Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Perfumy, Zapachy, Perfumerie Forum: dyskusje, opinie, recenzje: perfumy męskie, perfumy damskie, kosmetyki, wody toaletowe, wody kolońskie.
Migotka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2016, 09:33

Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: Migotka » 06 sie 2016, 15:43

Jaki antyperspirant dla panów długo utrzymuje swój zapach i świeżość pod pachami?Szukam czegoś odpowiedniego dla swojego mężczyzny bo przy takich upałach strasznie się poci a pracuje z ludźmi i jednak ta świeżość jest bardzo ważna.
Greg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 28 gru 2015, 19:36

Re: Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: Greg » 09 sie 2016, 15:51

oł wiem o czym mówisz i co masz na myśli. jestem agentem ds ubezpieczeń i niestety ciągle jestem w koszuli i ciągle były widoczne plamy potu. Póki oczywiście nie przetestowałem http://www.vichy.pl/produkty-kosmetyczn ... p2883.aspx tego antyperspirantu. Trzyma przynajmniej 70h , u niektórych nawet więcej. Można nawet w takie upały pracować.
forsycja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2016, 13:30

Re: Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: forsycja » 26 sie 2016, 13:33

Ja ze swojej strony mogę polecić Ziaję Bloker. Najpierw kupiłam go swojemu mężczyźnie, bo też miał problem z poceniem, a jak zobaczyłam, że u niego działa to sobie też kupiłam ;) Ja się zawsze pociłam, niezależnie od pory roku miałam plamy pod pachami i musiałam się pilnować, żeby rąk do góry nie podnosić :kwasny: Odkąd używam Blokera problem zniknął - nawet w takie upały :) Tu możecie więcej o antyperspirantach Ziai poczytać: https://e-ziaja.com/pl/blog/16_B%C4%85d%C5%BA-aktywna---czuj-si%C4%99-pewnie-.html
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: szyna » 22 wrz 2016, 12:19

Mój znajomy używał Etiaxilu i bardzo sobie chwalił.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: zaton » 11 maja 2017, 13:18

INTENSIV od Hildegard Braukmann - naturalny, daje radę. Psikam rano i przez cały dzień mam święty spokój. A jednak bywało, że po godzinie w pracy daleko mi było do komfortowego samopoczucia ;(
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: niebieskiorzel » 26 maja 2020, 23:15

Mój narzeczony też miał bardzo duże problemy z nadpotliwością :/ Przetestował naprawdę wiele produktów zanim znalazł taki, który w pełni mu odpowiada. Od dłuższego czasu stosuje etiaxil, możecie sobie o nim poczytać na https://etiaxil.pl/ :) Muszę przyznać, że to naprawdę skuteczny produkt. Rafał stosuje go bodajże raz na 4 dni i dzięki temu w ogóle nie widać u niego mokrych plam pod pachami! A miał z tym naprawdę duży problem. Dobrze, że są jeszcze skuteczne antyperspiranty na rynku :D
AngryBird
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 17 lis 2020, 21:23

Re: Antyperspirant dla niego -który najlepszy?

Postautor: AngryBird » 26 maja 2021, 23:28

Mój partner od długiego czasu stosuj antyperspiranty i dezodoranty Axe, są w dobrej cenie, jest z czego wybierać, po jakimś czasie zmienia sobie zapach żeby się nie znudzić :)

Wróć do „Perfumy, Zapachy, Perfumerie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość