Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postautor: kitka66 » 15 gru 2017, 10:52

Czy ktoś z Was miał już okazję używać tego serum nawilżającego ? Zmagam się z problemem suchej skóry już bardzo długi okres czasu i drogeryjne kosmetyki nie bardzo sobie z tym radzą, A o marce eldan słyszałam już wiele dobrego.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postautor: dusia » 18 gru 2017, 18:35

O tym konkretnym produkcie nie słyszałam ale generalnie kosmetyki Eldan bardzo lubię i cenię za skuteczność i naturalny skład. Nie mam teraz jak sprawdzić składu tego serum o ktory pytasz, możesz podesłać ? To sprawdzimy co to za cudo :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postautor: kitka66 » 19 gru 2017, 05:47

hehe już Ci piszę co tam jest : pantenol, ektoina, bioami skóry i izomerad sacharydowy. Dla mnie to czarna magia i kompletnie się na tym nie znam ale generalnie potrzebuję czegoś co porządnie nawilży moją bardzo przesuszoną skórę twarzy ;/
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postautor: dusia » 20 gru 2017, 07:02

jak dla mnie skład super. przede wszystkim zapewnią Ci dobre nawilżenie na wiele godzin a przy okazji będą chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami jak promienie UV ( to głównie latem ) a nawet stresem. Pantenol złagodzi istniejące już podrażnienia. Ta ektoina też ma działanie ochronne i nawilżające, wiąże cząsteczki wody więc ta skóra będzie ciągle odpowiednio ,,nawodniona" :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postautor: kitka66 » 21 gru 2017, 06:30

I właśnie na taką odpowiedz liczyłam, dzięki :) Tym bardziej, że 2 dni temu zrobiłam już zamówienie. Po jakimś czasie stosowania dam znać jak efekty :)
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Long Last Hydrating Booster z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postautor: anettka » 22 sty 2018, 09:33

Ja używam kosmetyków tej marki odkąd poleciła mi je moja kosmetyczka ( która też na nich pracuje). Mam cerę tłustą i dość problematyczną dlatego staram się dobierać kosmetyki tak, by skutecznie regulowały pracę sebum a przy tym nie zatykały porów. Moim hitem jest maska głęboko oczyszczająca Skin Purifying a Mask. Zawiera m.in dwutlenek tytanu , ekstrakt z szałwii i wyciąg z rozmarynu. łagodzi podrażnienia, oczyszcza a jednocześnie działa antybakteryjnie.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość