Dania dla niemowląt i dzieci

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Zazi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 29 wrz 2016, 03:38

Dania dla niemowląt i dzieci

Postautor: Zazi » 02 cze 2017, 01:44

Pochwalcie się, czym karmicie swoje dzieci. Tyle się teraz słyszy o tym, że źle się odżywiamy, że dzieci jedzą śmieciowe jedzenie i tak dalej. Co wy dajecie swoim pociechom do jedzenia? Czy jest to zdrowe odżywianie, standardowe, czy byle jakie? Ja próbuję zdrowo odżywiać i dzieci i siebie, ale różnie mi to wychodzi, dlatego pytam.
Oktawia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 31 paź 2016, 12:04

Re: Dania dla niemowląt i dzieci

Postautor: Oktawia » 02 cze 2017, 02:01

Wydaje mi się, że odżywiamy się standardowo, ale jednak zwracam uwagę na to, co podaję dzieciom. Niektóre osoby uważają, że dla małych dzieci, niemowlaków, trzeba wszystko przygotowywać samemu i że jest to najzdrowsze. Nie do końca się z tym zgodzę. Przecież warzywa i owoce, które kupimy nawet na straganie nie są przebadane i wyselekcjonowane, i na pewno mają w sobie ogromne ilości pestycydów. Natomiast takie słoiczkowe dania, na przykład nestle dla dzieci są robione ze sprawdzonych produktów, aby były zdrowe dla maluchów. Tak przynajmniej zapewniają producenci.
Majeczk92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:55

Re: Dania dla niemowląt i dzieci

Postautor: Majeczk92 » 13 cze 2017, 15:29

O kuchni dla maluszków możecie poczytać tutaj https://twojarodzina.pl/ O tym, co mogą jeść dzieci. Ja np. wcześniej nad wieloma kwestiami w ogóle nie myślałam.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Dania dla niemowląt i dzieci

Postautor: monikabert90 » 04 paź 2020, 18:34

A jakie byście polecili gotowe obiadki dla rocznego malucha? Wybór na sklepowych półkach jest naprawdę bardzo duży... Mi się wydaje, że całkiem niezłe są te z marki Hipp, mają dobry skład i są ciekawie skomponowane. A Wy co sądzicie?

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość