problemy z trądzikiem

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: Ela78 » 20 wrz 2018, 08:38

Moja córka miała problem z trądzikiem, i też próbowała wielu kremów i maści. Nic jej nie pomagało. Miała tak twarz w trądziku że nie ukrywam wyglądało to strasznie brzydko. Sama nie wiedziałam co juz jej kupić, i koleżanka z pracy podpowiedziała bym kupiła dla córki krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica. I powiem wam że na początku nie było efektów, dopiero po jakimś czasie trądzik zanikał.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: DorisAxline » 23 wrz 2018, 10:31

a czy korzystaliście z pomocy dermatologa z Łodzi, a konkretnie https://all-med.pl/gabinety/dermatologia/ ?
fiona45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 27 cze 2018, 13:41

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: fiona45 » 25 wrz 2018, 14:35

Na trądzik warto spróbować kosmetyków z glinką https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/Gl ... yczne/5036 . Taka glinka kosmetyczna jest wykorzystywana w kosmetyce bardzo często. Sprawdza się idealnie pod wieloma względami. Wszystkie zabiegi kosmetyczne naturalne oparte są na jej udziale.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: agaa » 27 wrz 2018, 15:53

Warto wybrać się do dermatologa.
Z kosmetyków do pielęgnacji polecam https://www.wp-cosmetics.pl/kategorie-p ... -wrazliwa/. Jeżeli chodzi o makijaż - musi również spełniać potrzeby skóry trądzikowej. Nie należy zakrywać jej podkładami, które mogą zapychać. Warto wydać więcej na dobry podkład, niż kupić podkład, który będzie nam szkodził. A jak tylko się da to można zrezygnować z makijażu, żeby skóra swobodnie oddychała.
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: pawelzursynowa » 29 wrz 2018, 10:04

Dzisiaj jest tyle rozwiązań, że pozostaje kwestia wyboru i tego ile chcesz zapłacić. Ułatwieniem jest też korzystanie ze stron takich jak ktomalek.pl, gdzie są opisywane różne leki i suplementy. Jest wskazane dawkowanie czy zastosowanie oraz ceny. Zobacz np. jaka jest zinnat cena i gdzie możesz sobie to zamówić, żeby nie chodzić po różnych aptekach w mieście i pytać czy konkretny lek jest dostępny.
danucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 paź 2018, 10:55

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: danucha » 02 paź 2018, 08:49

A może własnie nieodpowiednie kosmetyki używasz? Spróbuj sobie tych naturalnych, które nie zawierają chemii. Polecam Ci w tym celu przejrzeć sklep ichemia.pl ja w sumie bardzo często tam zamawiam kosmetyki, mydełka bardzo ekologiczne także polecam.
verdina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 21 gru 2013, 14:38

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: verdina » 29 paź 2018, 07:31

Sprawdź sobie jeszcze specjalistyczne krem do cery trądzikowej dla dorosłych z Termissy, mam ich inne kosmetyki i dla mojej wrażliwej cery okazały się super.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: bianka » 29 paź 2018, 11:30

W walce ze skórą trądzikową wizyta u dermatologa jest bardzo ważna. Jednak warto również zadbać o kosmetyki naturalne, które wspomogą jej codzienną higienę i pielęgnację. Warto sprawdzić krem skinicer z www.wp-cosmetics.pl/kosmetyki który został stworzony z myślą o cerze trądzikowej.
Grosikk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2018, 12:24

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: Grosikk » 31 paź 2018, 12:31

Ja również mam z tym spory problem... Jednak korzystałam już naprawdę z wielu kosmetyków i tak naprawdę żaden w pełni nie pomógł. Obecnie zastanawiam się czy nie zdecydować się na tabletki na trądzik. Czy ktoś z Was może korzystał z takiego rozwiązania i czy mu pomogło? Ja słyszałam wiele dobrego o takiej opcji, jednak wolę się jeszcze upewnić trochę w tak ważnej kwestii
asella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 15 mar 2018, 10:29

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: asella » 31 paź 2018, 14:41

Trądzik i mnie długo męczył, próbowałam sobie sama radzić, nooo ale nie bardzo to wychodziło. Najlepiej iść do specjalisty i rozpocząć terapię. Ja chodziłam do kliniki Krajewski,terapia była połączona z zabiegami laserem i dzięki temu znikły też ślady i blizny po trądziku. Polecam, bardzo profesjonalne podejście!
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: wschodnia5 » 05 lis 2018, 11:26

Tradzik to naprawdę nieprzyjemna przypadlosc wielu osob i nie tylko mlodziezy. Trzeba zadbac o stan swojej skory, bo na pewno inaczej będzie nas to meczyc, ze wszyscy widza nasze krostki na twarzy. Takich preparatow i lekow na tradzik jest mnostwo. Trzeba tylko znalezc odpowiednie dla siebie i takie stosowac. W takich problemach skornych wiele osob uzywa preparatow z ekstraktami z ajuga reptans. Naturalne suplementy mogą być pomocne.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: toddler00 » 07 gru 2018, 10:36

Aby pozbyć się trądzika należy zacząć zwracać uwagę na to co się je. W końcu jesteśmy tym co zjemy. Polecam zmienić dietę, najlepiej na dietę bezwęglowodanową - dieta ketogeniczna. Poprawia ona stan skóry, zębów i paznokci. Dodatkowo pomaga w utracie tkani tłuszczowej, zwiększ poziom energii w ciągu dnia oraz poprawia sen. Istnieje wiele sklepów z dietą ketogeniczną więc przeprowadzenie jej nie będzie problemem.
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 16:54

Miałam bardzo duży problem z nadmiernym łojotokiem na twarzy . Bardzo dobrze sprawdził się u mnie zabieg oksybrazja. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczącą poprawę. Zabieg robiłam w Art Derma Clinic w Rzeszowie i bardzo jestem zadowolona z obsługi.
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 16:55

Bardzo długi czas próbowałam pozbyć się tradzkiu ale nie wszystko mi pomagało. Pozostały mi po nim drobne blizny. Zrobiłam zabieg z peeleingu medycznego i bardzo ładnie mi oczyścił twarz, oraz fajnie złuszczył stary naskórek. Moja skóra jest teraz gładka i bardzo delikatna. Zabieg mogę polecić jak najbardziej , ja robiłam go w bardzo fajnej klinice Art Derma Clinic w Rzeszowie.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 23:01

Trądzik to problematyczna sprawa i jego pozbycie się wcale nie jest proste. Dlatego jak chcesz to zrobić, to nie stosuj żadnych kremów, tylko od razu udaj się na zabieg, który pozwoli Ci się ich pozbyć w https://klinikiurody.com.pl/

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość