wypadanie włosów

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: wypadanie włosów

Postautor: Lilka » 10 lis 2017, 09:35

Mnie pomogło stosowanie plastrów dermastic. Przykleja sie je na noc przez dwa miesiące. Zauważalnie wzmacniają włosy i sprawiaja, że te przestają wypadać.
julianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:00

Re: wypadanie włosów

Postautor: julianka » 10 lis 2017, 14:28

mi pomoglo na wypadanie jak podciełam włosy i przestałam je mocno zwiazywac gumką w kucyk, mysle ze to je oslabialo
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: wypadanie włosów

Postautor: jjusti18 » 10 lis 2017, 17:01

U mojego bliskiego zauważyłam mocną łysinę, ponieważ wiem że dla niego wygląd jest bardzo ważny chciałabym dowiedzieć się jak zapobiec wypadaniu włosów. Z tego co przeczytałam to nie ma żadnego sprawdzonego i dobrego preparatu. Natomiast trafiłam na stronę http://about-hair.pl i zastanawiam się czy przeszczep metodą FUE, nie byłby dla niego idealny. A Wy co o tym sądzicie? A może macie inne propozycje?
juras00
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2018, 17:52

Re: wypadanie włosów

Postautor: juras00 » 07 lut 2018, 18:01

Wiele osób decyduje się na różne domowe sposoby a kiedy nie działają zostają różne preparaty. Najczęściej mają dużo biotyny. Od siebie moge polecić tę strone są tutaj najlepsze tabletki na porost włosów. Wiele ludzi jest zadowolonych z ich używania
Ostatnio zmieniony 04 lip 2019, 16:50 przez juras00, łącznie zmieniany 1 raz.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: wypadanie włosów

Postautor: AinEingarp » 08 lut 2018, 13:59

Jakoś nie wierze w działanie takich tabletek. Sama stosuje domowe metody na wypadanie włosów.
mario_szek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2018, 18:08

Re: wypadanie włosów

Postautor: mario_szek » 08 lut 2018, 18:10

Też mam taki problem, a właściwie nie ja, tylko mój syn :( Zaczęły mu strasznie wypadać włoski, ale na szczęście trafiłem na http://megawitaminy.pl/najlepsze-dla-dzieci/ gdzie dowiedziałem się jaki może być powód takiej sytuacji oraz jak temu zaradzić. I udało się nam pokonać tą przypadłość! :)
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: wypadanie włosów

Postautor: Lilka » 24 lut 2018, 22:34

No ja akurat tabletek nie mogę stosować, bo boli mnie po nich żołądek, na szczęście znalazłam świetną alternatywę na włosy - plastry dermastic. Omijają żołądek, ponieważ docierają swym działaniem bezpośrednio do cebulek włosa. Przykleja się je na noc na czoło, albo na kark i taka kuracja trwa dwa miesiące. Naprawdę super sprawa i widać znaczną różnicę! Włosy nie wypadają, są wzmocnione!
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: wypadanie włosów

Postautor: Kasiaaa » 23 mar 2018, 17:51

Też miałam aż tak wielki problem z wypadającymi włosami, że w końcu nie było już za bardzo czego ratować. W końcu zdecydowałam się na zagęszczanie włosów w http://salonalterego.pl/ i jestem bardzo zadowolona
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: wypadanie włosów

Postautor: bella91 » 27 mar 2018, 08:52

Ja słyszałam, ze Grow Ultra zwalcza każdą postać łysienia niezależnie od przyczyny. moze wypróbuj ten preparat? Z tego co widziałam skład jest bardzo dobry i chyba sama sięgnę po ten kosmetyk.
Awatar użytkownika
wlosynaglowie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2018, 11:41

Re: wypadanie włosów

Postautor: wlosynaglowie » 17 kwie 2018, 15:41

Niestety, na niektóre przyczyny wypadania włosów nie ma rady :( Dlatego warto znaleźć źródło problemu, żeby nie tracić pieniędzy na "magiczne" maski, wcierki i tabletki...moja ciocia właśnie bardzo łysieje i nic tego nie jest w stanie przerwać. Dlatego zdecydowała się przestać tym przejmować i jedyne co robi to stosuje zagęszczacz do włosów który idealnie maskuje jej braki we włosach, na czubku głowy.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: wypadanie włosów

Postautor: pawi » 27 sie 2018, 20:11

O włosy trzeba dbać, aby były w jak najlepszej formie, jednak nie musi to być bardzo kosztowne. Można o nie dbać domowymi sposobami, jakie opisane są na http://www.elegans.pl/szampon-na-przetl ... sie-wlosy/
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: wypadanie włosów

Postautor: Pestka » 16 paź 2018, 21:13

nie wiem czy wiecie, ze wypadanie włosow to czesto efekt nieprawidłowej pielęgancji. Jesli suszycie i prostujecie włsoy codziennie to to cebulki mogą się osłabiać i tym samym włosy bedą wypadać. Na poczatek polecam zmiane sprzetów do stylizacji włosów nap na dobre akcesoria babyliss. Ja odkąd zmieniłam suszarkę na taka z regulacja temperatury to moje włosy od razu wygladają lepiej i nie wypadają tak intensywnie jak wczesniej.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: wypadanie włosów

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 16:51

Pół roku temu przeszedłem operację i niestety nie odrosły mi włosy na głowie w miejscu gdzie był zabieg. Zdecydowałam się jakiś czas temu na zabieg przeszczepu włosów metodą Fue i to był bardzo dobry pomysł. Teraz mam zagęszczone miejsce gdzie był zabieg i włosy bardzo ładnie mi rosną. Zabieg robiłem u dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie, polecam bardzo dobry lekarz.
bierendaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2017, 16:36

Re: wypadanie włosów

Postautor: bierendaa » 21 lut 2019, 08:23

Jak widać z każdym problemem można sobie poradzić, wypadanie włosów to też obecnie, w czasach gdy medycyna zawędrowała tak daleko, nie jest większym wyzwaniem. Trzeba tylko trafić na odpowiednich lekarzy, którzy was poprowadzą. Dużo słyszałam o klinice dr Turowskiego Stawiają tam na nowoczesne metody leczenia wypadania włosów oraz przeszczepów metodą Fue. Zobaczcie sobie sami na stronie https://www.drturowski.pl/pl/rezultaty.html rezultaty takich zabiegów.
ozdoba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:45

Re: wypadanie włosów

Postautor: ozdoba » 21 lut 2019, 14:47

Warto do codziennych rytuałów włączyć domowe odżywki do włosów, które nie tylko poprawią ich kondycję ale też optycznie odmłodzą :)

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość