pierwsze zmarszczki

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

pierwsze zmarszczki

Postautor: quadrat » 20 maja 2017, 17:38

jak w tytule, co zrobić gdy juz się pojawiły pierwsze zmarszczki?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: miracle » 22 maja 2017, 13:42

Na początku można stosować kremy.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: sowbar81 » 12 wrz 2017, 08:46

Ja słyszałam kiedyś, że w Warszawie robią takie zabiegi falami rf. Może warto wybrać się na taką sesję, jeżeli kremy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: szyna » 22 wrz 2017, 10:49

Ja bałabym się takich zabiegów, może po prostu dobry krem wystarczy.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: Arkadiusz1 » 23 wrz 2017, 16:42

Chyba każdy to przeżywa, nie tylko kobiety. Dzisiejszy świat wymaga na ludziach tego, by zawsze byli zdrowi i dobrze wyglądali. Jeśli już chcecie poddać się zabiegom estetycznym, to skorzystajcie z takich usług jak wygładzanie zmarszczek, gdzie będziecie mieli pewność, że wszystko odbędzie się bezpiecznie.
andzia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:56

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: andzia1 » 18 gru 2017, 14:27

U mnie jeszcze może nie widać zbyt głębokich zmarszczek, ale już od jakiegoś czasu zdecydowałam się zadbać o cerę, żeby niedługo nie było za późno. Za namową siostry zdecydowałam się sprawić na własnej skórze serum Bioliq https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bioliq-pro-intensywne-serum-rewitalizujace-30-ml,3892.html - znałam tę firmę już wcześniej, ale akurat tego kosmetyku nie używałam. Stosuję go w miarę regularnie i faktycznie zauważyłam, że skóra jest bardziej jędrna, lekko wygładzona i ma jednolity kolor (a z tym miałam właśnie największy problem). Podobno jeśli chodzi o zmarszczki, to też jest tak skuteczny, więc mam nadzieję, że ten problem w najbliższym czasie nie będzie mnie dotyczył :)
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: agaa » 18 gru 2017, 15:16

Oprócz dobrego kremu liczy się też technika nakładania. Odpowiedni masaż poprawia krążenie i cera lepiej wygląda. Ja używam silikonowej sonicznej szczoteczki do twarzy, zarówno do mycia jak i do nakładania kremu. No i krem nakłada się od szyi do czoła, nie smarujemy okrężnymi ruchami i na końcu dobrze jest poklepać delikatnie po twarzy.
Awatar użytkownika
Naturalis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2017, 22:41
Lokalizacja: Tuszyn

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: Naturalis » 20 gru 2017, 23:21

Polecam krem Naturalis Superactive, który zawiera śluz ślimaka. Jest on źródłem kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry, a co za tym idzie redukują zmarszczki. Skład kremu uzupełniliśmy o kompleksy Vitasource i Timecode, dzięki którym również skóra staje się bardziej jędrna.

http://naturalis-sklep.produktynaturalne.pl/product/naturalis-superactive-krem-ze-sluzem-slimaka-dzien-noc
Obrazek
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: Wiktoria » 30 gru 2017, 18:58

Czytałam ostatnio, że gdy tylko pojawiają się pierwsze zmarszczki, to dobrze jest poprawić owal twarzy nićmi PDO. Już w wieku 30 lat. Zawsze myślałam, że to dla znacznie starszych kobiet. Takie zabiegi robią w http://www.preibisz.com/. Nici wchłaniają się w ciągu pół roku a efekt utrzymuje się około 2 lat. Czy któraś z Was robiła sobie taki zabieg i jeżeli tak, to w jakim wieku?
werona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:39

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: werona » 08 sty 2018, 13:55

A takie pytanie do Was kobitki, w którym wieku u was pojawiły się pierwsze zmarszczki?
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: ewelina8393 » 23 sty 2018, 23:24

Są takie zmarszczki, których się nie usuwa, bo świadczą o tym, jak godnie się starzejemy. Ale u niektórych pierwsze zmarszczki są głębokie i szpecące, dlatego zawsze można coś z tym zrobić. Moja mama była w klinice SCM estetic, bo mieszkamy pod Krakowem i tam dobrano jej to, co było najlepsze w jej przypadku, czyli kwas hialuronowy.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 22:10

Teraz wygładzanie zmarszczek jest coraz popularniejszym zabiegiem. Cenowo też wygląda to teraz bardzo korzystnie. Największą w Polsce siecią klinik urody jest https://klinikiurody.com.pl/ mają najkorzystniejsze ceny oraz profesjonalistów od zabiegów.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 20:28

Miałam drobne zmarszczki na dekoldzie , a mam ponad 30 lat i nie ładnie to wyglądało. Każda kobieta chce ładnie wygladac i robi wszystko w tym kierunku. Zrobiłam zabieg mezoterapii na pozbycie się zmarszczek. Zabieg wyszedł bardzo dobrze i moje zmarszczki zostały spłycone, a skóra jest promienna i bardzo ładnie napięta. Zabieg jeste bezbolesny i traw krótko. Mogę polecić miejsce gdzie wykonywałam zabieg i moge jak najbardziej poleci bo super robią Klinka Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: saraa » 01 lut 2019, 09:32

No ja miałam głownie problem w okolicach czoła.Miałam tam kilka zmarszczek i nie prezentowało sie to ładnie. Najgorsza była lwia zmarszczka, która sprawiała, ze twarz wygladała o wiele starzej niz byla w rzeczywistowci. Postanowiłam coś z tym zrobić i wybrałam sie na konsultację do pani doktor medycyny estetycznej i ta doradziła mi botoks.Nie bolało jak się spodziewałam a efekt super, twarz wyglada lepiej, nie marszczę się i od razu ubyło mi przynajmniej kilka lat

O zabiegu polecam poczytać sobie tutaj:
https://drszczepanska-ame.pl/zabiegi/bo ... -botoksem/

Wykonywałam go właśnie w Rzeszowie u tej pani doktor!
astr0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 02 maja 2016, 09:46

Re: pierwsze zmarszczki

Postautor: astr0 » 28 lut 2019, 21:00

Stwierdziłam, że zmarszczki zmarszczkami, a starość starością, aczkolwiek nie zaszkodzi skorzystać z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną. W małych dawkach nie zaszkodzi, a ja się poczuje lepiej i tak też zrobiłam w przypadku zmarszczek. Zgłosiłam się do krakowskiej klinki vesuna na redukcję zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego i jestem bardzo zadowolona z efektów. Z całą pewnością za jakiś czas również się na zabieg zdecyduje.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość