suple suple które zdrowe

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Fermi
Forumowicz
Forumowicz

suple suple które zdrowe

Postautor: Fermi » 24 kwie 2016, 12:59

Potrzebuje rzetelnych prawdziwych odpowiedzi jakie suplementy działają w towarzystwie diety i racjonalnych ćwiczeń. Zalezy mi by suplement nie był byle czym nafaszerowany

Kopiko90
Forumowicz
Forumowicz

Re: suple suple które zdrowe

Postautor: Kopiko90 » 24 kwie 2016, 20:10

Wiesz co mogę Ci polecić serię OLIMP, naprawdę mają dobre i mądre suplementy ja się nimi wspomagałem, brałem therm line man, ze względu na Sinetrol w nich zawarty i wyciąg z czystej kofeiny. Brałem go przez cały okres redukcji czyli 5 miesięcy.
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 27 maja 2016, 09:32

hmm jesli chodzi o jakies naturalne, to moze oparte o l-karnityne? Spojrz, tutaj jest szeroki wybor takowych suplementow diety: http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tl ... ityna.html
Spojrz:

W czym pomoże L-karnityna? L-karnityna to w pełni naturalna substancja, należąca do grupy witamin. Stosowanie jej w okolicy treningów pomaga w usunięciu zbędnych kilogramów, i to bez efektu jo-jo. L-karnityna występuje naturalnie i odgrywana istotną rolę procesie przemiany energii. Uczestniczy w transporcie tłuszczy do mitochondrii, gdzie pozyskiwana jest energia z kwasów tłuszczowych. Bez L-karnityny, kwasy tłuszczowe nie mogą się przemieszczać. Produkty bogate w L-karnitynę odgrywa znaczną rolę w organizmie przy i pomagają w wytwarzaniu energii z tłuszczów, zapewnianiu wytrzymałości, wspomaganiu regeneracji po treningu, dostarczaniu energii do serca i komórek oraz zapobieganiu zmęczeniu podczas treningu.
koro
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koro » 28 maja 2016, 20:52

Co sądzicie o herbatach odchudząjących?? Pijacie jakieś podczas odchudzania? Niektóre też zawierają l-karnitynę, a ona pomaga w odchudzaniu.
Kopiko90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kopiko90 » 18 cze 2016, 15:47

ja się przekonałem do therm line man, jak się odchudzałem. Nie miałem siły a ten mi dodawał mocy. Naturalny, ma sinetrol, kofeine czystą, pieprz kajeński. Generalnie jeśli o suple to go polecam.
Fermi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Fermi » 03 sie 2016, 13:02

Dzięki chłopaki i dziewczyny. Po waszej namowie , kupiłam suplement z olimpu strikte dla kobiet therm line fast. Nie wiem co bym zrobiła bez waszych rad. Jestem już po 3 tygodniach suplementu i mam ponad 3 kilo na minusie ;D !!
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 30 paź 2016, 22:03

Jesli chodzi o suple na silownie, to wg mnie warto kupowac w dobrym i sprawdzonym sklepie, aby nie kupic jakiegos czegos szkodliwego. Wiadomo jak to wszystko dziala na watrobe i nerki - nie ma co ryzykowac. Moge polecic sklep http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html - i nie tylko. Maja liczne promocje, wiec przy okazji mozna kupic cos wiecej i zaoszczedzic troche PeLeeNow:)
Glosikx00
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Glosikx00 » 13 lut 2018, 14:31

Jeśli chodzi o suple to może ta lista Cię zainteresuje https://dobretabletki.pl/tabletki-na-odchudzanie/ i tam jest fajny spis.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”