Coach a dieta

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 01 lut 2018, 14:09

Coach a dieta

Postautor: mart_dyskutantka » 28 lut 2018, 13:53

Podobno na dietę pomaga coaching online :szok: Coach to taki trener, więc może motywuje i uczy jak zacząć jeść zdrowo i o siebie dbać?
Widzę że ta pani przyjmuje też stacjonarnie coaching bielsko - sama nie wiem czy lepiej online czy stacjonarnie... akurat do Bielska mam nawet blisko ale może online będę się miej wstydziła... Jestem bardzo otyła i wstydzę się o tym mówić, więc face to face moze być mi truddno :niepewny:
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Coach a dieta

Postautor: pawi » 16 maja 2018, 00:05

Teraz, jakoś od roku sporo się ruszam i czuję, że daje mi to masę energii i zaczyna mnie coraz bardziej wciągać. Początki są najtrudniejsze, jednak z http://www.fabrykafigury.pl/fit-batony-po-treningu/ to też nic aż tak strasznego.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Coach a dieta

Postautor: szyna » 17 maja 2018, 09:23

Po co od razu coach? Wystarczy dietetyk i więcej ruchu.
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: Coach a dieta

Postautor: PaulinkaMik » 20 maja 2018, 09:23

Wydaje mi się że wielu osobom jest po prostu łatwiej jak ich ktoś motywuje i dostają od tej osoby przysłowiowego "kopa". Ja mam wykupioną bardzo skuteczną dietę Michała Wrzoska ale to że on z tobą rozmawia, tłumaczy, dopinguje też wiele daje :) taki dietetyk i trener to w sumie skarb i ciesze się że na niego trafiłam. Zwłaszcza że kilogramy lecą a ja nie odczuwam w ogole diety, nie chodzę głodna i niczego mi nie brakuje
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Coach a dieta

Postautor: jankamor » 30 maja 2018, 11:43

Czasami by mi się przydał, ktoś kto mnie przypilnuje :)
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Coach a dieta

Postautor: gregorekrk » 15 paź 2018, 11:38

Chciałem wprowadzić w swoim życiu zmianę, więc nawiązałem współpracę z coach częstochowa. Trener posiada ze mną bieżący kontakt i wspiera w trudnych dla mnie chwilach. Uważam, że każdemu przyda się ktoś taki jak on :ok:
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Coach a dieta

Postautor: Syriusz » 22 paź 2018, 10:38

Słowo coach nie wywołuje u mnie zbyt pozytywnych emocji. Raczej nie potrzebuję w życiu kogokolwiek, kto miałby mi mówić jak mam żyć i każdego dnia postępować. Jeśli ma ktoś problemy z pozbyciem się nadwagi, to powinien skontaktować się z dietetykiem lub zamówić catering dietetyczny, z którym zdecydowanie łatwiej można pozbyć się nadmiaru kilogramów.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Coach a dieta

Postautor: Meteora » 23 paź 2018, 15:04

Mam alergię na wszelkiego rodzaju kołczy, wolę sama się mobilizować. A jeśli chodzi o siłownię, to najczęściej wybieram zajęcia grupowe i niepotrzebny mi indywidualny trener.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość