Trądzik jaki krem polecacie ?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Oliwkaaa » 12 sty 2020, 15:54

U mnie fajnie sprawdziły się do codziennej pielęgnacji dermokosmetyki Acne Novaclear. Oczyszczają i działają antybakteryjnie a rewelacyjny krem matujący daje długotrwały efekt.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: innocent » 02 mar 2020, 00:24

Nawilżanie skóry jest bardzo istotne, ale tak bezpośrednio kremu na trądzik to dobrego do tej pory nie znalazłam. Ale udało mi się problemu pozbyć bo w tym momencie biorę pigułki belara a one wpłynęły na poprawę wyglądu mojej cery, krostki całkowicie zniknęły co mnie ogromnie cieszy :D
spokowiesia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:11

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: spokowiesia » 12 mar 2020, 13:16

Novaclear ma specjalna linie dermokosmetykow z problemami z tradzikiem i sa to dobre produkty bo sama uzywam od nich produktow z ktorych jestem bardzo zadowolona.
Pacjent420
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:56

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: Pacjent420 » 31 mar 2020, 13:28

Ja polecam produkty konopne, bardzo dobrze radzą sobie z trądzikiem, olej konopny nawilża, łagodzi i odmładza naskórek do tego leczy stany zapalne :D Używam produktów z firmy Canapharm :D
soyaboss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2020, 13:56

Re: Trądzik jaki krem polecacie ?

Postautor: soyaboss » 03 kwie 2020, 02:01

Witam polecam ten produkt poniżej
Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery.

Produkt jest bardzo popularny wśród nastolatków oraz dorosłych, którzy również borykają się z problemem trądziku.

https://nplink.net/909izpc5 <<< sklep

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość