Męska uroda zaczyna się na włosach

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
kraczo
Level 2
Level 2

Re: Męska uroda zaczyna się na włosach

Postautor: kraczo » 23 wrz 2018, 15:43

Na to jak wyglądamy ma wpływ bardzo dużo rzeczy, dbanie o siebie nie jest takie proste jakby mogło się wydawać, dlatego jeżeli chcesz to zrobić, to warto czytać takie blogi jak https://www.uroda.info.pl/szpinak-smacznie-i-zielono/
powerba
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: powerba » 14 lut 2019, 14:37

Świetny tytuł. Chyba faktycznie coś w tym jest. Mój mąż również przywiązuje wagę do włosów i powiem wam, że wygląda świetnie z taką fryzurą i troszkę zapuszczoną brodą. Oczywiście gdyby nie sprawdzony barber i regularne trymowanie brody, to efekt nie byłby tak genialny. A wasi mężowi chodzą do fryzjerów?
monikabert90
Level 3
Level 3

Postautor: monikabert90 » 24 kwie 2019, 12:28

Mój mężczyzna bardzo dba o swoją fryzurę, chyba nawet bardziej niż ja o swoją :) Regularnie odwiedza dobrego fryzjera, a oprócz tego stosuje bardzo fajne pasty do stylizacji włosów (link). Nie ukrywam, że czasami nawet mu je podbieram, bo mają naprawdę rewelacyjne zapachy i bardzo ładnie utrwalają fryzurę :)
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sabinkaduchess » 25 kwie 2019, 10:47

No i broda też powinna być zadbana, bo to dla mnie integralna część włosów ;) Dlatego cieszę się, że mąż tak chętnie używa swojego trymera babyliss i regularnie przycina brodę.
MarcinM
Level 1
Level 1

Postautor: MarcinM » 22 maja 2019, 13:46

Jak najbardziej zgadzam się, dlatego warto dbać na co dzień o jakość swoich włosów, ale dodatkowo jeżeli ktoś przykłada do tego dużo uwagi i bardzo się tym interesujecie i chcieliby zajmować się barberingiem to polecam sprawdzić http://szkolabarberska.pl która przygotowuje kursy dla osób początkujących, czyli od zera ale i dla tych którzy chcą ponieść swoje kwalifikacje czyli "BARBERSKI SET". Zdecydowanie polecam sprawdzić, ponieważ to jedni z najlepszych specjalistów w Warszawie, którzy naprawdę mogą Was w tym wiele nauczyć.
szpianka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szpianka » 29 maja 2019, 21:11

Tutaj macie ranking męskich szamponów do włosów: https://rycynowy.pl/szampon-dla-mezczyzn-ranking/ oczywiście wszystkie propozycje są całkowicie naturalnie. Mój facet stosuje szampon do włosów z olejem z awokado i serio jego włosy są w dużo lepszym stanie niż były. Teraz się zastanawia czy testować inne czy pozostać przy tym co jest.
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pieknyolek » 30 maja 2019, 13:33

Moim zdaniem na paznokciach.

https://satin.pl/wasze-opinie/
kalinka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kalinka » 15 cze 2019, 21:59

facet musi fajnie i schludnie wygladac, moj regularnie odwiedza fryzjera i uwielbiam w nim to :) w Figaro w Warszawie maja strzyzenie meskie w bardzo dobrej cenie ;) zawsze fajnie wyglada po wyjsciu od nich
Werka123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Werka123 » 23 lip 2019, 06:05

Każdy mężczyzna powinien dbać o swój wygląd. Nie tylko o włosy ale również o twarz. Mój mąż brodacz poświęca trochę czasu na codzienną pielęgnację zarówno brody jak i twarzy. Używa kosmetyków marki Masveri, które znalazłam dla niego w Rossmann. Co najważniejsze mają dobry skład.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 24 lip 2019, 19:41

Jak najbardziej, dlatego może warto pomyśleć nad ciekawym kursem, który umożliwi Wam zdobycie nowych kwalifikacji oraz umiejętności w zakresie barberingu jak https://szkolabarberska.pl/ Polecam sprawdzić, bo można uzyskać mnóstwo wiedzy oraz praktycznych umiejętności od topowych specjalistów, którzy zajmują się tym od lat i do tego znają najnowsze techniki starzenia oraz stylizacji.
niki
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: niki » 29 lip 2019, 21:45

Ale przecież po kursie moj facet sam się nie ostrzyże
firaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: firaa » 30 lip 2019, 11:00

dokłądnie
jasiepytamo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jasiepytamo » 09 paź 2019, 12:11

Zawsze miałem buje włosy jednak po skonczeniu 40 lat pojawił się problem z wypadaniem włosów. Długo borykałem się z łysieniem. Pomogła mi dopiero specjalistyczna kuracja przeciw wypadaniu włosów - https://sklep.centrumzdrowegowlosa.pl/a ... x10ml.html. Stosuje ją do tej pory. Efekt widoczny już po pierwszym miesiącu. :ok:
Awatar użytkownika
ybrekke
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ybrekke » 21 paź 2019, 21:57

Najgorzej jak mężczyzna zaczyna łysieć przed 30 :D
Bartek8989
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Bartek8989 » 25 paź 2019, 10:18

Ciężko się nie zgodzić. Dobra fryzura i każdy z nas wygląda o niebo lepiej. Podstawą jest fryzjer, który pomoże nam dobrać dobrą fryzurę do kształtu twarzy. Później trzeba już radzić sobie samemu. Warto dbać i pielęgnować włosy. Polecacie jakąś markę? U mnie aktualnie góruje Masveri. Bardzo jakościowe produkty ale może macie też coś innego godnego polecenia?

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”