Trądzik jaki krem polecacie ?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Ela78 » 08 sie 2018, 08:09

Dużo czytałam na temat takich kosmetyków i chyba zainwestuję w zdrowie mojej skóry. Skuszę się na naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica. Na twarzy mojej kuzynki widać niewiarygodne efekty po jego stosowaniu. Byłam załamana, bo nie wierzyłam, że jeszcze coś może mi pomóc na moją biedną cerę. Zamówię sobie ten produkt i do tego maseczkę przeciwtrądzikową HISZPANIA. W sumie cała oferta sklepu tej marki jest interesująca.
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: PaulinkaMik » 14 sie 2018, 18:16

U mnie w sumie kluczem do sukcesu okazał się nie krem a emulsja do mycia ;) mam taką cetaphil EM - na prawdę fajna, nie podrażnia tej biednej już skóry, ładnie, dokładnie wszystko oczyszcza dzięki czemu na prawdę mam takie uczucie świeżości i przyjemnie się aż czuje. A cera bardzo mi się poprawiła
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: igam » 15 sie 2018, 20:54

A ja uważam, że kluczem jest zdrowa dieta. Kosmetyki swoją drogą.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Roxi » 09 wrz 2018, 10:53

A może rzuć okiem na pharmaceris krem z kwasem migdałowym 10: https://byhealth.pl/eris-pharmaceris-t-sebo-almond-peel-10-krem-peelingujacy-ii-stopien-zluszczania? Tego typu kwasy bardzo dobrze radzą sobie ze złuszczaniem naskórka i są polecane właśnie w takich przypadkach jak trądzik czy przebarwienia. Pamiętaj o tym jednak, że jest to mocny produkt i przy jego stosowaniu trzeba zachować ostrożność, głównie w czasie kontaktu ze słońcem.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Pestka » 15 paź 2018, 12:44

Szczerze mówiąc z trądzikiem warto walczyć też "od środka". Myśleliście może o stosowaniu jakiś naparów ziołowych? Bardzo dobrze na kondycję skóry wpływa regularne picie herbatki ziołowej z liścia oliwnego. Suszone liście możecie kupić w sklepie https://planteon.pl/zielarnia/ziola-na- ... sc-suszony . Pamiętajcie jednak, że na efekty trzeba trochę poczekać ale regularne stosowanie naparów przynosi dobry skutek.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: bianka » 16 paź 2018, 09:52

Problem trądziku dotyczy niestety wielu kobiet aby wyeliminować go ze swojego życia należy zmienić swoją dietę oraz stosować odpowiednie produkty do higieny i pielęgnacji skóry. Może słyszałaś o naturalnych kosmetykach skinicer z wp-cosmetics.pl ? Na stronie znajdziesz całą gamę produktów przeznaczonych do cery z niedoskonałościami, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt, który zadba o pielęgnację i ochronę Twojej skóry
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: wschodnia5 » 06 lis 2018, 08:14

Kremow tego typu jest troche na rynku, także warto sobie je posprawdzac i wybrac najlepszy dla siebie. Trzeba zwracac uwage na jego sklad, bo można sobie bardzo zaszkodzic. Wiem, ze takie kosmetyki konopne https://konopmed.pl/ są sprawdzone i wiele osob ich uzywa, by leczyc tradzik, ale nie tylko. Naturalne kosmetyki beda bardzo wskazane. Patrzyliscie na takie?
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Kubalek3 » 11 lis 2018, 17:28

A ja Ci powiem to wprost, żaden krem Ci nie pomoże. To tylko nabijanie kasy sklepom z kosmetykami i aptekom. Ja też chciałam wyleczyć trądzik kremem i maściom no i nie, nie udało się. Dopiero koleżanka wysłała mnie na peeling medyczny do Mojej Estetyki z ulicy Litewskiej 4/5 w Rzeszowie i to pomogło! Więc, może i Ty spróbuj, tu ich stronka z więcej info: http://www.mojaestetyka.pl
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: trik01 » 25 lis 2018, 11:22

Ja stosowałam różne, i tańsze i droższe, ale żebym była z efektów zadowolona to nie do końca. A że miałam kłopoty z bolesnymi miesiączkami i też ciągle tylko przeciwbólowe w tych dniach, to ginekolog zaproponował mi antykoncepcję. Powiedział mi, że powinna pomóc i na pms i na trądzik. I tak było, biorę belarę już kilka dobrych miesięcy już po 2 miesiącach widziałam poprawę.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: toddler00 » 07 gru 2018, 10:32

Polecam zmienić dietę, najlepiej na dietę bezwęglowodanową - dieta ketogeniczna. Poprawia ona stan skóry, zębów i paznokci. Dodatkowo pomaga w utracie tkani tłuszczowej, zwiększ poziom energii w ciągu dnia oraz poprawia sen. Istnieje wiele sklepów z dietą ketogeniczną więc przeprowadzenie jej nie będzie problemem.
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: morelka34 » 16 gru 2018, 15:15

Ja kremów używałam setki, jedne dawały mniejsze inne większe efekty ale zdecydowanie najbardziej pomogły takie zabiegi profesjonalne, przeznaczone specjalnie dla skóry z trądzikiem - https://klinikamiracki.pl/maska-tretinoinowa/ Nie ma porównania do takich kosmetyków drogeryjnych nawet
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 22:44

Muszę Cię zmartwić, jednak kremy są średnim sposobem na pozbycie się trądziku, z całą pewnością kremami nigdy go nie wyeliminujesz w pełni. Jak chcesz się go pozbyć, to znajdź w swojej okolicy dobrą klinikę urody, dla mnie udało się to zrobić w https://klinikiurody.com.pl/
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 20:33

U mnie zabieg mezoterapii na pozbycie sie blizn potradzikowych wyszedł bardzo dobrze. Miałam bardzo widoczne blizny na twarzy , a po pierwszym zabiegu już było widać różnicą na lepsze. Po serii zabiegoow wszystkie blizny zostały mi usunięt i nie mam zadnych pozostałości po bliznach. Jak dla mnie zabieg super się sparwdza i moge polecić , równiez klinikę w której robiłam w Magnopere w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej 67d https://magnopere.pl/
jorknew
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2019, 13:28

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: jorknew » 07 lis 2019, 19:12

Trądzik to uciążliwy problem. Niekiedy wywołuje także kompleksy i dlatego jest to konieczne, by złagodzić podrażnienia i pozbywać się krostek. Mam teraz rześki tonik lawenda HB i dzięki niemu w ciągu dnia mogę bardzo szybko odświeżyć twarz. Dobre oczyszczenie skóry jest bardzo ważne.
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: ludwik6787 » 27 gru 2019, 02:07

Ja zamiast kremu polecam wam profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, ciekawą ofertą może pochwalić się Klinika Krajewski, pan doktor wyprowadził moją cerę na prostą :)

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość