Dieta pudełkowa.

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: trylogia » 08 maja 2019, 12:35

Dzięki diecie łatwiej zapanować nad tym, czy się dostarcza organizmowi wystarczającej ilości białka.
Awatar użytkownika
Kwiatuszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Kwiatuszek » 08 maja 2019, 18:23

Dieta pudełkowa zazwyczaj stosowana jest wtedy, gdy chcemy schudnąć. Uważajcie więc na skład produktów, które otrzymujecie. Nie tak dawno została dowieziona mi lemoniada, słodzona aspartamem, który jest bardzo szkodliwy dla naszego organizmu https://vitalia.pl/forum22,463321,0_Slodzik-i-jego-efekty-uboczne.html czytając artykuł pisany przez specjalistów dowiecie się więcej.
Natuszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2019, 19:00

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Natuszka » 13 maja 2019, 20:36

U mnie koniecznością jest dieta bez laktozy, ale niestety nie mam czasu na gotowanie i pomyślałam, że zdecyduje się na catering. Czy ktoś z Was kojarzy ten - https://lightcatering.pl/product/light-no-lactose/ - znajomy polecił mi ich usługi, ale zanim się zdecyduje chcę mieć pewność, że rzeczywiście warto ;)
Melvina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 02 paź 2018, 21:22

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Melvina » 16 maja 2019, 17:53

Też zastanawiam się nad taką opcja. Jak do tej pory nie za bardzo umiem sobie poradzić z problemem jakim sa u mnie zbędne kilogramy. Myślę, że taka dieta proponowana przez https://www.kuźnia-zdrowia.pl powinna najlepiej się sprawdzić. W Kuźni Zdrowia możecie liczyć na dietę pudełkową dostaraczą do was do domu, lub też do waszego miejsca pracy. Warto przemyśleć takie skuteczne rozwiązanie jeżeli chodzi o odchudzanie.
Awatar użytkownika
Achilles
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 05:31

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Achilles » 20 maja 2019, 05:54

No mi osobiście wydaje się, że najlepsze diety pudełkowe są odpowiednie tutaj. Już kilku moich znajomych skorzystało z tej bezkonkurencyjnej oferty.
rumcajs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:30

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: rumcajs » 26 maja 2019, 17:56

Rozpoczynam niedługo dietę ketogenną i szukam ciekawych pomysłów na dania spełniające jej założenia. Dużo pracuję, więc dobrze by było, żeby były, to produkty, które można spakować w pudełko i zabrać do korporacyjnej lodówki. Znalazłem nawet sklep internetowy marketbio w którym można kupić taką niestandardową żywność. Praktycznie wszystko jest bio i ekologiczne, więc można z tego stworzyć wiele zdrowych i ciekawych potraw.
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Oliwkaaa » 03 cze 2019, 14:33

Dla mnie taka dieta to super opcja. Nie muszę martwic się gotowaniem a tym samym zakupami;) Zamawiam jedzenie z Wygodnejdiety i dzięki nim jem zdrowo, smacznie i syto;)
pip85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:47

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: pip85 » 04 cze 2019, 14:52

Dieta pudełkowa nazywana jest też cateringiem dietetycznym lub fit cateringiem. Polega na tym, że zamawiamy jedzenie z firm cateringowych, które przywożą gotowe dania w pudełkach, o wybranej przez nas porze. Można wybrać trzy, cztery albo pięć posiłków dziennie.

Dania przygotowywane są na podstawie wskazań dietetyka - według potrzeb konkretnej osoby. Najczęściej korzystają z tej diety osoby chcące zgubić zbędne kilogramy lub utrzymać wagę. Posiłki są niskokaloryczne i prawidłowo zbilansowane, a menu urozmaicone. Zawierają wszystkie potrzebne składniki odżywcze: białko, węglowodany, witaminy i minerały.
kojot1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2017, 15:00

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: kojot1 » 05 cze 2019, 14:04

U mnie Wygodna Dieta wiedzie prym jeśli chodzi o catering dietetyczny. Zamawiam dietę wegetariańską, całość jest idealnie dopasowana do moich potrzeb. Tak naprawdę jem to co lubię, a przy tym wszystko jest dobrze zbilansowane. Szczerze polecam!
Kondzior
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2019, 21:38

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Kondzior » 05 cze 2019, 21:41

Ja od dłuższego czasu korzystam z cateringu dietetycznego. Przetestowałem kilka firm i aktualnie wybrałem Fitness Catering. Świeże, smaczne i fajnie skomponowane posiłki, cenowo tez wychodzi całkiem spoko ;)
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: Karolina22 » 19 cze 2019, 14:20

KamaKamra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:39

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: KamaKamra » 19 cze 2019, 18:42

Ja nie wyobrażam już sobie dnia bez cateringu dietetycznego szczerze mówiąc :D Korzystam z Wygodnej Diety, zamawiam dietę sportową - do mojego trybu życia nadaje się idealnie :)
kaskagrudzien
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, 17:25

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: kaskagrudzien » 23 cze 2019, 17:40

ja zamawiam od wygodnadieta i bardzo sobie chwale. posiłki na czas, smaczne i w dobrej cenie.
KamaKamra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:39

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: KamaKamra » 24 cze 2019, 23:00

To widzę mamy podobnie! Też uwielbiam Wygodną ;) Na jaką opcję się zdecydowałaś? :)
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Dieta pudełkowa.

Postautor: jjusti18 » 25 cze 2019, 09:21

To jak to jest z tą dietą pudełkową? Polecacie czy też nie? Bo w moim otoczeniu już kilka osób zaczęło korzystać z usługi cateringu dietetycznego https://www.fitapetit.com.pl i bardzo sobie chwalą ich posiłki. Ponoć są zróżnicowane, odpowiednio dopasowane kalorycznie i według potrzeb danego klienta. Dlatego sama zaczęłam się zastanawiam czy nie zdecydować się na taką dietę pudełkową...

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość