Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
GosiaZosia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2018, 16:14

Re: Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Postautor: GosiaZosia » 29 kwie 2018, 16:32

Kosmetyki mają na nas naprawdę bardzo duży wpływ, szkoda, że tak niewiele osób to zauważa i o tym wie... Na szczęście ja jestem w pełni świadomą kobietą i korzystam tylko z naturalnych kosmetyków marki Orientana. Nie mają żadnych parabenów i sztucznych substancji, właśnie dlatego postawiłam akurat na nie.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Re: Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Postautor: Apolityczny » 10 cze 2018, 11:33

Dlatego jestem zdania, że powinniśmy być bardziej świadomi co nakładamy na ciało. To bardzo ważne, drugiego już nie dostaniemy więc trzeba o nie dbać i to bardzo. Ja mogę polecić z doświadczenia kosmetyki https://www.mustela.pl , mają świetny skład, są bezpieczne już dla maluszków. Każdy z nas powinien mieć markę zaufaną, która będzie chroniła nasze ciało a nie szkodziła mu.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Postautor: szyna » 12 cze 2018, 16:42

Zależy jakich kosmetyków używamy. Naturalne z reguły są lepsze, jednak warto czytać składy.
goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 06 lip 2018, 13:28

Re: Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Postautor: goralkaUla » 17 lip 2018, 13:34

Osobiście używam kosmetyków, które polecają mi Panie po wizycie w salon urody kraków. Są profesjonalne i podchodzą indywidualnie do klienta. Są super ! ;)
ivanex22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2018, 14:33

Re: Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Postautor: ivanex22 » 21 lip 2018, 13:46

Jeżeli poszukujesz właściwych kosmetyków do głowy to zalecamy serwis IvaSklep.pl. Niniejszy serwis online uczyni, że odkryjesz najdoskonalsze materiały do pielęgnacji włosów, jakich wypatrujesz. Renoma produktów to najwyższa grupa. Od kilku latek korzystam wyłącznie z ich usług. Nie znasz IVY to sprawdź na ich sklepie Ivasklep.
majaa862
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:28

Re: Jaki wpływ mają na nas kosmetyki

Postautor: majaa862 » 25 lip 2018, 19:30

Zależy jakie kosmetyki. Te na bazie naturalnych składników są bardziej przyjazne skórze, wiec w miarę możliwości warto wybierać takie. Sklep Tiande ma takie kosmetyki, o prostym, naturalnym składzie.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość