Dieta bez jojo?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
kalafiorek
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dieta bez jojo?

Postautor: kalafiorek » 21 maja 2018, 21:51

szyna pisze:Dietę należy dopasować do danego metabolizmu, to podstawa, by odchudzanie było skuteczne.

Nie no zdecydowanie tak. Ja widze duza roznice w traceniu wagi odkad mam moja dieta węglowodanowa na odchudzanie, która na podstawie wypelnionych formularzy dobral mi pan Michał Wrzosek. Waga leci w dol, a ja w ogole nie chodze glodna :) A dodatkowo mam cala mase przepisow od pana Wrzoska :)

ewelina8393
Level 1
Level 1

Postautor: ewelina8393 » 23 maja 2018, 08:40

Taką dietę może zapewnić Ci tylko i wyłącznie odpowiedni specjalista, np. poradnia dietetyczna rzeszów http://rzeszow.mojdietetyk.pl/ bo ułożą wszystko pod Twoją osobę i nie będzie to uniwersalna dieta z internetu, która tylko robi krzywdę.
Vectra34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Vectra34 » 24 maja 2018, 08:45

Czy trzeba koniecznie stosować drakońskie diety by schudnąć? Czy nie wystarczy umiar i ewentualne mniejsze porcje oraz odstawienie produktów, które szkodzą? Zamiana cukru na słodzik, czy to nie jest dobry pomysł? Małymi kroczkami można zejść z wagi i jest to bezpieczniejsze i trwalsze niż gubienie 10 kg w miesiąc. A słodzików nie bójcie się stosować http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,101460,21282252,aspartam-oslawiony-slodzik-czy-trzeba-sie-go-bac.html Nie szkodzą tak jak część artykułów nas o tym informuje. W małych ilościach nie jest wcale szkodliwy.
jankamor
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jankamor » 30 maja 2018, 11:41

U mnie niestety często wraca wcześniejsza waga, teraz jest trochę lepiej, ale jak z tym walczycie?
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 10 lip 2018, 16:42

Najlepszym wyjściem na to, aby po odchudzaniu nie wpaść w efekt jojo to powole chudnięcie poprzez zdrowe i zbilansowane odchudzanie. Sam chudłem bardzo powoli zaledwie pamiętając o zdrowych posiłkach, które sobie zamawiałem u Optimal Fit z krakowa. Taka dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak sie odzywiać.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”