hybryda czy żele a może tipsy ?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: gawalla » 17 lut 2017, 09:28

Ciekawe, bo ja słyszałam, że jest właśnie odwrotnie. A tak mi się marzy taki zestaw do paznokci żelowych, żeby już nie gonić co chwilę do kosmetyczki.
Woitik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 11:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Woitik » 20 lut 2017, 11:44

To zależy od osoby, każdy ma inne upodobania, stylizacja paznokci może być też jako manicure japoński, ale wiem ze hybrydowy sobie wiele osób zachwala
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: morgo » 11 lip 2017, 08:25

Od jakiegoś czasu się zastanawiam czy nie zacząć robić sobie manicure hybrydowego. Chciałam się Was jeszcze tylko podpytać o zmywanie hybryd. Czytałam na http://imperium-kobiet.pl/jak-zmyc-hybrydy.html że używa się do tego specjalnego zmywacza. Ale rozumiem, że hybrydy można sobie spokojnie zmyć w domu?
gabrysia11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2017, 13:14

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: gabrysia11 » 11 lip 2017, 13:23

u mnie zdecydowanie hybryda, odkąd robię paznokcie u kosmetyczki, to są one zdrowsze i bardziej twarde
Olaffowy3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:17

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Olaffowy3 » 18 lip 2017, 11:09

Chyba też musze powiedzieć że hybryda, siostra i jej przyjaciolki tylko takie robia ale nie chodza do kosmetyczki. Zlozyly sie na porzadna lampe i same sobie robia:) Kupuja wszystko praktycznie z Semilaca, ostatnio zamawialem im lakier od paznokci https://www.jpcosmetics.pl/produkt/semi ... -pink-517/ jakas nowosc podobno :D Siedza w temacie, wiec sie na pewno znaja na tym
demoneczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2017, 08:52

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: demoneczek » 05 sie 2017, 08:55

Wszystko można w domu zrobić :P A przynajmniej tak robi moja dziewczyna (no ja sobie paznokci nie robie, bez przesady :P). No, i ona robi sobie i hybrydy i żele. Zamawia potrzebne lakiery i takie różne inne rzeczy (ostatnio zamawiała z https://evonails.pl/ ) , a potem siedzi i ma zajęcie z tymi paznokciami przez jakiś czas :P Ciesze się, że się w tym spełnia, ale czasami zapomina o bożym świecie przez to i niestety, też obrywam rykoszetem :P No ale, lubię jak ma ładne paznokcie to dzielnie to znoszę :)
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 13:16

Z tego co zauważyłam to paznokcie hybrydowe manicure dłużej utrzymywały się na mojej dłoni, żele nie za bardzo przypadły mi do gustu i miałam nie raz sytuacje, że po tygodniu odpadały mi paznokcie + płytka paznokcia ta właściwa robiła się strasznie miękka co było lekko odrażające, ale cóż taki efekt uboczny. Jednak jako kobieta jak najbardziej polecam hybrydy.
Awatar użytkownika
dziewczyna_supermana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 10 lut 2017, 23:10

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: dziewczyna_supermana » 11 sie 2017, 14:30

Hybrydy są świetnym rozwiązaniem, a co do argumentów o kosztach na kosmetyczkę, to przecież hybrydy można samemu robić :) Na początku trzeba trochę więcej zainwestować, no i nie od razu zawsze wychodzi tak pięknie, ale w dłuższej perspektywie na pewno warto. Sama zaczynałam z zestawem od Neonail, trochę czasu już minęło, a manicure wychodzi coraz ładniejszy ;) A jak już mówimy o hybrydach to próbowałyście Aquarelle od NN? Wygląda to ekstra i przymierzam się do zakupu :)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: jenny1 » 28 wrz 2017, 12:43

ja mam paznokcie utwardzone w żelu bo mam je z natury łamliwe i hybrydy długo się przy nich nie trzymały.
Awatar użytkownika
Blanco01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2017, 20:08

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Blanco01 » 09 paź 2017, 20:39

Hybrydy są moim zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Całkiem spoko lampy do hybryd są opisane tutaj https://www.hybridnails.pl/lampa-do-hybryd/ Myślę, że warto sobie coś z tego wybrać ;)
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: kreatywny » 18 paź 2017, 12:20

Jakbyście zdecydowały się na lakiery hybrydowe to super ofertę znajdziecie na stronie http://neess.pl. Piękne kolory, przystępne ceny i naprawdę długo się trzymają. Wiele salonów kosmetycznych w moim mieście korzysta właśnie z tych kosmetyków. To chyba o czymś świadczy.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: kitka66 » 23 paź 2017, 20:18

Ja jestem zdecydowanie najbardziej zadowolona z manicure hybrydowego. Nie robię go samodzielnie w domu ( bo jego zdejmowanie to koszmar i tylko zniszczyłam sobie płytkę paznokci ) ale raz na jakiś czas korzystam z usług kosmetyczki :) W Krakowie warto wybrać się do http://jadoreinstytut.com/manicure/ - atrakcyjne ceny, fajny klimat no i pazurki prezentują się super.
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 13:56

Podobno lakier hybrydowy jest dobry. I z tego co wiem, to łatwo można go zamówić w internecie, więc to jest dodatkowa wygoda dla zainteresowanej osoby.
Zuzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2017, 12:57

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Zuzka » 27 paź 2017, 09:53

Robiłam sobie i żele i hybrydy ale wróciłam do zwykłych lakierów. Tamte bardzo niszczyły moje paznokcie.
Saszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 06 lip 2017, 12:15

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Saszka » 02 lis 2017, 14:05

Nic z powyższych! Sama natura!

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość