Żmudna walka z cellulitem

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: innocent » 12 cze 2017, 14:53

W zasadzie są dwie opcje - walka poprzez diety i ćwiczenia, co może trwać miesiące lub lata. Albo zabieg medycyny estetycznej, gdzie czas zostaje zredukowany do kilku tygodni. Osobiście wybrałam drugą wersję, bo nie mam czasu na rygorystyczne treningi. Poddałam się karboksyterapii w Linea Medica w Płocku, w skrócie zabiegi polegają na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla w celu odżywienia komórek. Miałam około 15 takich wstrzyknięć w przedziale kilku tygodni. W tym momencie ( a jestem pół roku po terapii) cellulit został zredukowany prawie do zera :)
Awatar użytkownika
damianoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: damianoo » 13 lip 2017, 15:53

Tyle że nawet zabiegi medycyny estetycznej, bez odkrycia przyczyny powstawania cellulitu, na niewiele się zdadzą, jeżeli trzeba będzie je powtarzać cyklicznie, gdy zacznie się znów pojawiać, a w ten sposób zasilać będziemy budżet klinik czy poradni. Zabiegi są dobre, ale najlepiej się na tym wyjdzie przy jednoczesnej zmianie diety i włączeniu ćwiczeń. Ja polecam też masaże szorstką gąbką albo rękawicą w miejscach dotkniętych cellulitem, bo świetnie wygładzają skórę i poprawiają krążenie, przez co skórka jest mniej widoczna.
zjekaro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2017, 17:22

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: zjekaro » 15 lip 2017, 17:26

Ja staram się zdrowo odżywiać i póki co mam się świetnie :)
Maxym1991
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2017, 14:07

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Maxym1991 » 25 lip 2017, 14:11

A co sądzicie o kawie Robusta z https://zdrowystragan.pl/ ? Podobno jest świetna właśnie na cellulit i warto się na nią przestawić z normalnej kawy.
Awatar użytkownika
shady001
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2017, 22:42

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: shady001 » 25 sie 2017, 22:50

Ja zawsze szukam takich informacji w Internecie.
Awatar użytkownika
Specjalista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:16

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Specjalista » 06 paź 2017, 13:19

Polecam body wrapping, rewelacyjne efekty
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Kamilka75 » 21 lis 2017, 09:41

Problem cellulitu dotknął każdą kobietę w mojej rodzinie, zarówno osiemnastoletnią siostrę jak i czerdziestopięcioletnią mamę, która dotąd nie miała na nogach ani krzty tego defektu. Zawsze aktywna i tak padła ofiarą skórki pomarańczowej. Stosujemy 3 różne kremy, każda inny, by porównać efekty, jednak po 3 miesiącach cellulit tylko mi nieznacznie zmalał, stad uważam, że takie środki są nieskuteczne. Dużo czytałyśmy o sposobach na tę przypadłość i nie wiemy czego spróbować. Na jednej ze stron pisano o karboksyterapii urządzenie takie dostępne jest w salonach kosmetycznych, a na innych znów o laserowym usuwaniu. Co myślicie o każdej z tych opcji? Może czegoś próbowałyście? Chciałybyśmy pozbyć się tego problemu do wiosny, więc musimy się na coś niedługo decydować.
Kanapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2017, 13:30

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Kanapka » 28 lis 2017, 14:22

Ja z cellulitem walczylam 3 lata ale bezowocnie.. masci kremy masaze banki chinskie itd.. pilingi tez niewiele.. dopiero gdy poddalam sie zabiegowi w klinice Miracki http://klinikamiracki.pl/zabieg/ujedrni ... tu-accent/ osiagnelam zamierzone efekty :D Teraz mam piekne nogi i nie wstydze sie ich :D
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Kubalek3 » 19 mar 2018, 08:52

Jeśli chodzi o cellulit to dobrze sprawdza się terapia falą uderzeniową EAT Skin Shock, sama korzystałam z zabiegu w Rzeszowskiej Mojej Estetyce i efekty naprawdę super, o tutaj możesz więcej info o zabiegu przeczytać: http://www.mojaestetyka.pl/eat-skin-shock-fala-uderzeniowa/
eduardo77
Level 1
Level 1
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 00:53

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: eduardo77 » 25 wrz 2021, 02:45

sportu więcej uprawiac i tyle
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: lotta » 25 wrz 2021, 09:53

Och ten okropny cellulit! Walczę z tym od lat, ale chyba jednak najlepiej działają ćwiczenia i dobra dieta.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość