jakie polecacie maseczki nawilżające?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
kaajt
Forumowicz
Forumowicz

Re: jakie polecacie maseczki nawilżające?

Postautor: kaajt » 17 paź 2017, 14:11

Odkryłam ostatnio rosyjską firmę Babuszka Agafia. W swoim asortymencie posiadają właśnie świetne maseczki do twarzy na różne rodzaje skóry o różnych właściwościach. Aktualnie ich używam i jak narazie jestem zadowolona. Mam bardzo suchą skórę, zniszczoną makijażem, więc dłuuugo szukałam czegoś co mi fajnie nawilży cerę. Ja zamawiałam z Puderka, www.puderek.com.pl bo mają dobre ceny :) Może też wypróbuj, a nóż też Ci się spodobają :)

KarinaM
Level 1
Level 1

Postautor: KarinaM » 01 gru 2017, 23:37

Jeśli chodzi o maseczki do twarzy, które intensywnie nawilżą Twoją cerę, to na pewno wypróbuj aloesowej https://puderek.com.pl/maseczki-do-twar ... 300-g.html . Aloes ma właściwości kojące, ale także, intensywnie nawilża i poprawia kondycję cery. W drogerii internetowej taka maseczka jest naprawdę w korzystnej cenie, poza tym opakowanie starczy Ci spokojnie na wiele razy.
Awatar użytkownika
dziewczyna_supermana
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dziewczyna_supermana » 04 gru 2017, 16:15

A jakie polecacie maseczki nawilżające i oczyszczające przy okazji? Najczęściej korzystam z Ziaji z szarej glinki, ale może znalazłaby się jakaś lepsza alternatywa.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 04 gru 2017, 17:15

Ja stosuję czystą, białą glinkę. Przy okazji łagodzi też podrażnienia.
szyna
Level 1
Level 1

Postautor: szyna » 07 gru 2017, 12:00

Ja raczej rzadko takie maseczki stosuję.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mariolaGT » 31 sty 2018, 17:22

Bardzo popularne są maseczki do twarzy, tutaj znalazłam ranking takowych https://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking ... acji/2919/ Moja przyjaciółka regularnie stosuje maseczki ma bardzo ładna cerę na twarzy, zero porów, gładka i sprężysta skóra. Warto się nad tym poważnie zastanowić i dobrać najlepszą dla siebie.
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 12 lip 2018, 09:48

Kupne maseczki są bardzo drogie. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest robić domowe. Tutaj: https://forwoman.pl/maseczki-diy-do-twarzy-przepisy-na-domowe-maseczki/ znajdziecie gotowe przepisy. Tanie, eko i proste w przygotowaniu.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”