Najlepsza w składzie karma dla chomika

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Najlepsza w składzie karma dla chomika

Postautor: miastowy » 03 lut 2019, 10:21

Mam chomika dżungarskiego i nie wiem czym go karmić. Vitapol jej nie smakuje. Wiecie jaka karma byłaby dla niej najlepsza? Teraz karmię ją taką gorszą karmą ze sklepu i niedawno dowiedziałam się że jest niezdrowa, pomożecie?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Najlepsza w składzie karma dla chomika

Postautor: saraa » 05 lut 2019, 12:39

Karma na wagę jest zwykle troche gorsza jakościowo od karmy gotowej. Z uwagi na to, ze karma gotowa jest lepiej zbilansowana i jest jeszcze wzbogacona witaminami. Monotonna dieta, która nie jest dostosowana do potrzeb chomika może doprowadzić do objawów chorobowych: apatii, senności, braku chęci do zabaw. Dobra karma dla chomika sprawi, że zwierzę będzie ożywione, pełne sił i ciekawe świata. Pełnowartościowe jedzenie gwarantuje radość i długie życie zwierzęcia. Najlepiej jest zainwestować w różnorodną karmę.
https://flogard.pl/gryzonie/karma-dla-gryzoni.html

Polecam zajrzeć sobie do tego sklepu. W sklepie powinni doradzić co do konkretnej firmy karmy dla gryzonia.
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:35

Re: Najlepsza w składzie karma dla chomika

Postautor: Revolution » 29 maja 2019, 16:09

Chomiki to bardzo trudne zwierzątka :( Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć coś. Swoją drogą, jeśli interesujesz się gryzoniami, może wiesz coś o tym, czy szelki dla świnki morskiej są ok czy nie? Bo znajomi twierdzą co innego niż ja.. :cisza:
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Najlepsza w składzie karma dla chomika

Postautor: jankamor » 31 maja 2019, 22:44

Może jakiś granulat?

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość