cera trądzikowa

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
bianka
Forumowicz
Forumowicz

Re: cera trądzikowa

Postautor: bianka » 23 kwie 2019, 15:15

Cera trądzikowa wymaga specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania. Dlatego warto zasięgnąć porady u specjalisty oraz wykonać serię zabiegów oczyszczających dostosowanych do potrzeb i wymagań Twojej skóry.

Awatar użytkownika
marokosklep.com
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: marokosklep.com » 09 maja 2019, 15:38

Polecam naturalną wodę z kwiatu gorzkiej pomarańczy Beaute Marrakech, która tonizuje i oczyszcza skórę. Działa antybakteryjne i przeciwzapalnie, dzięki czemu pomaga w walce z trądzikiem. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiegając nadmiernej produkcji sebum.

Obrazek
Manuela
Level 2
Level 2

Postautor: Manuela » 13 maja 2019, 10:59

Może powinno się w takim przypadku pójść do dermatologa, aby coś doradził w tym celu? Kosmetyków i zabiegów na cerę trądzikową nie brakuje.
Awatar użytkownika
canecorso
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: canecorso » 16 maja 2019, 16:55

Pewnie zła dieta, hormony. Ja polecam najpierw wizytę u kosmetologa i kwasy na twarz, ewentualnie potem inne zabiegi lub laser.
Awatar użytkownika
Asaja
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Asaja » 24 maja 2019, 14:39

mój brat kiedyś miał trądzik to pamiętam, ze z takich starych domowych sposobów to trzeba zrobić sobie maseczkę z drożdży.
szajusz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szajusz » 27 maja 2019, 17:09

mi na trądzik pomogła kuracja retinoidami doustnymi. przerobiłam wcześniej chyba wszystkie antybiotyki, maści i kremy, a moja dermatolog odwiedzalam częsciej niż znajomych ;) po kuracji retinoidami (a bylo to okolo 6 lat temu), skóra jest idealna. zadnych grudek, ani pryszczy. zaskórnikow tez jest o polowe mniej. czytalam tutaj https://portaluroda.pl/tradzik/ ze sposoby na trądzik
to peeling chemiczny, mikrodermabrazja czy mezoterapia, ale szczerze mowiac, nie jestem przekonana. na stany zapalne, a przeciez pryszcze nimi są, raczej nie stosowalabym zadnych zabiegów, które moga rozsiac bakterie na twarzy. mi pomogly retinoidy i to polecam z czystym sumieniem :)
bella91
Level 1
Level 1

Postautor: bella91 » 06 cze 2019, 15:15

Koniecznie idź do dermatologa, przepisze ci odpowiednie leki i maści. Zanim jednak pójdziesz (wiadomo na wizyty się czeka) kup sobie [url=https://octenisept.pl/[url]octenisept bez recepty[/url]. Pomaga na rany, tradzik, ospę, AZS itd. Myślę, że załagodzi ból, swędzenie i przetrwasz dzięki niemu do wizyty.
Awatar użytkownika
milusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: milusia » 06 cze 2019, 21:23

Przyczyn może być wiele, przede wszystkim dieta... wyeliminować gluten, słodycze. Jeść zdrowo i się nawadniać. Do tego suplementacja. W dodatku odpowienia pielęgnacja cery. Wybierz się też na kwasy - polecam.
jankamor
Level 1
Level 1

Postautor: jankamor » 07 cze 2019, 14:50

Da się pozbyć blizn?
raegar
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: raegar » 16 cze 2019, 10:03

Ja polecam wam korzystanie ze strony lekarzbezkolejki, gdzie zarezerwujecie sobie wizytę u lekarza w bardzo fajny sposób. Przeze mnie poszukiwany był ostatnio: dermoatolog w Warszawie i przyznam szczerze, że dzięki tej wspaniałej stronie mogłem ogarnąć sobie lekarza bardzo szybko. W dodatku miałem opcję wyboru związanego z tym, kogo wybrać. Mam nadzieję, że strona wam się spodoba, dajcie znać.
Awatar użytkownika
grindorka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: grindorka » 16 cze 2019, 10:07

Tak jak już każdy powiedział to jest dieta, jakieś uwarunkowania hormonalne... Polecam nie brać nic od dermatologa tylko iść na zabieg kwasami - wiadomo teraz jest lato to będą słabsze, ale we wrześniu/październiku idź od razu na parę serii, bo można robić mocniejsze. Ja dopiero po około 6 zabiegu widziałam rezultat i od tamtej pory nic mi nie wyskakuje :)
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1

Postautor: DorisAxline » 16 cze 2019, 12:03

polecam wizytę u tego https://all-med.pl/gabinety/dermatologia/ dermatologa z Łodzi, pomoże na pewno
dyskusyjna
Level 2
Level 2

Postautor: dyskusyjna » 24 cze 2019, 12:19

Od lat mam problemy z cerą i nie umiem sobie z tym poradzić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów,jednak nikt nie pomógł mi w pełni. Co sądzicie o tych produktach https://primalife.pl/style/co-jesc-aby-miec-piekna-cere-10-produktow-poprawiajacych-urode ? Zależy mi tym,aby pozbyć się problemu,który wpędza mnie w kompleksy.
lepkop
Level 1
Level 1

Postautor: lepkop » 30 cze 2019, 15:43

Najrozsądniej będzie udać się na zabieg z medycyny estetycznej. Tam pozbędziesz się swojego problemu w krótkim czasie. Zależnie od problemu, wystarczą od jednego do kilku zabiegów. Jednak najlepiej sama skonsultuj się z jakimś specjalistą ze swojego miasta. Najłatwiej będzie go znaleźć na https://klinikiurody.com.pl/
raegar
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: raegar » 23 lip 2019, 13:54

:)

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”