Pozbywam się drugiego podbródka

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: abrakadabra » 18 gru 2012, 00:53

Pozbywamy się drugiego podbródka

MOWA PR, ID artykułu: 26310 / 5490

Idealny owal twarzy ma kształt litery V. Co zrobić gdy ten idealny obraz psuje drugi podbródek? Z pomocą przychodzi wtedy medycyna estetyczna i . soja!

Drugi podbródek powoduje, że zanika wyraźna granica pomiędzy twarzą i szyją, a owal staje się rozmyty to postarza i optycznie dodaje kilogramów. Przyczyny niedoskonałego konturu twarzy mogą być różne: od czynników genetycznych po prozaiczne, związane z grawitacją, gdy skóra wraz z upływem czasu po prostu ciągnie ku dołowi. Zbierający się pod brodą nadmiar tłuszczu i skóry, tworzy drugi, a czasem nawet trzeci podbródek. - Ten problem nie dotyka tylko ludzi otyłych, borykają się z nimi także szczupli. Często same zapracowujemy na drugi podbródek poprzez niewłaściwą postawę i brak ruchu zaznacza dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Co jednak zrobić, gdy podbródek już się pojawił?

Niezależnie od przyczyny można z nim walczyć. Doktor Bliżanowska poleca lipolizę iniekcyjną. Pod skórę wstrzykiwany jest preparat na bazie soi, który rozbija tłuszcz w komórkach wyjaśnia dr Bliżanowska. Resztę pracy wykonuje nasz organizm, usuwając tłuszcz w procesie metabolicznym. Po takim zabiegu odczuwa się w miejscu iniekcji takie dolegliwości, jak niewielki obrzęk i nadwrażliwość na dotyk, podbródek jest też czasem cieplejszy niż zwykle. Po dwóch, trzech dniach wszystko wraca do normy, z tą różnicą, że drugi podbródek jest mniej widoczny efekty widać już po pierwszym zabiegu. Lipolizę iniekcyjną wykonuje się dwu-trzykrotnie w odstępie miesiąca.

A co dla osób bojących się igły? Cavi Lipo to bezbolesna alternatywa do lipolizy urządzenie, które rozbija komórki tłuszczowe przy pomocy fal ultradźwiękowych. Jest wyjątkowo silne dzięki interferencji (nakładaniu się) fal rozbijających tłuszcz. Jego skuteczność potwierdzają badania kliniczne i ogromna popularność wśród Japonek, Dunek i Szwedek. Podobnie jak podczas lipolizy, także i tu rozbity tłuszcz zostaje wydalony z naturalnym systemem metabolizmu. Na efekty trzeba jednak poczekać nieco dłużej niż w przypadku lipolizy iniekcyjnej zabieg należy powtórzyć 4-6 razy.

Koszt zabiegów: lipoliza iniekcyjna 300-450 zł, Cavi Lipo 200 zł, pozbycie się drugiego podbródka bezcenne!

źródło: http://www.publikuj.org/pozbywamy_sie_d ... 26310.html
katelia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 maja 2013, 20:33
Lokalizacja: opole

Postautor: katelia1 » 08 sie 2013, 15:42

Ja kupiłam kiedyś w zakupach grupowych takie urządzenie do likwidacji drugiego podbródka, jednak trzeba było uzywac go codziennie przez 2 miesiace, ale nie moglam się zmusic do codziennego uzywania i podbrodek wciaz jest ;(
fiona45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 27 cze 2018, 13:41

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: fiona45 » 15 wrz 2018, 17:13

Lipoliza jest najlepszym rozwiązaniem na tego typu problem. Sama nad tym myślę, bo już mi się taki tworzy. Ofertę akurat w swoich okolicach przeglądałam na; http://felknerestetyczna.pl/medycyna-es ... niekcyjna/ . Profesjonalne kliniki tego typu mają za sobą dużo takich zabiegów, a więc myślę, że jak inni są zadowoleni to ja też będę.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: Ela78 » 18 paź 2018, 10:09

Z wiekiem moje wargi stały się płaskie i pomarszczone. Chciałabym poprawić ich kształt za pomocą zabiegu z medycyny estetycznej którą wykonują w http://olan-estetyka.pl/ w Warszawie przy ul. koszykowej 69 . Słyszałam o tym gabinecie od kilku koleżanek które polecają tam zabiegi. I chciałam się też was zapytać czy ktoś może był tam na jakimś zabiegu, czy też powiększał usta ? jesteście zadowolone z efektu ?
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: bianka » 18 paź 2018, 12:32

Jeśli poszukujesz dobrego gabinetu, w którym zostanie wykonany zabieg korekcji ust wejdź na portal www.klinikiurody.com.pl, gdzie znajdziesz gabinety i kliniki medycyny estetycznej w Twoim regionie ponadto na blogu możesz również dowiedzieć się dodatkowych informacji o sposobach powiększania ust
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: morelka34 » 16 gru 2018, 15:13

To jest spory problem, często jest tak że szczupłe dziewczyny też mają drugi podbródek. Może taki zabieg liftingujący https://klinikamiracki.pl/nici-liftingujace-pdo/ ? Przechodziło Ci to przez myśl?
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: niebieskiorzel » 18 gru 2018, 23:39

Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste... Niestety :(
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 17:05

Miałam opadający kontur twarzy i zrobiłam zabieg za pomocą nici liftingujących. Bardzo fajny zabieg i daje bardzo dobre rezultaty uniesienia konturu twarzy. Teraz po zabiegu wyglądam dużo lepiej i młodziej. Zabieg wykonywałam w Art. Derma Clinic w Rzeszowie, bardzo dobra klinika i polecam.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 22:53

Kiedyś zmagałam się z podobnym problemem i zbawieniem dla mnie okazała się klinika https://klinikiurody.com.pl/ tak więc może i dla Ciebie przyniesie ona oczekiwane skutki i dzięki nim pozbędziesz się swojego problemu.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 13:51

Ja co jakiś czas chodzę do kliniki MTT Estetica w Krakowie aby zadbać o swoją skórę. Korzystam z zabiegów modelowania owalu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego . Efekty zabiegu są zadowalające i na pewno jeszcze do nich wrócę
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: lenka » 29 mar 2019, 14:55

Moja znajoma robiła redukcję drugiego podbródka w Care Medica w Gdyni. Super ma zrobiony. Miała go nieinwazyjnie robiony, podają lek, który podany do podskórnej tkanki tłuszczowej, powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i likwiduje efekt podwójnego podbródka. Sama myślę czy sobie takiego zabiegu nie fundnąc.
Manswet85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 18:31

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: Manswet85 » 29 mar 2019, 19:24

No nie wiem po co coś takiego robić. Tacy po prostu jesteśmy.
____
serwis klimatyzacji rybnik
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: Roxi » 28 maja 2019, 12:11

Sama też miałam problemy z tym podbródkiem, nie wyglądało to nigdy estetycznie. Zdecydowałam się więc na lipolizę iniekcyjną w Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/lipoliza-iniekcyjna/. Muszę przyznać, że był to dobry wybór. Efekt jest naprawdę widoczny i dużo lepiej czuję się ze sobą.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: jankamor » 10 cze 2019, 09:55

Czy dieta coś pomoże?
kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: Pozbywam się drugiego podbródka

Postautor: kalinka » 23 cze 2019, 22:03

tez sie wlasnie wybieram na taki zabieg, juz raz korzystalam z Dermedu w Katowicach, maja dobrych specjalistow, z tym problemem tez sie do nich wybiore, podstawa moim zdaniem to znalezc dobra klinike zeby wszystko poszlo jak nalezy

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość