Join Shield na stawy - skuteczne? pomaga? - Wasza opinia

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Awatar użytkownika
Monia123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2021, 08:24

Join Shield na stawy - skuteczne? pomaga? - Wasza opinia

Postautor: Monia123 » 01 paź 2021, 13:00

Cześć kochani

Po dłuższej przerwie wróciłam do mocniejszych treningów i chodzenia po górach. Niestety pojawił się też problem w postaci bolących stawów! Nie jest to ból, który wykluczyłby mnie całkowicie z aktywności fizycznej jednak potrafi utrudnić życie ! W necie natrafiłam na suplement CambioLabs Joint Shield w kapsułkach ( co ważne bo proszków nie mogę przełknąć ), ktoś z Was kiedyś to suplementował? ewentualnie co polecacie? może coś innego?

Pozdrawiam Monia !
Ostatnio zmieniony 05 paź 2021, 13:34 przez Monia123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Silny69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:54

Re: Join Shield na stawy - skuteczne? pomaga?

Postautor: Silny69 » 01 paź 2021, 14:30

Hej Monia ! kupuj nie zastanawiaj się ! produkt bardzo dobry ! super zbilansowany skład i co najważniejsze spora dawka MSM'u ! suplementowałem to już kilka razy i zawsze bardzo pomagało ! skuteczne nie drogie i wydajne! no i zaleta dla Ciebie, że w kapsułkach ! :hurra: :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
FitOlka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 08:02

Re: Join Shield na stawy - skuteczne? pomaga?

Postautor: FitOlka » 01 paź 2021, 16:44

Szczerze mówiąc do tej pory piłam tylko Osteo firmy Amix baaardzo dobry suplement jakościowo SZTOS !!! po pierwszym tygodniu suplementacji przychodziła zdecydowanie poprawa!!! Jednak smak rzecz gustu wiadomo. Mi niestety nie spasował więc osteo pjję mój mąż a ja chyba tez spróbuje tego Join Shielda. dobrze to wygląda składowo ! no i kapsułeczki !
Awatar użytkownika
Sebeky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:31

Re: Join Shield na stawy - skuteczne? pomaga?

Postautor: Sebeky » 04 paź 2021, 11:52

PodróżnikWojtas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2021, 12:54

Re: Join Shield na stawy - skuteczne? pomaga?

Postautor: PodróżnikWojtas » 05 paź 2021, 13:01

Potwierdzam Join Shield został stworzony to ochrony stawów i polepszenia życia w związku z tym i wydaje się spełniać swoje zadanie doskonale! Można na nim polegać. POLECAM

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość