Dieta

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Dieta

Postautor: AntennaRZ » 01 mar 2019, 10:54

Ja odstawiłam cukier. Nie słodzę kawy ani herbaty oraz nie kupuję słodzonych napojów. Zdaje sobie sprawę, że zupełnie się nie da z niego zrezygnować, bo jest wszędzie. ;)
rafon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:05

Re: Dieta

Postautor: rafon » 15 mar 2019, 12:29

Ja polecam uzupełniać dietę o suplementy z witaminami i innymi wartościowymi składnikami. Jak dla mnie najlepsze są suplementy diety od firmy Now Foods. Od dłuższego czasu spożywam multiwitaminę od nich. Widziałem w ich ofercie taki jak kurkumina kapsułki i zastanawiam się nad zakupem bo mają dużo zdrowotnych właściwości, m.in. zapobiegają powstawaniu miażdzycy.
sisilo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 10 mar 2019, 13:12

Re: Dieta

Postautor: sisilo » 18 mar 2019, 18:15

stosuje taką dietę i schudłem kilka kg po dodaniu nasion konopi do różnych dań https://tanienasionakonopi.pl
Lukaszek245
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2019, 16:40

Re: Dieta

Postautor: Lukaszek245 » 23 mar 2019, 12:29

Szczerze mówiąc to ja nigdy nie byłem przekonany za bardzo do różnych rodzajów diet. Wydawało mi się, że nie muszę być aktywny fizycznie i nie trzeba dbać o to co się je. Wszystko zmieniło się po tym jak ludzie zaczęli mnie wyśmiewać za to, że jestem grubszy. Wtedy postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i przeszedłem na dietę pudełkową. Oprócz tego zacząłem też ćwiczyć kilak razy w tygodniu na siłowni i efekty przyszły natychmiastowo. Moim zdaniem warto o siebie zadbać! :)
woman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 18 lip 2018, 10:55

Re: Dieta

Postautor: woman » 27 mar 2019, 12:49

dieta, odchudzanie i duża dawka motywacji http://klubodchudzania.pl/ pod postacią fajnych artykułów
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Dieta

Postautor: Lilka2 » 01 kwie 2019, 19:24

Odpowiednia dieta może i pomaga ale nie daje według mnie satysfakcjonujących rezultatów. Zawsze może wystąpić efekt jojo. Ja wolę dodatkowo nosić jeszcze bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Dieta

Postautor: szyna » 03 kwie 2019, 10:06

Jak dla mnie bielizna to doraźne rozwiązanie, o wiele lepiej jest skupić się na zdrowym odżywianiu.
Swiderkaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 10:29

Re: Dieta

Postautor: Swiderkaa » 25 kwie 2019, 21:38

Widzę, że namnożyło się tu sporo reklam, które niekoniecznie są związane z tematem :rotfl: Miałam ten sam problem. Dużo niezdrowego jedzenia i spanie po paręnaście godzin... Masakra :zakrecony: Gdy byłam młodsza mama często proponowała mi dietetyka itd ale nie przejmowałam się tym zbytnio bo miałam inne 'sprawy' na głowie. Teraz widzę ten problem. Oczywiście zmieniłam swój sposób żywienia na zdrowszy, nie jakieś tam hard diety tylko regularne posiłki, małe porcje ale często itd No i apetyt mi wrócił. Nawet przytyłam kilka kilogramów. Aleeee niestety dzięki mojemu wspaniałemu metabolizmowi traciłam to przy każdej okazji gdzie tylko jadłam mniej czyli głównie choroby albo okres (tak, wtedy nic nie jem :/). Jutro idę do dietetyczki W KOŃCU także zobaczymy jak to wyjdzie :D
pieknyolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:14

Re: Dieta

Postautor: pieknyolek » 17 maja 2019, 14:26

Ja po ciężkim treningu zawsze zamawiam sobie catering dietetyczny Szczecin
dietetyk123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:51

Re: Dieta

Postautor: dietetyk123 » 20 maja 2019, 15:54

Jak dla mnie zdrowa dieta to za mało. Warto również zainwestować w naturalne suplementy diety, jak np. graviola tabletki. Kapsułki z naturalnym ekstraktem z gravioli pomagają zwalczyć zmęczenie oraz zwiększają poziom energii w organizmie.
kolczykowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 05 kwie 2019, 08:28

Re: Dieta

Postautor: kolczykowa » 24 maja 2019, 20:31

moim zdaniem najlepiej skorzystac z porad dietetyka, mnie sie tak udało schudnac i nawet polubilam zdrowy tryb zycia, a to wszystko dzieki pani Elzbiecie https://horba.dobrydietetyk.pl/ swietna osoba, bardzo ciepła , no i ma ogromna wiedze
dietetyk123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:51

Re: Dieta

Postautor: dietetyk123 » 27 maja 2019, 12:55

Odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna to podstawa, jeśli chcemy nie tylko schudnąć, ale również zachować dobre zdrowie. Dodatkowo, dobrze jest zadbać o zbilansowaną dietę i zażywać naturalne suplementy diety, jak błonnik beta, którego skład to same naturalne składniki wspomagające pracę organizmu. Bardzo dobre suplementy diety znajdziecie tutaj: https://healthprotector.pl/suplementy-d ... k-witalny/
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: Dieta

Postautor: Oliwkaaa » 03 cze 2019, 14:30

Osobiście stawiam na dietę i ruch! Sama zamawiam sobie jedzonka z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są znakomite;) A co najważniejsze wiem, że odchudzam się zdrowo i mądrze!
sera33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:12

Re: Dieta

Postautor: sera33 » 04 cze 2019, 15:33

Ja od ponad roku korzystam z oferty dieta catering poznań. Rozpisują indywidualnie dietę wraz z zapotrzebowaniem kalorycznym. Jest to super oferta dla osób chcących schudnąć i wygodnych, nie mających czasu gotować, ponieważ dowożą pod wskazany adres. Mają fajne promocję jeśli ktoś zdecyduje się wykupić catering na cały miesiąc. Gorąco polecam! :D
kojot1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2017, 15:00

Re: Dieta

Postautor: kojot1 » 05 cze 2019, 14:01

Ja aktualnie zamawiam Wygodną Dietę i powiem szczerze, że żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Oszczędzam masę czasu na gotowaniu, a przy tym jem naprawdę zdrowo! :)

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość