Pielęgnacja twarzy

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
mari75
Forumowicz
Forumowicz

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: mari75 » 19 lip 2017, 00:00

W nocy odpoczywamy i odpoczywa też nasze ciało, regeneruje się, także warto mu pomóc i wybrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. Oczywiście każdy ma inne wymagania, więc trzeba próbować równych produktów.

goros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: goros » 20 lip 2017, 21:38

Stanislawa5 pisze:Cera w nocy się regeneruje, także na noc należy używać bardziej treściwych kosmetyków, dobrze nawilżających, które mają sporo składników odżywczych. Ja staram się nie zapominać o dokładnym demakijażu oraz nawilżaniu skóry twarzy, dobrym rozwiązaniem jest serum, teraz bez problemu można kupić takie produkty w drogeriach, a jak szukacie bardziej profesjonalnych kosmetyków to mogę polecić https://mimari.com.pl/pl/p/ELDAN-IDRACA ... 30-ml/2267 to serum do skóry wrażliwej, głęboko nawilżające.

Przydałoby mi się jakieś serum na noc.
Biegusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Biegusia » 24 lip 2017, 14:15

Ja na co dzień stosuję takie serum nawilżające do skóry - https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/176,serum_.html Mam bardzo suchą skórę, szczególnie teraz latem, więc to serum jest dla mnie zbawienne :) A Wy jakie macie ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy?
nikoladd
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: nikoladd » 26 lip 2017, 11:53

a wiecie czy zabieg mikrodermabrazji można wykonywac latem?
KarinaM
Level 1
Level 1

Postautor: KarinaM » 26 lip 2017, 20:39

Chyba dla każdej z nas pielęgnacja twarzy, to kluczowy element każdego poranka i wieczoru. Ja na przykład mam cerę naczynkową, jednak dopiero od kilku miesięcy używam kosmetyki do cery naczynkowej, które idealnie sprawdzają się na mojej twarzy, dlatego polecam każdej z Was dowiedzieć się jaki jest typ Wasze cery, jakie ma one braki i potrzeby i pod tym właśnie kątem dobrać odpowiednie kremy.
pawi
Level 1
Level 1

Postautor: pawi » 29 lip 2017, 21:44

Ostatnio udało mi się znaleźć ciekawy blog o urodzie - https://czas-odnowy.pl/blog/, masa cennych wskazówek, które pomagają zachować zdrową skórę, oraz włosy przez długi czas.
franusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: franusia » 07 sie 2017, 09:42

ja mam ogromny problem z suchą skórą - codziennie używam kremu rano i wieczorem a czasem jeszcze nawet kilka razy w ciągu dnia...
no i właśnie "z wiekiem' cara się zmienia - kiedyś mialam normalną
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1

Postautor: Kubalek3 » 09 sie 2017, 09:18

O twarz trzeba dbać szczególnie, bo to swego rodzaju wizytówka człowieka. Polecam zabiegi wykonywane w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie, nie zawiedli mnie jeszcze nigdy: http://www.mojaestetyka.pl
suterena
Level 1
Level 1

Postautor: suterena » 09 sie 2017, 13:32

Jeśli używasz kosmetyków naturalnych to koniecznie zajrzyj na stronę sklepu internetowego polskiej marki Barwa: https://sklep.barwa.com.pl/31-twarz. A jeśli jeszcze nie używasz kosmetyków naturalnych to zacznij :) Sama przekonasz się o tym, jaka jest różnica w kondycji skóry i włosów.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ola78 » 10 sie 2017, 10:02

Dziewczyny a używacie może pędzli do makijażu firmy hakuro ? Znalazłam ostatnio je w całkiem dobrej cenie https://puderek.com.pl/25_hakuro i zastanawiam się nad ich zakupem. Słyszała już parę razy, że są rewelacyjne ale jak to się mówi jeszcze nie było mi po drodze do ich zakupu :)
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaska2909 » 11 sie 2017, 20:16

Ja mam pędzle z Hakuro, dobrze mi się nimi robi makijaż, także mogę polecić. Jeżeli chodzi zaś o pielęgnację cery to wydaje mi się, że kosmetyki naturalne mogą być dobrym rozwiązaniem, albo produkty profesjonalne, chociaż te ostatnie pewnie nie są tak dobrze dostępne. Z drugiej strony teraz jest dużo sklepów i hurtowni internetowych, także wybór jest duży, pozostaje kwestia znalezienia danych rzeczy. Ja mam dość duży wyborem z zaskórnikami, staram się z nimi walczyć, jak mogę.
rafalska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafalska » 16 sie 2017, 02:02

Znam hurtownię Mimari, o której mowa, kupuję tam ampułki redukujące tkankę tłuszczową, bardzo dobry produkt, przede wszystkim skuteczny. Mają duży wybór i dobre ceny, zamówienia wysyłane są szybko, hurtownia ma przystępne ceny. Jeżeli chodzi o pielęgnację twarzy, to mogę polecić Acai Anty-Aging, to maska aktywnie liftingująca z brazylijskimi jagodami acai, jest dostępna w ich ofercie.
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 16 sie 2017, 12:39

Muszę się tą hurtownią bardziej zainteresować.
felicja44
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: felicja44 » 16 sie 2017, 22:51

Pielęgnacja twarzy to przede wszystkim oczyszczanie oraz nawilżanie. Wydaje mi się, że warto próbować różnych produktów, również naturalnych, teraz są bardzo modne takie kosmetyki. Szczoteczki do twarzy to fajna sprawa, bardzo dobrze oczyszczają cerę, warto zastanowić nad zakupem. Teraz jest dużo możliwości, ja zawsze wcześniej sprawdzam opinie w sieci i na tej podstawie podejmuję decyzję.
agus123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agus123 » 17 sie 2017, 00:33

Cera regeneruje się przede wszystkim w nocy, także dla mnie położenie się spać bez dokładnego demakijażu czy nałożenia jakiegoś odżywczego kremu czy serum w ogóle nie wychodzi w grę. Uważam, że to bardzo częsty błąd, który zdarza nam się popełniać :)

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”