, wygrać ze znużeniem i sennością, zyskać więcej energii i ogólnie poprawić wyniki badań lekarskich :)
martuska8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 24 lip 2018, 11:02

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: martuska8 » 24 lip 2018, 11:26

Ja w ramach takich już całkiem konkretnych porządków ze skórą, zainteresowałam się też różnymi zabiegami, które by mi pomogły jeszcze lepiej zadbać o skórę, a szczególnie o twarz. I takim sposobem trafiłam na informacje o zabiegu usuwania cieni pod oczami https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/usuwanie-cieni-pod-oczami/ - muszę przyznać, ze brzmi zachęcająco, tak samo jak efekty. A niestety jeśli ktoś ma całkiem spore obrzęki, tak jak ja, to chciałby je jak najszybciej usunąć. Gdybym ich nie miała pewnie zdecydowanie częściej mogłabym sobie pozwolić na wyjścia zupełnie bez makijażu. Tylko muszę chyba najpierw spotkać się ze specjalistą i dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, a nie decydować sama, bez rozmowy z kimś, kto jednak lepiej się na tym zna :)
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: DorisAxline » 16 wrz 2018, 10:46

a co myślicie o mezoterapii w http://klinikarevital.pl/zabieg/medycyn ... ia-iglowa/ w Łodzi?
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: kitka66 » 19 gru 2018, 07:03

codzienne oczyszczanie zanieczyszczonego naskórka jest niezwykle ważne. Wszystko to mozna zrobić w warunkach domowych ale wydaje mi się, że dobrze jest raz na jakis czas wybrac się do profesjonalnego salonu na taki konkretny zabieg. Ja na przykład byłam jakiś czas temu w coco-time we wrocławiu na zabiegu eldan oczyszczanie doskonałe. No nie powiem bo po nim faktycznie dało sie odczuć, że skóra jest mega czysta i taka swieża. wtedy też kosmetyki wchłaniają się duuużo lepiej.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość