Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Tienna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2013, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Tienna » 08 sie 2013, 14:16

Warto się udać na taki zabieg do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej. Tak jak tu ktoś wcześniej zauważył są różne rodzaje laserów, o różnej sile działania. Moim zdaniem najlepiej oddać się w ręce specjalistów, żeby uzyskać trwałe efekty (a wcześniej pójść do lekarza upewnić się, że nie ma przeciwwskazań).
Martens
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 27 kwie 2011, 11:19
Lokalizacja: wawa

Postautor: Martens » 12 wrz 2013, 16:44

Miałam do czynienia z depilacją laserową po zakupie bonu na parę takich zabiegów. Brak profesjonalizmu i wykonywania testów laser - skóra w większości salonów. Poparzenia i brak dokładności. Tyle pamiętam.
Teraz chodzę na zabiegi epilfree, które dają efekt rzekomo taki jaki powinien dawać laser ( po laserze nie miałam tak dobrego efektu jak po epilfree ).
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Postautor: yaska » 16 wrz 2013, 12:19

Ja nadal podtrzymuję, że na laser szkoda kasy, epilfree daje podobne efekty, jeśli ktoś latem nie mógł zapuścić włosków, to teraz jest na to idealna pora, można do lata zrobić sobie serię zabiegów i latem cieszyć się gładką skórą :)
a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 21 wrz 2013, 19:44

Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Postautor: yaska » 26 wrz 2013, 15:44

Podejrzewam, ze to zależy od miasta, u nas płacę za nogi od kolan w dół 90 zł i to jest już depilacja i epilfree. Takich zabiegów powiedzmy 6-8 jest potrzebne.
a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 29 wrz 2013, 20:46

No to nadal jest to taniej, niż laserem. A to każdy gabinet robi czy są jakieś specjalistyczne?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: saraa » 09 wrz 2015, 09:30

Ja obecnie jestem po kilu zabiegach i powiem Wam,że jestem bardzo zadowolona z efektów. Miałam bardzo duże kompleksy z powodu owłosienia na nogach. Nie wiem czemu ale włosy na główie mam bardzo słabe ale owłosienie na nogach mocne...Tak więc zdecydowałam się na laser.Dobrze sobie poczytałam o poszczególnych laserach i wybrałam się na Palomar Vectus. Nie wiem czy o nim słyszeliście ale obecnie jest to najskuteczniejszy laser w Polsce. Zabieg wykonywałam na Marii Curie SKłodowskiej w Gdańsku. W Clinica Dermatologica. Na stronie znajdziecie kontakt: vectusgdansk.pl . Zabieg wykonywany był przez lekarza . Skanuje skórę przed depilacją.Dzięki temu dokładnie wiadomo gdzie powinna iść wiązka. Jest to wtedy skuteczniejsze.
olenka27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:55

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: olenka27 » 15 wrz 2015, 10:11

Moje doświadczenia z depilacją są raczej pozytywne. Jeśli chodzi o cenę, to niestety niska nie jest, ale warto, bo efekt jest naprawdę super i utrzymuje się bardzo długo. Trochę dolegliwości bólowych jest, ale ja sobie radziłam smarując się kremem swiss medical ze stronki http://naporost.pl i dało się bezproblemowo to ogarnąć. Ogólnie nie wyobrażam sobie już innej formy depilacji.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: trylogia » 15 wrz 2015, 10:48

Ja nie robiłam takiej depilacji. Za to ma ją za sobą moja znajoma i jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Dixiil3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2015, 19:31

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: Dixiil3 » 17 wrz 2015, 14:31

trochę to trwa ale ból jest do wytrzymania. Czerwona skóra przez 3 dni jest minusem ale spokój na dług czas
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: Arkadiusz1 » 21 lut 2016, 02:26

edycja.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2016, 23:22 przez Arkadiusz1, łącznie zmieniany 1 raz.
gadula83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2016, 22:06

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: gadula83 » 28 cze 2016, 22:18

Ja korzystałam z takiej depilacji. Robiłam sobie pachy i okolicę bikini. Koszt nie jest wcale taki duży, a efekty świetne. Pachy mam już gładziutkie i nie potrzebuję, żadnych zabiegów. Jeśli chodzi o bikini to jeszcze kilka się przyda. Biorąc pod uwagę fakt, że zabiegi robi się raz na około 2 miesiące to to na prawdę nie jest aż tak wielki wydatek.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: bella3 » 04 sie 2016, 22:32

Tak naprawdę o depilacji laserowej dowiedziałam się ze stronki http://wsluzbiepiekna.pl/. Zapisałam się na wąsik, bo to był mój największy problem na już. Po 3 zabiegach w odstępach czasu nie widzę żadnych włosków. Bolesność do wytrzymania, cena za wąsik bardzo mała jak na to co zabieg daje. Usuwane miałam włoski laserem Vectus, podobno to jeden z najdelikatniejszych.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: sowbar81 » 20 wrz 2016, 13:03

Mnie dopiero czeka zabieg depilacji laseroweji przyznam się, że trochę się go obawiam. Koleżanki polecają mi ten gabinet, bo podobno jest niemalże bezboleśnie, ale jakoś wciąż mam obawy, mimo, że ich stroma wygląda bardzo profesjonalnie.
Katarinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2016, 15:27

Re: Depilacja laserowa- Wasze doświadczenia

Postautor: Katarinka » 21 wrz 2016, 11:44

Ja mam raczej średnie doświadczenia z depilacją laserową. Byłam na wielu zabiegach, a efekt raczej marny. Zrezygnowałam bo wydałam masę pieniędzy. Niestety pozostała mi maszynka bo moja skóra bardzo źle znosi depilator. Chodziłam na laser light sheer a nie IPL, a włoski i karnację mam modelową do tego rodzaju depilacji. Mam problemy z tarczycą więc może dlatego efekt taki, a nie inny.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość