jedzenie na szybko

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Fransiiscas2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:58

Re: jedzenie na szybko

Postautor: Fransiiscas2 » 01 maja 2018, 14:58

Eee jedzenie daje tyle przyjemności, ze szkoda jeść na szyko :D Bardzo lubie obiady miesne, nie za bardzo lubie ziemniaki ale to nie wielka szkoda:D Mozna zjesc bardzo dobrze i zdrowo tak jak piszą na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/po ... o-zdrowie/ obiad z dodatkiem kaszy i oczywiście warzyw. Te mają wiele bardzo dobrych składników i witamin :)
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:23

Re: jedzenie na szybko

Postautor: Roarrra » 04 maja 2018, 13:48

Ja to również staram się długo sidziec w kuchni i zawsze coś fajnego przygotować do jedzenia, to samo jest w sumie z deserami po obiedzie:) Jakies dobre ciacho zawsze musi być na stole. Z blogiem https://www.sklep.savpol.pl/blog/jaki-t ... ielic.html zawsze coś fajnego wykombinuje.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: jedzenie na szybko

Postautor: Ela78 » 24 maja 2018, 17:18

Też mam takie podejście że najlepsze jedzenie na szybko to pizza. Czasem nie chce mi się ugotować bo bywa że wracam z pracy wieczorem , więc stanie przy garach nie uśmiecha mi się. Dlatego też zamawiam pizze ale w mojej ulubionej pizzerii http://katowice.pizzerianocna.pl/#pizzamenu . I wtedy mam obiad gotowy :D Zresztą u nich pizza jest bardzo dobra i sosy też, dlatego mogła bym jeść codziennie chociaż wiem że to nie zdrowe.
kasiaLesniewska85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2018, 10:31

Re: jedzenie na szybko

Postautor: kasiaLesniewska85 » 25 maja 2018, 12:22

Jeśli jestem akurat na mieście to moim numerem jeden jest tortilla. Pizze często zamawiam kiedy jestem w domu.
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: jedzenie na szybko

Postautor: PaulinkaMik » 25 maja 2018, 20:48

Mnie własnie zgubiło takie jedzenie na szybko i jedzenie przed snem miałam napady głodu wieczorem i przez to sporo przytyłam. Dopiero dietetyk Michał Wrzosek mi uświadomił dlaczego tak jest i jak powinnam zacząć się odżywiać. Teraz o wiele lepiej się czuje, sylwetka też sie lepiej prezentuje. Warto zadbać o siebie :)
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: jedzenie na szybko

Postautor: agaa » 28 maja 2018, 08:35

Jest wiele dań, które można przygotować na szybko i wcale nie musi to być pizza z dostawą. Zresztą taka pizza też nie pojawia się u nas w domu w 10 minut. A w pół godziny (a nawet w 15 minut) można przygotować sobie normalny posiłek. U mnie na taką "czarną godzinę", kiedy wracam późno ratunkiem jest kasza kuskus i warzywa na patelnię. I to jest posiłek do przygotowania w 10 minut. Lubię szukać takich szybkich przepisów i sama sobie przygotować posiłek. Ostatecznością również mogą być pierogi, które bardzo lubię :)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: jedzenie na szybko

Postautor: trylogia » 29 maja 2018, 21:30

Na szybko to najlepiej mieć catering dietetyczny. Niestety to sporo kosztuje.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: jedzenie na szybko

Postautor: jankamor » 30 maja 2018, 11:41

Ile najdłużej trzeba czekać na taką pizze?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: jedzenie na szybko

Postautor: igam » 06 cze 2018, 20:54

Jak mam mało czasu aby coś przygotować, zawsze kombinuję z makaronem. Teraz już pojawia się coraz więcej sezonowych warzyw a więc i wachlarz pomysłów coraz szerszy.
Aubus378
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:02

Re: jedzenie na szybko

Postautor: Aubus378 » 07 cze 2018, 09:20

Pizza to klasyk i zawsze można ją zjeść :D Gdy jestem głodny zamawiam często chińszczyznę bądź tajskie jedzenie. Smaczne są też szybkie kubki z jedzeniem azjatyckim (typu wołowina wasabi itp.).
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: jedzenie na szybko

Postautor: bella91 » 07 lip 2018, 08:30

Nie ma co jeść byle czego. Wiadomo że to oszczędność czasu ale czy zbawi Cię 30 minut w kuchni? Samodzielnie możesz przygotowac naprawdę świetne dania np z https://cookingbox.pl/kategoria-produkt ... francuska/ Ja tam znalazłam przepsy z kuchni francuskiej i włoskiej. Lubię gotowac i smacznie jeść a możliwość zamówienia boxa z potrzebnymi składnikami jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Kiedyś jadłam na szybko ale odbiło się to na moim zdrowiu i wyglądzie.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, 10:51 przez bella91, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kario
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2017, 09:26

Re: jedzenie na szybko

Postautor: Kario » 11 lip 2018, 10:27

Jedzenie na szybko, a w dodatku pizzy, jest co najmniej nierozsądne. Łatwo można w taki sposób nabawić się poważnych problemów zdrowotny, które mogą mieć różne skutki. Jeśli kompletnie nie ma ktoś czasu na przygotowywanie posiłków każdego dnia, to zdecydowanie lepiej zrobi stawiając na catering dietetyczny. 5 solidnie przygotowanych posiłków zabrać można ze sobą nawet do pracy, więc jak najbardziej polecam stronkę https://www.wygodnadieta.pl/ - można na niej dowiedzieć się dużo więcej na temat cateringu. ;)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: jedzenie na szybko

Postautor: trylogia » 11 lip 2018, 13:52

Jedzenie na szybko to nigdy nic dobrego. Warto mieć w domu jakieś potrawy do podgrzania.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2018, 19:20

Re: jedzenie na szybko

Postautor: AndziaL » 18 lip 2018, 19:35

Taki catering to świetne rozwiązanie dla ludzi zabieganych;) Sama zamawiam z Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. Jedzenie mają smaczne, zdrowe i świeże, posiłki apetycznie podane i zawsze dostarczone na czas.
kreo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 07 gru 2017, 18:34

Re: jedzenie na szybko

Postautor: kreo » 19 lip 2018, 13:52

My jemy zawsze na szybko i mega smacznie. Mam do tego odpowiednie podejście. Zawsze jak robimy jakiś lepszy posiłek na dłużej, to dorzucamy do niego jakieś konserwanty czy inne substancje, które pomogą im przetrwać trudny czas. Ostatnio zamówiliśmy substancje żelujące na stronie https://sklepagnex.pl/pl/c/Substancje-z ... czajace/41 - są naprawdę rewelacyjne, a jedzenie smakuje wybornie!

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość