Pielęgnacja twarzy

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: szyna » 16 sie 2017, 12:39

Muszę się tą hurtownią bardziej zainteresować.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: felicja44 » 16 sie 2017, 22:51

Pielęgnacja twarzy to przede wszystkim oczyszczanie oraz nawilżanie. Wydaje mi się, że warto próbować różnych produktów, również naturalnych, teraz są bardzo modne takie kosmetyki. Szczoteczki do twarzy to fajna sprawa, bardzo dobrze oczyszczają cerę, warto zastanowić nad zakupem. Teraz jest dużo możliwości, ja zawsze wcześniej sprawdzam opinie w sieci i na tej podstawie podejmuję decyzję.
Awatar użytkownika
roger
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2017, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: roger » 17 sie 2017, 16:56

Pielęgnacja na noc jest równie ważna, co na dzień. Dlatego ja mam dwa typy kremów, o lekkiej konsystencji, bo takie lepiej przyjmuje moja wymagając skóra. Regularnie oczyszczam twarz mleczkiem z rumianku i robię peelingi enzymatyczne, żeby nie rozorać sobie skóry ziarenkami. Kiedyś próbowałam kłaść maseczki nawilżające, ale tylko mi podrażniały skórę. Ogólnie staram się używać linii do skóry wrażliwej o jak najbardziej naturalnym składzie. Nabawiłam się trochęw życiu podrażnień z winy niewłaściwych kosmetyków i mam dość do końca życia.
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: szal » 18 sie 2017, 13:47

Ja zamówiłam ostatnio kilka kosmetykow do twarzy na http://zdrowiej.net.pl/. A dokladniej to krem, peeling i tonik. I działają rewelacyjnie!
kingas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2017, 20:55

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: kingas » 22 sie 2017, 21:00

Zakupy w sieci, to dobra opcja, ja kosmetyki kupuję głównie w sieci, po prostu jest dużo taniej. Przekonałam się, że skuteczniejsze są kosmetyki profesjonalne, teraz głównie takich produktów używam.
mamaleona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2017, 23:37

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: mamaleona » 22 sie 2017, 21:44

Każdy ma inną cerę, także wydaje mi się, że nie warto sugerować się opiniami innych, trzeba na własnej skórze sprawdzić działanie poszczególnych kosmetyków. Pielęgnacja twarzy to proces składający się z wielu etapów, ja zaczęłam od niedawna wykonywać masaż twarzy, bardzo fajna rzecz, twarz jest odprężona, ujędrniona.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: szyna » 29 sie 2017, 08:36

Ja ostatnio stawiam na naturalne kosmetyki. Niedawno kupiłam serum z wit. C.
kamilalis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:49

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: kamilalis » 05 wrz 2017, 14:58

Od zawsze muszę przywiązywać szczególną uwagę do pielęgnacji twarzy, ponieważ moja cera jest sucha i wrażliwa. Potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Na szczęście pomaga mi w tym krem Emoilum, który sprawia, że jest ona miękka i delikatna. https://www.apteka-melissa.pl/produkt/emolium-krem-specjalny-75-ml,376.html Dokładnie ją nawilża i natłuszcza, więc już mogę zapomnieć o suchej i łuszczącej się skórze. Ten preparat stosuję teraz profilaktycznie, bo nie chcę, aby moje problemy z buzią wróciły. Ostatnio poleciłam ten krem koleżance, która cierpi na azs i mówi, że jak na razie jest bardzo z niego zadowolona.
antotinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 11 gru 2016, 11:15

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: antotinka » 09 wrz 2017, 00:53

Pielęgnacja twarzy to bardzo ważna rzecz, ja nadal szukam idealnego kremu nawilżającego, do tej pory go nie znalazłam. Testuję również sporo kosmetyków, również tych profesjonalnych, muszę przyznać, że różnica jest znaczna. Dwie kluczowe rzeczy to oczyszczania i nawilżanie.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: danielozzo » 11 wrz 2017, 09:41

Miałem spore problemy z regeneracją mojej skóry na twarzy. Znajoma wysłała mi ten artykuł: http://atomicon.pl/2017/07/20/pomoc-w-regeneracji-skory/. Zacząłem stosować się i problem powoli znika. Mam nadzieję, że już niedługo zniknie na dobre :D
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: kaska2909 » 11 wrz 2017, 21:12

Kiedyś panowało przekonanie, że kosmetyki do makijażu niszczą cerę, pamiętam, jak mama mi powtarzała, żebym tak bardzo się nie malowała, bo szybko się zestarzeje. Teraz kosmetyki mają taki skład, że nie tylko poprawiają nasz wygląda, ale również pielęgnują skórę, super sprawa. Dla mnie hitem jest demakijaż za pomocą olejów, polecam OCM, do tej pory bardzo nie lubiłam tego procesu, teraz zmywam makijaż z przyjemnością.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: felicja44 » 15 wrz 2017, 12:45

Rzeczywiście oleje i olejki są ostatnio bardzo popularne, ja również jestem ich zwolennikiem. Dużo lepiej zmywa się nimi makijaż, niż na przykład mleczkiem czy płynem micelarnym.
msmikos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:57

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: msmikos » 15 wrz 2017, 13:00

Ja jakiś czas temu kupiłam urządzenie do wykonywania peelingów kawitacyjnych, fajna sprawa, w salonie trzeba zapłacić za taki zabieg około 100 zł i żeby było widać efekty należy powtarzać zabieg. Ja teraz mogą powtarzać go w domu, duża oszczędność ;)
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: pawi » 17 wrz 2017, 22:37

Mikrodermabrazja diamentowa to bardzo skuteczna metoda do walki ze suchą i wyniszczoną skórą twarzy. Nie jest to drogi zabieg, a efekty są widoczne bardzo szybko
Pulka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2017, 15:38

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: Pulka » 19 wrz 2017, 16:41

Na czym polega mikrodermabrazja diamentowa? Chyba, żeby można było osiągnąć zadowalające efekty trzeba powtarzać takie zabiegi, ja raz byłam tylko na peelingu kawitacyjnym, ale jakość nie bardzo widziałam różnicę.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość