Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
czajka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2016, 10:01

Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: czajka » 09 maja 2019, 21:01

Dziewczyny zastanawiam się nad zapisaniem się na peeling laserowy, tylko zastanawiam się czy rzeczywiście warto czy może lepiej zostać przy zwykłych maseczkach.
Awatar użytkownika
lajs_bii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2016, 09:36

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: lajs_bii » 14 maja 2019, 21:23

zależy w jakim celu chcesz zrobić peeling laserowy. ten rodzaj zabiegu świetnie zwęża pory i wyrównuje koloryt cery. do tego za sprawą lasera możesz zlikwidować podrażnienia skóry i stany zapalne. ja zdecydowałam się na tą formę peelingu gdyż chciałam pozbyć się przebarwień na skórze. mnie efekty lasera bardzo zadowoliły, teraz moja skóra jest promienna i gładka.
czajka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2016, 10:01

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: czajka » 15 maja 2019, 21:33

Kurczę w sumie nie mam problemów z przebarwieniami, ale chciałabym aby moja skóra była gładka, bez rozszerzonych por i w zdecydowanie lepszej kondycji niż jest teraz.
Awatar użytkownika
zumbala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2019, 18:04
Lokalizacja: Plewiska

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: zumbala » 16 maja 2019, 18:10

Wydaje mi się, że to na pewno będzie lepszy efekt niż bo zwykłym manualnym peelingu.
szasza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 kwie 2016, 09:21

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: szasza » 20 maja 2019, 21:09

To może nie peeling laserowy a jakiś peeling medyczny? W krakowskiej klinice vesuna sama chodzę na peelingi medyczne i jakiś czas temu na swoim blogu opublikowali właśnie tekst na temat różnic między tymi dwoma peelingami, gdybyś była zainteresowana oto i link: https://vesuna.pl/blog/peelingi-medyczne-a-laserowe/ . Jak nie masz takich problemów ze skórą to chyba lepiej zdecydować się na medyczny niż laserowy.
szpianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2016, 09:26

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: szpianka » 21 maja 2019, 20:10

Nie wiem jak to wygląda w przypadku peelingów medycznych, ale laserowe mają pewne ograniczenia. Jeżeli wcześniej się opalałaś to raczej nie możesz skorzystać z zabiegu tak samo jeżeli jesteś w ciąży bądź leczyłaś się retinoidami.
wonder_girl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 09:58

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: wonder_girl » 19 cze 2019, 21:50

Wydaje mi się, że większość zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży oraz tych, które karmią piersią. Co do peelingów to świetna sprawa, aczkolwiek również preferuje medyczne :)
Awatar użytkownika
masza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2016, 11:23

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: masza » 24 cze 2019, 21:04

To już kwestia gustu :) ja z kolei robiłam laserowy i byłam zadowolona z efektów.
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: ludwik6787 » 27 sty 2020, 07:04

Ja jestem po serii zabiegów laserowych i gorąco polecam, to był jedyny skuteczny sposób na pozbycie się uporczywych przebarwień i blizn potrądzikowych. Jeżeli szukacie dobrego specjalisty to polecam wam Klinikę Krajewski :)
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: Czy warto zapisać się na peeling laserowy?

Postautor: opolla » 07 lut 2020, 11:21

nigdy na takim zabiegu nie byłam. w i sumie póki co nie widze takiej potrzeby. Wystarcza mi ten olejkowy peeling enzymatycznt z Eveline, który jakis czas temu kupiłam w Hebe. W składzie kwas glikolowy ( stężenie 2%), olejki, kwasy AHA.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość