Dieta makrobiotyczna

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Dieta makrobiotyczna

Postautor: wschodnia5 » 15 lut 2018, 22:43

Zastanawiam się, jak szybko można schudnąć. Diet w internecie jest mnóstwo, sposobów na zmniejszenie apetytu również. Jak wam udało się schudnąć? Poradzicie coś? Ciekawa jest dieta makrobiotyczna. Stosowaliście ją może? Warto spróbować w ten sposób zrzucić kilogramy?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Dieta makrobiotyczna

Postautor: igam » 16 lut 2018, 19:56

Dieta jest oparta na produktach naturalnych, dużo pełnych ziaren, ale dla mnie osobiście zbyt restrykcyjna. Stosowałem przez 2 mies. pod okiem specjalisty z Łodzi. Niestety nie moglem jeść nawet wielu ulubionych warzyw i owoców- zaleciła wyłącznie sezonowe. To prawda że to właśnie one mają najwięcej wartości, niemniej jednak szybko mi zabrakło winogron, pomidorów, papryki w menu...
PaulinkaMik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2017, 12:05

Re: Dieta makrobiotyczna

Postautor: PaulinkaMik » 20 maja 2018, 09:25

Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby schudnąć na stałe :) ale jak chcesz to szybką i skuteczną dietę u Michała wrzoska możesz sobie wykupić. Przepisy sa na prawdę nie skomplikowane i nie drogie jak to w niektórych dietach bywa. A że masz zapewnione wszystkie składniki pod siebie, no bo to wszystko jest wyliczone to organizm też lepiej funkcjonuje. U mnie lecą kilogramy a ja mam coraz więcej energii
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Dieta makrobiotyczna

Postautor: jankamor » 30 maja 2018, 11:43

Nic nie wiem o tej diecie, czy jest skuteczna?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Dieta makrobiotyczna

Postautor: igam » 31 sie 2018, 14:30

Nie wiem, ale uważam że dieta odchudzająca powinna być indywidualnie dobrana dla danej osoby:)

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość