hybryda czy żele a może tipsy ?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
wiwien92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:42

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: wiwien92 » 19 maja 2018, 18:22

mi akurat najbardziej podobaja sie hybrydy i robie je sobie juz ponad rok ;) paznokcie ladnie wygladaja, nie trzeba co chwile malowac ich, bo lakier potrafi trzymac sie z jakies trzy tygodnie jak nie dluzej. teraz mam lakiery z eveline, chyba moj ulubiony kolor to light pink 290. w sam raz na lato, taki wakacyjny odcien :)
kaprysna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2018, 22:19

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: kaprysna » 28 cze 2018, 19:30

Teraz to na co bysmy sie nie zdecydowali to trzeba jednak postawic na jedno - jakosc. Na rynku jest od groma roznego rodzaju produktow .. sztuka jest znalezc cos w najlepszy stosunku ceny do oferowanych mozliwosci. Nie sztuka przeciez przeplacic ;) Moim skromnym zdaniem najlepiej poszukac czegos na internecie .. mozna przy okazji zlozyc zamowienie bez wychodzenia z domu. Ostatnio moja kolezanka znalazla lakiery bardzo dobrej jakosci - mowa o Indigo Nails https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery ... nokci.html Z tego co mi mowila opierajac sie o praktyke to wytrzymuja o wiele dluzej niz te z drogerii. Marka sama w sobie jest popularna wiec nie omieszkam sama przetestowac jej w najblizszym czasie .. zdam relacje jak bede cos wiedziala wiecej :) Pozdrawiam
barteezz19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2018, 12:09

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: barteezz19 » 29 cze 2018, 12:14

Poleciłbym efekt syrenki na paznokcie. Jest to efekt który można stosować jednocześnie z lakierami, bardzo ładnie wygląda i jest trwały. Jakie jeszcze ozdoby stosujecie na paznokcie?
nataliakozera
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2018, 15:18

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: nataliakozera » 02 lip 2018, 15:59

Zdecydowanie hybryda. Jest najbardziej bezpieczna dla paznokci, a przy okazji paznokcie bardzo schludnie i zadbanie wyglądają.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: jjusti18 » 21 lip 2018, 17:35

A może porostu taka odżywka wystarczyłaby http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie ... -rose.html ? Hmm? Według mnie warto kupić taką odżywkę jak obciążać nie potrzebnie paznokcie różnymi lakierami, hybrydami czy żelami. Swoje też można mieć ładne pazurki tylko trzeba właściwie o nie zadbać. Co wy na to? Mam racje?
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: nydiss » 27 lip 2018, 10:42

Moim zdaniem lakier hybrydowy do paznokci byłby najodpowiedniejszy. Przy odpowiednim nakładaniu i zdejmowaniu bez uszkodzeń płytki można nawet wzmocnić paznokcie - przestaną się rozdwajać i łamać.
Awatar użytkownika
kordiancc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:18

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: kordiancc » 03 sie 2018, 09:34

Faktycznie z lakierem hybrydowym jest coś na rzeczy, bo moja partnerka suszy mi głowę od dłuższego czasu żebym zafundował jej taki "zabieg". Szczerze mówiąc nie wiedziałem o co w ogóle w tym chodzi, ale znalazłem prosty artykuł na ten temat - http://icai.pl/malowanie-paznokci-lakie ... brydowymi/. Polecam wszystkim zdezorientowanym panom. :rotfl:
malwax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2018, 14:21

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: malwax » 19 wrz 2018, 14:47

Hybryda jest najmniej szkodliwa dla płytki paznokcia. Oczywiście jeśli jest poprawnie nałożona.
Awatar użytkownika
Vietnamka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2018, 13:24
Lokalizacja: Katowice

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Vietnamka » 26 paź 2018, 13:38

Tipsów nigdy bym sobie nie zrobiła, jednak zastanawiam się nad paznokciami żelowymi.
verdina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 21 gru 2013, 14:38

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: verdina » 29 paź 2018, 07:17

Oczywiście że hybrydki. Ja innych lakierów juz nie kupuję, a jestem od dawna wierna swoim sprawdzonym z Makear
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: jjusti18 » 29 paź 2018, 17:00

Co sądzicie o Como Milano Lakier Hybrydowy Uv Led Fancy 301 5 ML https://malahit.pl/product-category/paz ... mo-milano/ ? A dokładnie chodzi mi o ten kolor, sama nie wiem czy będzie fajnie wyglądał na paznokciach? Jest teraz promocja 40% na lakiery i koszt za niego wynosiłby 11,34 zł. Promocja ta jest dostępna w sklepie malahit.pl. i zastanawiam się czy nie skusić się na nią?
bruder
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2018, 16:59

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: bruder » 05 lis 2018, 16:12

hybryda, mniej pracy a efekt bardzo podobny. tipsy to moim zdaniem juz prehistoria, a zele to duzo zabawy. takze ja stawiam na hybryde i lakiery makear.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: ewelina8393 » 20 lis 2018, 23:56

kosmetyczka
anusak24
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2018, 16:08

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: anusak24 » 04 gru 2018, 16:41

ja też już od dawna robię sobie hybrydy i naprawdę nie narzekam :) tylko oczywiście delikatnie trzeba je ściągać - wtedy paznokcie naprawdę mają szansę się wzmocnić i zapuścić. do tej pory zdejmowałam albo acetonem albo po prostu piłowałam pilnikiem. Chcę się przerzucić na frezarkę tylko nie wiem do końca jaką. Może Wy się orientujecie czy taka oryginalna frezarka JSDA JD700 to byłby dobry wybór czy na początek za mocna? Ma 35W podobno.
Josicka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 sty 2019, 12:46

Re: hybryda czy żele a może tipsy ?

Postautor: Josicka » 02 sty 2019, 12:57

Ja wole hybrydę niż tipsy. Sama sobie robię manicure hybrydowe. Ostatnio kupiłam bardzo fajny lakier hybrydowy nude, czyli o kolorze beżowym. Kolor idealnie pasuje do mojej karnacji skóry. Ja zakupiłam ten lakier z strony marki Provocater - https://provocater.pl/lakier-hybrydowy-nude.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość