Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: abrakadabra » 07 sty 2013, 15:49

Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Nowinki kosmetyczne przyjmują się błyskawicznie, ponieważ kobiety chcą się podobać, a robią to tak dla swoich partnerów, jak i dla siebie. Świat zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, stylizacji ma tak bogatą ofertę, że trudno to sobie wyobrazić, ale fachowcy nie zasypują gruszek w popiele i proponują co raz to nowe rozwiązania...

...upiększające i ułatwiające życie kobiet. I tak od pewnego czasu oferta salonów piękności wzbogaciła się o zabieg semipermanentnego przedłużania i zagęszczania rzęs.

Obrazek

Malować czy nie malować?

Jest to efektowna metoda, polegająca na przyklejaniu sztucznej rzęsy do naturalnej systemem 1:1, ale także 2:1 lub 3:1, w zależności od tego, z jakiego materiału wybierzemy sztuczne rzęsy - a mogą być syntetyczne, jedwabne albo z włosia norki syberyjskiej. Te ostatnie są nadzwyczaj cieniutkie i delikatne, dlatego aplikuje się je zazwyczaj po 2 lub 3 rzęsy sztuczne do jednej naturalnej. Rzęsy, po fachowo wykonanej aplikacji wyglądają oszałamiająco, zalotnie, a przy tym - aż trudno uwierzyć, ale naprawdę bardzo naturalnie i, co trzeba przede wszystkim mocno podkreślić - nie wymagają już malowania tuszem!

Woda a przedłużone rzęsy...

Kleje używane do tego zabiegu są hypoalergiczne, elastyczne i bardzo mocne, dlatego przedłużenie rzęs tą metodą jest trwałe, nie trzeba sobie odmawiać sauny, basenu czy kąpieli. Klej ten jest rozpuszczalny w tłuszczu, zatem jedyne, na co trzeba uważać, to aby nie było kontaktu przedłużonych rzęsek z glikolem zawartym w mleczkach do demakijażu, maseczkach i kremach. Należy jednak pamiętać, że tak jak wszystkie włosy na naszym ciele mają ograniczoną żywotność, tak i cykl życia naturalnych rzęs to około 80-90 dni, dlatego aby zachować pożądany efekt, należy zgłaszać się na uzupełnienia co 2-3 tygodnie. Wówczas nie odczujemy nadzwyczajnej różnicy w gęstości rzęs, będziemy się czuć komfortowo i atrakcyjnie.

Przeciwwskazania...

Istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Wymienić tu należy nadpobudliwość ruchową (czas trwania pierwszej aplikacji to około 2-3 godziny), wszelkie zapalenia oczu o podłożu bakteryjnym i grzybicznym,

Obrazek

Trichotillomania, przedluzanie_rzes_03alergie, jaskra, zaćma, zespół suchego oka, a także stany pooperacyjne i chemioterapia. Dobra stylistka rzęs przeprowadzi przed zabiegiem wywiad, aby być całkowicie pewną, że klientce nic nie grozi i może się bez problemu poddać zabiegowi.

Gdzie przedłużyć i ile zapłacę?

Salony kosmetyczne wykonują ten rodzaj przedłużania w dalszym ciągu za - co tu ukrywać - ciężkie pieniądze. W niektórych, bardzo renomowanych "kuźniach urody", ceny dochodzą do 1000 zł za pierwszą aplikację i choć wydaje się, że to dużo, to jednak w dalszym ciągu nie na tyle, żeby nie znalazły się kobiety gotowe zapłacić tę cenę za atrakcyjny, super zalotny wygląd swoich oczu. Znakomita większość salonów oferuje jednak ten zabieg za znacznie przystępniejszą sumę, która waha się miedzy 200-450 zł. Nie brakuje też stylistek (wybierajcie tylko te z uprawnieniami!) profesjonalnie aplikujących rzęsy u siebie w domu lub w domu klientki. Wówczas koszt jest znacznie mniejszy, bo w granicach 150-350 zł. Zdarzają się interesujące sezonowe promocje w granicach 100 zł - a zadowolenie w dalszym ciągu takie samo. Uważajmy jednak na oferty za podejrzane 40-60 zł.

Obrazek

Dobra, ceniąca swoją pracę stylistka rzęs nie sprzeda swojej usługi za bezcen - takie ceny wywołują wątpliwość co do kompetencji i fachowości wykonującej zabieg osoby. Rozczarowanie efektem zabiegu wówczas to, mówiąc kolokwialnie, "małe piwo", bywa, że konieczna okazuje się wizyta na ostrym dyżurze okulistycznym.

Musisz je mieć...

Ten wariant przedłużania i zagęszczania rzęs jest naprawdę godny polecenia. W dzisiejszych czasach kanony urody idą w górę, a czasu na dbanie o nią mamy bezustannie za mało - praca, dom, dzieci... Dlatego właśnie fakt, że mamy na powiekach zaaplikowane firanki ślicznych, naturalnie wyglądających włosków, których nie trzeba tuszować, jest niezwykle istotny. A już nie do przecenienia jest to, że budząc się rano, zachwycamy tym samym promiennym spojrzeniem, co w ciągu dnia i wieczorem. I o to chodzi!

źródło: http://artelis.pl/artykuly/52487/przedl ... ten-luksus

autor: Netka
kornel78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2016, 12:08

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: kornel78 » 28 lut 2016, 13:26

Przedłużanie rzęs odbywa się w sposób profesjonalny i dokładny w salonie kosmeon w Krakowie, polecam bo byłam tam na tym zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: trylogia » 30 maja 2016, 14:18

A samodzielnie można to zrobić? Warto?
kubel.kasia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2017, 09:43

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: kubel.kasia » 03 sty 2017, 10:00

podobają mi się przedłuzone rzesy, ale boje się ze moje naturlane będą słabe i pózniej zaczną wypadac
zosiakot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 08:21

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: zosiakot » 16 lut 2017, 08:45

Też sie tego obawiam, że naturalne rzęsy stana się słabe. Na sztuczne rzęsy chyba zdecyduję się latem, jak będę wyjeżdżać na wakacje.
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: klapka » 17 lut 2017, 19:22

Ponoć rzęski wypadają razem z tymi doklejonymi. Też zastanawiałam się nad tym, szczególnie latem, ale boję się, że potem jak zdejmę to rzęsy będą słabe i rzadkie.
Awatar użytkownika
koralgol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:48

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: koralgol » 25 lut 2017, 19:19

Nawet nie przypuszczałam, że ceny za przedłużanie rzęs mogą sięgać 1000zł :szok: Ja zapłaciłam 170zł i to w Warszawie, wprawdzie metodą 1:1, bo lubię naturalny efekt ale nawet 2D i więcej nie przekraczało 300zł :-) Swoją drogą polecam, robiłam z polecenia koleżanki, na Mokotowskiej, w salonie Magic Visage. Kobieta robi na prawdę ekstra, bardzo profesjonalnie, na porządnych rzęsach. Super sprawa. Jak znowu zawitam do Warszawy, to na pewno jeszcze skorzystam. A czy rzęsy bardzo się osłabiają, to się nie wypowiem, bo ja zakładam sporadycznie i mogę powiedzieć, że przy takim podejściu moje rzęsy są w świetnej formie :-)
monika.lis123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2017, 15:35

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: monika.lis123 » 09 mar 2017, 15:49

to są jednak oczy więc ja trochę się obawiam.. mimo że efekt długich rzęs bardzo mi się podoba
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: trylogia » 14 mar 2017, 09:28

Nic się Twoim oczom od tego nie stanie. Moim zdaniem warto.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: szyna » 22 maja 2017, 12:16

Tylko czasami po prostu widać, że rzęsy zostały sztucznie przedłużone.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: trylogia » 22 cze 2017, 18:56

Zawsze widać. Jednak nikt nie narzeka, a stwierdza, że takie robią wrażenie!
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: Manuela » 30 sie 2017, 13:10

No nie wiem, wydaje mi się, że przedłużanie rzęs nie wpływa dobrze na naturalne rzęsy i wątpiłabym, aby był to dobry pomysł i zdecydowanie wątpliwy luksus. Inna sprawa, że ja z rzęsami nie mam problemów i moje naturalne są bardzo długie i gęste.
kamilalis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:49

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: kamilalis » 05 wrz 2017, 14:59

Zawsze chcialam mieć długie rzęsi i je sobie przedłużyć, niestety nie mogę, ponieważ mam za bardzo wrażliwe oczy
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: szyna » 28 wrz 2017, 08:20

Bo bardzo ładnie to wygląda, ale przecież ten zabieg bardzo osłabia własne rzęsy. Tego bym się najbardziej obawiała.
paulasmardzew
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2017, 09:45

Re: Przedłużenie rzęs - zasługujesz na ten luksus

Postautor: paulasmardzew » 28 wrz 2017, 09:55

czy ja wiem, mialam ostatnio przedłużone rzęsy i na początku faktycznie wszystko było super, ale teraz nie jestem zadowolona bo dużo mi wypadło moich ladnych rzęs i teraz to nie wygląda dobrze

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość