Pielęgnacja twarzy

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
dusia
Level 2
Level 2

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: dusia » 23 lis 2017, 08:00

prawda kitka66 :) ? Tylko pozazdrościć takiego faceta hah :) A tak serio to może podpatrzysz w łazience czy toaletce jakich mniej więcej kosmetyków używa ( do jakiego typu cery itd ) i na pewno w mimari znajdziesz coś odpowiedniego. No i trzeba pamiętać, że będą to kosmetyki profesjonalne - dużo bardzo skuteczne niż te drogeryjne :)
Mateo 77
Level 2
Level 2

Postautor: Mateo 77 » 26 lis 2017, 10:31

Jak najbardziej, warto dbać o takie kwestie. Na szczęście teraz w Polsce jest to prostsze, bo powstają takie gabinety jak Laguel, w ktorych można zadbać zarówno o pielęgnację twarzy, jak i o jej poprawę. Najlepiej same zajrzyjcie do https://laguel.pl/ i zobaczcie, jakie daje to możliwości. Moim zdaniem jest to temat wart uwagi.
remana
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: remana » 26 lis 2017, 17:36

Dla mnie dużym problemem zawszy były wagry. Nie wiedziałam, jak pozbyć się wągrów. Chodziłam od jednego dermatologa do drugiego. Przetestowałam maście robione, drogie leki z apteki i nic. Od jakiegoś czasu staram się też zdrowo jeść i widzę poprawę. Może za dużo słodyczy. Kiedyś trafiłam na fajny artykuł i staram się trzymać tych zasad. Nie chcę chwalić się za szybko ale już poprawa wydaje mi się widoczna :)
berni99
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: berni99 » 28 lis 2017, 09:19

ja się na kosmetykach nie znam w ogóle więc tu byłoby ryzyko, że zle trafie. Zerknąłem do łazienki i widzę tam sporo kremów do cery suchej i podrażnionej ( tak pisze na opakowaniu haha ). Kosmetyki kupuje z reguły w sieciówkach typu rossman więc pewnie w mimari jakość też jest lepsza :)
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 28 lis 2017, 14:21

Obecnie stosuje kremy do cery suchej i wrażliwej, ale i tak mi się skóra wysusza za bardzo.
Awatar użytkownika
Alg-Borje
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Alg-Borje » 07 gru 2017, 17:42

Polecam krem na dzień i na noc Dag & Natt, który zawiera algi z Morza Północnego. Jego skład uzupełniono o wiele olejków (Jojoba, z ostu, ogórecznika lekarskiego, drzewa różanego, rumianku rzymskiego czy lawendowy), masło Shea czy witaminę E. Do jego produkcji wykorzystywane są wyłącznie tłoczone na zimno oleje i naturalne tłuszcze.

http://sklep.alg-borje.pl/pl/p/Dag-Natt-krem-na-dzien-i-na-noc-50-gr/78
Obrazek
witkacy123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: witkacy123 » 08 gru 2017, 13:41

Muszę mojej dziewczynie kiedyś podrzucić ten pomysł :)
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 11 gru 2017, 12:59

Niedawno odkryłam kremy vianek przeciwzmarszczkowe, dla mnie rewelacja.
kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 13 gru 2017, 13:14

dziewczyny a co sądzicie o takich szczoteczkach do oczyszczania skóry ? widziałam ostatnio, że w mimari mają je w dobrej cenie i w sumie wybór też jest spory. Z reguły kupuje rzeczy z Beurera więc pewnie i teraz się na to zdecyduje bo i cena fajna.
dusia
Level 2
Level 2

Postautor: dusia » 15 gru 2017, 14:12

takie szczotki to fajna sprawa :) ja mam jakąś starą, kupiona kilka lat temu gdzieś na promocji, jakaś bez firmówka. Używałam sporadycznie w sumie ale chyba czas to zmienić :) W sumie niedroga sprawa a na pewno pomaga w takiej codziennej pielęgnacji.
Urszula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Urszula » 17 gru 2017, 12:05

ja zamawiam sobie korund do mikrodermabrazji i kilka razy w tygodniu robie peeling w domu. Trzeba dodac kilka kropli oliwy, oleju jakiegoś i na mokrą skórę twarzy najkładamy jak każdy inny peeling. Skóra po tym jest rewelacyjna, koszt śmieszny a wydajnosć ogromna bo mi takie opakowanie za kilka zł starcza na dobrych kilka miesiecy. buzia naprawdę odzyskuje blas i wygląda bardzo świeżutko:)
kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 19 gru 2017, 09:07

Ok szczotka zamówiona :) Po świętach mam jeszcze zamiar zamówić kilka kosmetyków z Eldan ( na razie się wstrzymałam bo mam podejrzenia, że mikołaj mógł mi już coś kupić heh ). Jakie kosmetyki oczyszczające z Eldan możecie polecic ? Najlepiej te znajdujące się w ofercie mimari bo zamierzam robić tam większe zamówienie.
Awatar użytkownika
Naturalis
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Naturalis » 20 gru 2017, 22:52

Polecam krem Naturalis Superactive, na bazie śluzu ślimaka, który zawiera kolagen, elastynę, kwas glikolowy i alantoinę. Wzbogacono go o kompleksy, które wzmacniają aktywność śluzu (Vitasource i Timecode). Opóźniają one starzenie komórkowe, dzięki czemu komórki odzyskują cechy o wiele młodszych.

http://naturalis-sklep.produktynaturalne.pl/product/naturalis-superactive-krem-ze-sluzem-slimaka-dzien-noc
Obrazek
dusia
Level 2
Level 2

Postautor: dusia » 22 gru 2017, 06:14

Ja w mimari kupowałam piankę oczyszczającą ACNEVECT PURIFYING CLEANSER, ma pojemność 200 ml i kosztuje niecałe 100 zł. Ale warto bo porządnie czyści skórę z zaskórników, generalnie jest przeznaczona do skóry tłustej, trądzikowej i ogólnie problematycznej. Ma fajny skład ( m.in. pantenol. kwas mlekowy i glikolowy, wyciąg z mięty pieprzowej )
pawi
Level 2
Level 2

Postautor: pawi » 05 lut 2018, 23:05

Bez wątpienia kosmetyki naturalne są najlepszym wyborem na poprawienie stanu swojej cery, jednak na co zwracać uwagę przy ich wyborze? O tym dowiecie się z artykułu http://www.kobiecymokiem.pl/mineralne-k ... o-zdrowie/

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”