Depilacja nóg i pach

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
szyna
Level 1
Level 1

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: szyna » 07 gru 2017, 12:02

Widziałam ostatnio reklamę Philipsa, urządzenia do depilacji na podczerwień. Co o tym sądzicie?

foczka
Level 1
Level 1

Postautor: foczka » 16 gru 2017, 10:32

Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.
kitka66
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kitka66 » 19 gru 2017, 21:33

Jak dla mnie tylko laser. Miałam już dość golenia maszynkami co 2-3 dni, a bólu wyrywanych włosków za pomocą depilatora nie znosiłam. Laser okazał się najskuteczniejszą i najprzyjemniejszą metodą. Ważne jest też myślę miejsce w którym wykonywany jest zabieg. Ja zawsze świetnie się czuję w salonie Skinlogica we Wrocławiu. Atmosfera przemiła, panie tam pracujące są profesjonalne i uprzejme. To naprawdę pomaga się rozluźnić, szczególnie przed pierwszym zabiegiem.
Eizzy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Eizzy » 29 gru 2017, 23:04

Również uważam, ze depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą usuwania niechcianych włosków. Ja korzystałam z usług gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej http://gorlickakruk.pl/ . Depilacja była praktycznie bezbolesna, a efekt po serii zabiegów wspaniały. Myślę, że nie ma sensu się męczyć i wydawać pieniędzy na maszynki do golenia. :)
Ostatnio zmieniony 08 sty 2018, 16:04 przez Eizzy, łącznie zmieniany 1 raz.
jjusti18
Level 1
Level 1

Postautor: jjusti18 » 05 sty 2018, 08:44

Ja dotychczas goliłam się standardowo maszynką do golenia, ale ostatnio znalazłam artykuł https://www.bomi.pl/ranking-depilatorow ... ch-modeli/ i zapoznałam się tutaj bliżej z urządzeniem jakim jest depilator. Myślę, że teraz wypróbuję właśnie taką metodę golenia.
nieabdul
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: nieabdul » 08 sty 2018, 11:19

Moja żona była na depilacji laserowej Vectus na pachy (zamierza też iść na nogi jak uzbiera kaski troszkę) ale bardzo sobie chwali, zresztą ja sam widzę efekty. Tutaj macie linka: http://vectusgdansk.pl/depilacja-laserowa-pach/
Roxi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Roxi » 21 sty 2018, 08:34

Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.
kreatywny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreatywny » 25 sty 2018, 09:31

Laser oczywiście będzie najskuteczniejszy. Tak przynajmniej mówi mój znajomy. Współpracuje z jednym super salonem kosmetycznym. Pytałem go ostatnio o sprzęt, to powiedział, że taki laser z wyższej półki, który naprawdę potrafi zdziałać cuda, kosztuje mnóstwo pieniędzy. Wiecie, jak sobie radzą mniejsze salony? Wypożyczają lasery. Same sprawdźcie na http://wypozyczlaser.pl/. Ja sobie nie zdawałem sprawy, że taki laser można wypożyczyć. Prawie, jak auto...
mateuszdebowski93
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mateuszdebowski93 » 07 lut 2018, 12:59

Jaki znacie najlepszy czy też najbardziej polecany krem do depilacji dla kobiet? Chciałbym kupić mojej żonie zestaw kosmetyków, ale nie wiem jaki wybrać. Proszę pomóżcie!
suterena
Level 1
Level 1

Postautor: suterena » 11 lut 2018, 10:32

Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”