Wzmacnianie włosów-czym?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
dusia
Level 1
Level 1

Re: Wzmacnianie włosów-czym?

Postautor: dusia » 30 wrz 2017, 14:40

Na pewno odpowiednią pielęgnacją. Na na co dzień używam zestawu Bombar z Inoaru ( szampon i odżywka ) ale ostatnio fryzjerka zaproponowała mi po koloryzacji zabieg Lifting Capilar ( tez z Inoaru ). Jestem zaskoczona tym jak jest skuteczny. Trwa tylko 10 min a efekty przeszły moje oczekiwania. Próbowała któraś z Was ?

GinyGin
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: GinyGin » 16 paź 2017, 20:03

Żeby włosy były mocne i zdrowe trzeba stosować odpowiednie witaminy. Ja długo nie mogłam się zdecydować jakie kupić, ale po przeczytaniu artykułów na http://megawitaminy.pl/ udało mi się wybrać najlepsze witaminy :) biorę je już miesiąc i faktycznie zaczynam widzieć efekty, przede wszystkim włosy mniej wypadają.
kaajt
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaajt » 17 paź 2017, 14:06

Ja po ciąży walczę z wypadaniem włosów. Lecą mi garściami, masakra. Zamówiłam sobie z drogerii internetowej www.puderek.com.pl kosmetyki do włosów z serii Babuszka Agafia i testuję. Posiadają maseczki stymulujące wzrost włosów, więc najwyżej to co mi wypadnie to odrośnie haha :super:
koontownik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 14:22

Jest taki pewien zabieg, który nazywa się zabiegiem keratynowym, który ma wzmocnić włosy, "uzdrowić" i ogólnie poprawić ich kondycję.
szam
Level 1
Level 1

Postautor: szam » 26 paź 2017, 09:13

Aby wzmocnić włosy najlepiej zadzialac od środka, żeby wzmocnić je juz w cebulkach. Mnie kiedys pani farmaceutka poleciła plastry dermastic do przyklejania na skórę niedaleko włosów. Substancje aktywne z plastra wnikają bezpośrednio do cebulek włosa wzmacnijąc je od wewnatrz. Taka kuracja plastrami dużo mi dala, a włosy sa w dużo lepszej kondycji.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka » 10 lis 2017, 09:32

Ja też używałam tych plastrów dermastic - rzeczywiście są świetne. I takie proste w użyciu! U mnie było zauważalna wzmocnienie włosów i to, że w końcu przestały wypadać.
kraczo
Level 2
Level 2

Postautor: kraczo » 08 gru 2017, 17:03

Siemię lniane od lat jest znane ze swoich cudownych właściwości, zawiera ogromna dawkę witamin i składników niezbędnych do prawidłowej pracy ciała każdego człowieka poczytajcie o tym na http://www.dlazdrowia24.pl/siemie-lnian ... r-zdrowie/
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 11 gru 2017, 12:59

Halier hairvity -widziałam reklamę, podobno maja doskonały skład.
werona
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: werona » 11 gru 2017, 14:42

Mi na problem z nadmiernym wypadaniem wlósów pomogła biotyna
Urszula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Urszula » 17 gru 2017, 12:04

ja kiedyś uzywałam takiego leczniczego ...płynu...seboradin bodajże, w aptece kupowany i wiem ze nadal jest...to był płyn ktory wcierało sie w skórę głowy...zapytaj
super_Lucjan
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: super_Lucjan » 19 gru 2017, 09:55

Moja dziewczyna zaopatrzyła nas wczoraj w zestaw herbat ze skrzypu i pokrzywy, bo podobno ich picie wzmacnia strukturę włosa, a oboje mamy z tym problem szczególnie jesienią i zimą. Ja czasem mam wrażenie, że zimą wypada mi tyle włosów, że na wiosnę będę łysy. Dziewczyna znalazła takie informacje odnośnie skrzypu i pokrzywy w artykule: http://www.kobiety.pl/uroda/chcesz-popr ... cje-wlosow
Co o tym sądzicie? Zastanawiam się, czy picie herbaty może zdziałać cuda, ale skoro moja dziewczyna postanowiła spróbować, to pewnie jej potowarzyszę.
kulig-ta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kulig-ta » 22 gru 2017, 12:01

Ja stosowałam preparaty z dużą ilością biotyny. Nic innego nie przynosiło oczekiwanych rezultatów. a po tym składniku było widać różnicę. może nie była ona zbyt spektakularna, ale ja widziałam efekty :)
Urszula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Urszula » 02 sty 2018, 10:54

ja kiedys na te dolegliwiosć kupowałam w aptece...seboradin chyba...miał nieciekawy zapach, tzreba było go wmasowac w skórę głowy chyba po jej umyciu, był skuteczny naprawde
Meteora
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Meteora » 15 sty 2018, 11:31

Ja widzę niesamowity efekt odkąd zaczęłam brać witaminę d3 i preparat z biotyna, rośnie mi tyle nowych włosów jak nigdy, mam nadzieje, że ta tendencja się utrzyma.
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wiktoria » 21 sty 2018, 21:56

Najczęściej włosy wypadają lub są osłabione, matowe i łamliwe, gdy brak witamin i mikroelementów w diecie. Dlatego warto dostarczyć je wewnętrznie. Ostatnio znalazłam jelly bear hair na włosy.Żelki w formie miśków są kompleksem witamin i minerałów potrzebnych do wzmocnienia włosów. I jaka fajna forma ich stosowania.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”