Wzmacnianie włosów-czym?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: pawi » 09 maja 2018, 23:49

Na włosy najlepiej wpływają suplementy. Te które znajdziesz w sklepie http://humavit.pl/ są zrobione tylko i wyłącznie z roślin. W ten sposób wiesz co bierzesz i że z całą pewnością nie wpłynie to na Ciebie negatywnie. Efekty zażywania takich tabletek widoczne są już po pierwszych miesiącach.
ivanex22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2018, 14:33

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: ivanex22 » 10 maja 2018, 14:34

Kiedy szukasz wartościowych specyfików na włosy to rekomendujemy portal IvaSklep.pl. Ten sklep online uczyni, że odszukasz najdoskonalsze rzeczy do naprawy włosów, jakich poszukujesz. Marka produktów to najlepsza grupa. Od kilku lat korzystam jedynie z tych kosmetyków. Nie jesteś przekonany to sprawdź na ich sklepie IvaSklep.pl.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: Manuela » 11 maja 2018, 08:54

Myślę, że do tego potrzeba po prostu odpowiednich kosmetyków do włosów, a tych na rynku nie brakuje
Awatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2017, 22:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: Szpital Pulsmed » 18 maja 2018, 12:28

Dużą rolę w procesie odnowy i wzrostu włosa odgrywają komórki macierzyste. Dlatego stosować można mezoterapię polegającą na ostrzykiwaniu skóry głowy, komórkami macierzystymi, które pozyskujemy z tkanki tłuszczowej Pacjenta. Dzięki zabiegowi poprawia się ukrwienie skóry głowy i odżywienie cebulek.

http://pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
Obrazek
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: Kasiaaa » 08 cze 2018, 11:08

Ja sama od jakiegoś czasu mam problem z wypadającymi włosami. Po dłuższym czasie poszukiwań, znalazłam pewną stronę na której można znaleźć naprawdę fajne kosmetyki. https://pomocna24.pl/pol_m_Pielegnacja_Kosmetyki-do-wlosow_Na-wzrost-wlosow-686.html zamówiłam kilka kosmetyków i muszę powiedzieć, że naprawdę dobrze się sprawują. Zauwazyłam już małą poprawę.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: szyna » 12 cze 2018, 16:41

Może pomógłby tu trycholog? On się dobrze zna na włosach.
werkka5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2018, 23:46

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: werkka5 » 17 lip 2018, 00:09

Ostatnio dość popularne są żelki na włosy.. Jak na tej stronie http://polskakobieta.pl/preparaty-na-porost-wlosow/ I rzeczywiście wydają się dobre, bo mają 500% dziennej dawki biotyny. Niesamowicie odżywia włosy.
kaczorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2018, 15:46

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: kaczorek » 17 lip 2018, 23:34

Moja dziewczyna przeważnie zamiast odżywek na włosy nakłada naturalne olejki kupowane na ichemia.pl jakieś 2 godziny przed myciem głowy. Włosy dużo lepiej wyglądają niż wcześniej, są gęste i lśniące. Oczywiście olejek musi być dobry jakościowo, a ichemia własnie takie oferuje.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: Kubalek3 » 19 lip 2018, 11:07

Warto spróbować osocza bogatopłytkowego, wzmocnisz skórę głowy to i od razu włosy staną się mocniejsze i będą lepiej rosły. Sprawdź na stronie rzeszowskiej Mojej Estetyki: http://www.mojaestetyka.pl, ja polecam, bo mają rewelacyjne podejście do swoich klientów. :)
ivanex22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2018, 14:33

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: ivanex22 » 21 lip 2018, 13:47

Gdy poszukujesz dobrych specyfików do włosów to polecamy portal IvaSklep. Owy serwis on-line uczyni, że odkryjesz wszystkie produkty do pielęgnacji włosów, których szukasz. Wartość produktów to top grupa. Od paru latek korzystam jedynie z tych usług. Nie znasz IVY to zobacz na ich sklepie Ivasklep.
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 29 kwie 2017, 01:51

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: Magdula88 » 25 lip 2018, 13:36

Odpowiednimi kosmetykami, szamponami i tego typu produktami. Warto w takie rzeczy inwestować. Poczytajcie sobie jakieś artykuły specjalistyczne na temat jak wzmocnić włosy na pewno są też jakieś domowe na to sposoby. Ja na szczęście nie narzekam na słabe włosy u siebie :)
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: nydiss » 27 lip 2018, 09:18

Olejek khadi nie tylko stymuluje porostu włosów, ale także je wzmacnia. Z powodu choroby tarczycy włosy wypadały mi garściami, teraz mam piękne, długie i lśniące włosy, nie zamieniłabym tego olejku na żaden inny.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: jjusti18 » 13 sie 2018, 08:08

Też mam problem z wypadającymi włosami, ale koleżanka powiedziała mi, że winą może być nieodpowiednie dbanie o nie. Jakby nie było farbuje włosy i prostu, a to niekorzystnie wpływa na włosy. Oczywiście nie trzeba rezygnować z tych elementów, ale trzeba wiedzieć jak właściwie zadbać o takie włosy. Koleżanka wspomniała ostatnio o stronie piękne-włosy.pl , gdzie są fajne artykuły dotyczące pielęgnacji włosów. Można się tam dowiedzieć przykładowo jak powinno wyglądać właściwe mycie ich.
ivanex22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2018, 14:33

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: ivanex22 » 22 sie 2018, 15:56

Jak szukasz właściwych specyfików na włosy to promujemy portal IVA. Ów serwis internetowy spowoduje, że odnajdziesz najwspanialsze rzeczy do pielęgnacji włosów, których poszukujesz. Wartość produktów to top grupa. Od kilku latek cieszę się wyłącznie z tych kosmetyków. Nie jesteś przekonany to zobacz na ich sklepie ivasklep.pl.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: pawi » 27 sie 2018, 20:41

Szczególną uwagę należy przywiązać do malowania włosów, które często doprowadza do wypadania włosów, o tym jak robić to prawidłowo i zadbać o swoje włosy przeczytasz na stronie http://www.elegans.pl/prostownice-fryzjerskie/

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość