krem przeciw zmarszczkom

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1

Re: krem przeciw zmarszczkom

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 12:51

Ja słyszałem, że botoks jest znacznie lepszy od kremów na zmarszczki. Jestem ciekawy czy to prawda. :/

daniellozo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: daniellozo » 30 wrz 2017, 20:38

Akurat na walke ze zmarszczkami jest naprawdę sporo sposobów. Nie trzeba ograniczać się do jednego, dzięki czemu efekt może być bardziej i szybciej widoczny. Mimo wszystko zapytałbym się najpierw kogoś, kto rzeczywiście zna się na rzeczy.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ola78 » 18 paź 2017, 10:15

A powiedzcie mi tak naprawdę to działają na Was te wszystkie kremy ? Bo u mnie nie widzę żadnego efektu a kasy puściłam już na to cała masę ... Teraz to chyba zapisze się na jakiś zabieg usuwania zmarszczek bo nie widzę innego rozwiązania. Znalazłam już nawet dobrą klinikę medycyny estetycznej https://www.dr-osadowska.pl/ i zaraz dzwonię umówić się na spotkanie. Zobaczymy co da się z ta moją twarzą zrobić :)
koontownik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koontownik » 25 paź 2017, 11:45

Nie dla każdego kremy przeciwzmarszczkowe będą dobre, a konkretniej nie u każdego zadziałają. Trzeb wtedy sięgnąć po inne środki.
Alki
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alki » 20 lis 2017, 10:21

Oj jak ten czas szybko płynie. Coraz częściej spoglądam na marszczącą się skórę na rękach, a przed lustrem skórę na twarzy. To już nie tylko dobre perfumy, to teraz coraz bardziej chciałoby się ten najlepszy krem, który zminimalizuje te zmarszczki i przebarwienia. Zaczynam coraz bardziej doceniać czas spędzony na dbałości o skórę. Wiem, że będzie coraz gorzej. Przecież organizm się zużywa. Ale choć zminimalizować i spowolnić te zmiany, choć o kilka miesięcy, choć o kilka lat. Od kilku miesięcy stosuje kremy i żele cleadermy, w tym cleaderma Dcb. Nie odmłodniałem ale zmiany widzę, skóra jakby lepiej nawilżona i mniej przebarwień. Jakoś przy tym przebywanie w gronie innych osób zaczyna mi sprawiać coraz większą radość, zwłaszcza jak ktoś jeszcze powie " kwitniesz".... . To bardzo buduje :serce:
Alki
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alki » 22 lis 2017, 13:26

Jak ten czas szybko leci to najlepiej widać po rodzicach. U nas nas też, twarz, dłonie. Zmarszczki, przebarwienia, stany zapalne coraz bardziej uświadamiają nam jak ten czas szybko mija. Ja stosuje do mycia twarzy mydło in collina z nagietkiem. Nawilżam twarz na noc Cleadermą DCB, która pomaga bardzo zwłaszcza przy stanach zapalnych.
KarinaM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KarinaM » 26 lis 2017, 17:58

A co sądzicie o kremach BB? Jestem ciekawa, bo ostatnio trafiłam na kosmetyki koreański i markę SKIN79 i taki produkt https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/17 ... em-bb.html i powiem szczerzę, że jestem miło zaskoczona, że matujący krem ma tyle właściwości, które aktynie działają na naszą cerę. Jeszcze w drogerii internetowej dostaniemy go w naprawdę dobrej cenie, więc jak tylko dostanę od Was jakieś ciekawe opinie, to od razu zamawiam.
KarinaM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KarinaM » 26 lis 2017, 18:00

A co sądzicie o kremach BB? Jestem ciekawa, bo ostatnio trafiłam na kosmetyki koreański i markę SKIN79 i taki produkt https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/17 ... em-bb.html i powiem szczerzę, że jestem miło zaskoczona, że matujący krem ma tyle właściwości, które aktynie działają na naszą cerę. Jeszcze w drogerii internetowej dostaniemy go w naprawdę dobrej cenie, więc jak tylko dostanę od Was jakieś ciekawe opinie, to od razu zamawiam.
szyna
Level 1
Level 1

Postautor: szyna » 28 lis 2017, 14:19

Ja kiedyś czytałam, że te kosmetyki maja dużo silikonów i lubią zapychać pory.
wschodnia5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wschodnia5 » 04 gru 2017, 19:32

Wiele jest specyfików na zmarszczki, ale nie każdemu pomagają. Inną opcją pozbycia się zmarszczek jest usunięcie ich przez zabieg. Można taki zrobić tutaj http://princessacademy.com.pl/zabiegi/m ... marszczek/ Jest to jak najbardziej bezpieczne a efekty są bardzo widoczne.
szyna
Level 1
Level 1

Postautor: szyna » 07 gru 2017, 12:00

Zabieg to dla mnie ostateczność, póki co polecam kosmetyki z Vianka.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Meteora » 15 sty 2018, 11:33

A co myślicie o kosmetykach z kwasem hialuronowym? Słyszałam, ze ta substancja działa tylko jak się ją wstrzykuje, a w kremach nie ma sensu...
Awatar użytkownika
Naturalis
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Naturalis » 25 sty 2018, 23:21

Polecam krem Naturalis Superactive, który zawiera śluz ślimaka. Jest on źródłem kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry, a co za tym idzie redukują zmarszczki. Skład kremu uzupełniliśmy o kompleksy Vitasource i Timecode, dzięki którym również skóra staje się bardziej jędrna.

http://naturalis-sklep.produktynaturalne.pl/product/naturalis-superactive-krem-ze-sluzem-slimaka-dzien-noc
Obrazek
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 05 lut 2018, 15:28

Ja mam bardziej przewalone, mam skórę atopową, muszę przede wszystkim bardzo o nią dbać, ale na szczęście mam dobre kosmetyki z atopis.pl one są bardzo łagodne i dostosowane do mojej skóry. Fajnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia, według mnie są super nawet dla osób z normalną cerą.
pawi
Level 1
Level 1

Postautor: pawi » 05 lut 2018, 21:51

Wybór kosmetyków to wcale nie prosta sprawa, każda skóra jest inna i trzeba wiedzieć czego potrzebuje, w dużym stopniu opisane jest to na blogu http://www.kobiecymokiem.pl/drogerie-ko ... kosmetyki/ możesz tam tego poszukać

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”