Najciekawsze trendy tego roku

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: bella91 » 30 lis 2018, 19:14

Jeśli chodzi o najmodniejszy w tym sezonie kozaki to przed zakupem warto zajrzeć na http://saharashoes.pl/obuwie-damskie/ko ... ty-na-zime To strona na temat modnych butów dla kobiet. Można tam znaleźć wiele cennych porad. Ja właśnie przymierzam się do zakupu kozaków za kolano.
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:54

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: Witkarrek » 14 gru 2018, 08:45

Na pewno zauważyliscie ze coraz większą wagę przywiązuje się do skarpetek. Zauważyłem że nawet faceci ubierają kolorowe skarpetki, skarpetki w kroki, różne wzory, a nawet dwie różne skarpetki. Sam nawet parę takich kompletów mam. Sklep http://fabrykaskarpet.pl proponuje wiele ciekawych propozycji, może przed świętami tak akurat też taki pomysł na prezent komuś się przyda.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: toddler00 » 14 gru 2018, 09:24

Polecam konsultację z osobista stylistka kraków. Jest na bieżąco z najnowszym trendami, a dodatkowo świetnie się z na na modzie. Każdemu doradzi i pomoże dostosować się do najnowszych trendów.
aggy30
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 05 gru 2018, 21:38

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: aggy30 » 02 sty 2019, 18:27

Ostatnio jest szał na BIO, EKO i Matkę Naturę. Wszystkie gwiazdy wklepują w siebie tony kremów o naturalnym składzie i oczywiście deklarują,że tylko w ten sposób oszukują czas. Ciekawa jestem na ile to naprawdę działa? Latka uciekają, co zaczyna być widoczne. Na razie szukam, ale znalazłam sklep polski z kremami naturalnymi Calluna Medica i chyba też spróbuję.
karolajna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 23 sty 2019, 21:08

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: karolajna » 25 sty 2019, 21:59

Moje odkrycie to kosmetyki do makijażu Neo make up. Świetne produkty a makijaże nimi wykonane są piękne i trwałe. Dla mnie teraz to zdecydowanie nr1
Melania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2019, 18:48

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: Melania » 29 sty 2019, 18:50

taka oto ciekawostka w tym roku do włosów grzebień z drzewa neem naturalny, nie niszczy nawet cienkich włosów
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: Meteora » 30 sty 2019, 14:46

Jeśli chodzi o trendy wśród ubrań, to w tym roku moje serce skradły spódnice, zwłaszcza te z wysokim stanem rozcięciami. Są bardzo kobiece.
anusak24
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2018, 16:08

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: anusak24 » 30 sty 2019, 15:17

jak dla mnie największym trendem tego i poprzedniego już rok był i jest akrylożel - ale nie ma się co dziwić, to naprawdę fajna i szybka a do tego trwała metoda przedłużania paznokci :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: monikabert90 » 09 kwie 2019, 13:53

Dla mnie takim odkryciem tego roku był olej Busajna, który zamówiłam sobie na stronie https://ladniepachnie.pl/pl/p/Olej-Busajna/123. Stosuję go na twarz i na miejsca, gdzie pojawiły mi się na ciele rozstępy. Już po kilku tygodniach zauważyłam, że widoczność różnych przebarwień bardzo mocno się zmniejszyła. Skóra jest też ładnie nawilżona i ujędrniona. W porównaniu do innych olejków ten wcale dużo nie kosztuje, wiec polecam wypróbować :)
shoppinglover
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:03

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: shoppinglover » 07 lip 2019, 16:40

Mnie w tym sezonie podobają się wszelkie błyszczące kreacje. Trafiłam na fajny artykuł ze zdjęciami z wydarzenia TVN, gdzie Marta Tomczak cekinowa sukienka i ogólnie cała jej stylizacja była po prostu świetna. Chętnie sama sprawiłabym sobie taką kieckę. Wiecie może, gdzie taką dostanę?
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Najciekawsze trendy tego roku

Postautor: Mateo 77 » 21 lip 2019, 08:17

Faktycznie, przecież dzisiaj i tak większość ludzi kupuje w sieci. Ten trend będzie się utrzymywał, bo to o wiele wygodniejsza i przyjemniejsza opcja. Zresztą wystarczy wspomnieć o takich sklepach jak chociażby elegancka odzież damska cudmoda.pl, by samemu się o tym przekonać. Ja już dawno przerzuciłem się na zakupy internetowe i teraz już za nic bym tego nie zmienił. Świat idzie do przodu, nie warto zostawać w tyle.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość